Späť na blog

Zimné a jarné lyžiarske tábory so Snehovou garanciou

Takéto garancie Vám vie dať iba Wachumba a Perinbaba :D. Využite ich a  bez obáv doprajte deťom skvelú lyžovačku...

  • 08.11.2023
  • 741

Takéto garancie Vám vie dať iba Wachumba a Perinbaba :D. Využite ich a  bez obáv doprajte deťom skvelú lyžovačku s kamarátmi. 

Koľko je ešte voľných miest? Bude sa dať lyžovať? To sú dve najčastejšie otázky, ktoré od rodičov v týchto dňoch dostávame.

Odpoveď na prvú otázku je ľahká. SnowCamp FullRide je už vypredaný (možnosť prihlásiť sa ako náhradník), SnowCamp Junior1/2 miest vypredaných a jarné tábory sa tiež rýchlo plnia.

Na druhú otázku, ohľadom snehu, odpovedáme našimi skúsenosťami, výberom lokalít a hlavne, garanciami, ktoré Vám vieme dať iba MY (alebo ešte Perinbabka).
✅ 1. Zimné a jarné lyžiarske tábory organizujeme už 15 rokov, a ešte sa nestalo, že by sme nelyžovali.
✅ 2. Lyžujeme v tých najlepších horských lokalitách - Belianske a NízkeTatry (Tále), v ktorých, otvárajú zjazdovky medzi prvými a zatvárajú medzi poslednými. V oboch lokalitách je na výber z viacerých lyžiarských stredísk (Belianske Tatry: Ski Strednica, Ski Centrum Strachan, Ski Bachledová. Tále: Ski tále, Ski Mýto pod Ďumbierom, Chopok Juh). Ak by náhodou preferované stredisko nebolo v prevádzke, vieme flexibilne reagovať.
✅ 3. Snehová Garancia. V prípade, že by sa v čase konania pobytu naozaj nedalo nikde lyžovať, a ani jedno zo stredísk by nemalo spustené vleky, uhradené €€ vrátime, alebo si ich môžete presunúť ako zálohu na letný tábor.

Spoľahnite sa na naše know-how, garancie a doprajte deťom výbornu novoročnú alebo jarnú lyžovačku. Napríklad aj ako Vianočný balíček, spolu so štýlovou Wachumba mikinou (možnosť doobjedať zvlášt k táboru), ktorá môže byť super doplnkom k novej lyžiarskej/snowboardovej výstroji (ak ju Ježiško plánuje).

Zimné a jarné lyžiarske tábory so snehovou garanciou:

Unity, Respect, Wachumba!
Váš Wachumba tím
Náš hotline pre detksé tábory: 0911 612 596, 0917 687 555