Späť na blog

Wachumba COVID garancia pre školy v prírode

Milé pani učiteľky, páni učitelia. V tomto školskom roku bude ešte dôležitejšie mať dobrého a spoľahlivého partnera....

  • 21.09.2021
  • 8104

Milé pani učiteľky, páni učitelia. V tomto školskom roku bude ešte dôležitejšie mať dobrého a spoľahlivého partnera. My sme pripravení na nový školský rok 2021/2022, skúsenosťami, opatreniami aj garanciami

Kým sa celý segment turistického ruchu otriasal, my sme na sebe ďalej pracovali, aby sme boli najlepšie pripravení na toto obdobie. Pripravení vrátiť deti do prírody, do kolektívu kamarátov, vrátiť im zážitky a radosť z poznávania. Pripravení flexibilne reagovať na situáciu a vždy byť istotou učiteľom aj žiakom. Máme know-how, máme garancie a hlavne chuť vrátiť deti do normálu. Veď len za toto leto zažilo Wachumbu viac ako 3tis detí bez jedíneho pozitívneho prípadu.

Môžete sa na nás spoľahnúť, lebo…

1.Do novej sezóny ideme bez starých dlhov
S hrdosťou môžeme povedať, že z nezrealizovanej sezóny neprenášame žiadne záväzky voči klientom. Dokázali sme nájsť riešenie s každou z viac ako 180 škôl či už vrátením zálohy, alebo presunom termínu.

2.Garancia vrátenia platby bez storno poplatkov
V prípade, že sa váš pobyt nebude môcť realizovať z dôvodu nariadenia RUVZ v súvislosti s opatreniami proti šíreniu COVID-19, vrátime vám célu uhradenú sumu za pobyt bez storno poplatkov a prieťahov.

3. Šikovná záloha len 5 Є
Rozumieme obavám zo strany učiteľov aj rodičov, čo bude o polroka. No je na nás všetkých, aby sme spoločne obnovili dôveru. Preto vám dávame možnosť záväznej rezervácie s vratnou zálohou len 5/Є.

4.Cestovné poistenie, ktoré kryje COVID aj karanténu
Ako jediní ponúkame klientom kvalitné cestovné poistenie Allianz, ktoré kryje storno pobytu aj z dôvodu pozitívneho PCR testu alebo nariadenej karantény.

5.Máme poistenie krachu
Vaše zálohy a doplatky sú u nás v bezpečí. Naši klienti sú chránení sumou až do výšky 290 000 Є. Porovnajte si to s inými organizátormi a posúďte sami.

6.Máme najviac skúseností s opatreniami. Wachumba najbezpečnejšou voľbou rodičov aj učiteľov
V neistých časoch si ľudia vyberajú najspoľahlivejších. Aj napriek korone a obmedzeniam sme v detských táboroch a v školách v prírode za posledný rok darovali bezpečné zážitky viac ako 7 500 deťom.

7.Máme akreditáciu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu
Sme držiteľmi akreditácie vzdelávacieho programu: Základné princípy animovania zážitkových programov. Naši animátori prechádzajú najlepším a najprísnejším školením.

Pozrite si celú ponuku škôl v prírode 2022.

Zistiť viac