Späť na zoznam
 • Penzión Jánošík - Ždiar
 • 7 - 13 rokov
 • 6 dní

SnowCamp Junior

Vyblázni sa kopcoch v Tatrách s kamarátmi z leta, príšerkami Snow monsters a odvážnou Piadinôžkou.

Zobraziť
všetky
termíny
Najbližší termínTermíny
Najbližší termínTermíny02.01.2019 - 07.01.2019255 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
11%
6-7
22%
8-9
44%
10-11
22%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
22%
78%
Počet voľných miest:0255 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • fotogaléria
 • o sneh sa bát nemusíte

SnowCamp Junior - snežné príšerky na svahu!

Vyblázni sa kopcoch v Tatrách s kamarátmi z leta, príšerkami Snow monsters a odvážnou Piadinôžkou.

Spoločne strávime 6 dní na zasnežených zjazdovkách Belianských Tatrier, kde o sneh nikdy nebola núdza. Každý deň budeme s inštruktormi brázdiť svahy, začiatočníkov naučíme ovládať lyže aj snowboard a tí pokročilí jazdci sa vyjazdia do sýtosti, veď svahov, vlekov aj lanoviek, je tam dosť pre všetkých. Viac o lokalite.

Keď si budeme chcieť oddýchnuť od jazdenia, no nie od zábavy, tak odbehneme do Aquacity Poprad, povozíme sa na konskom povoze a so Snow monsters a Piadinôžkou zažijeme zimné čarovné dobrodružstvo. Viac o animačnom programe.

Tak neváhaj, chystaj výstroj ( ak nemáš, nevadí, požičiame ), volaj starých kamošov a poď s nami spoznať tých nových, čo si tu nájdeš počas rozprávkovej lyžovačky v tatranských horách.

O sneh sa báť nemusíš, už roky tu úspešne brázdime svahy a o bezpečnosť aj zábavu sa postarajú Wachumba certifikovaní inštruktori/animátori (max 6 detí na jedného). Ešte aj skipassy sú už v cene, tak stačí len prísť a užívať si zimu s Wachumbou.

Snow monsters a Piadinôžka.

Vieš, že raz za 1000 rokov sa v Tatrách prebúdzajú priateľské snežné príšerky piatich svetov?

S Wachumbou je to tak! Snow monsters a Piadinôžka prinášajú do Tatier nikdy nekončiacu zábavu, čerstvý sneh a hlavne poriadnu jazdu.

Pozývame ťa na 6 dňovú monsters snow párty na lyžiach aj snowboarde! Zaži prekrásnu zimu s Wachumba príšerkami a staň sa víťazom pretekov na snežných boboch. Užješ si jazdy na toboganoch v Aquacity, premeníš sneh na farebných snehuliakov, vyšplháš sa na vrchol ľadovej veže a budeš jazdiť s príšerkami po skoro 5km bielych svahoch Strednice na čele s Piadinôžkou!

Obleč si lyžiarsku a snowboardovú výstroj a prebrázdi s našimi Snow mosters ich päť zimných svetov a získaj práve ty ich slávne trofeje!

Celotáborový program je situovaný do troch blokov:

 • Skupinové lyžovanie a snowboardovanie, kde sú deti rozdelené podľa úrovne
 • Dobrodružný animačný program v okolitom prostredí
 • Večerný relax v teplúčku pri záujmavých workshopoch, spoločenských hrách, prípadne vnútorných tvorivých aktivitách

Program tábora: Tábor je svojím programom, náročnosťou aktivít a lyžovania, špeciálne pripravený pre mladších účastníkov, ktorých lákajú zimné športy a hry. Účastníci určite aj ocenia, že celé ubytovanie je iba pre nás, takže nás nikto nebude obmedzovať.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max 6 detí.

Horská dedinka Ždiar, schovaná pod štítmi Belianských Tatier a lyžiarske stredisko v Ski Strednica sú centrom Belianskeho Ľadového Kráľovstva.

Ubytovanie je v horskom penzióne Jánošík, v  podtatranskej dedinke Ždiar. Nájdeme tu všetko čo potrebujeme - komfortné izby na oddych, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry. A to najlepšie - je celý iba pre nás, takže nás nikto nebude rušiť v zimnej zábave!

Lyžovať budeme v neďalekom stredisku Ždiar Strednica (2 km - neboj skibus máme), priamo na svahoch pod Belianskými Tatrami. Nájdeme tu dostatok vlekov a zjazdoviek (ak treba tak aj umelo zasnežovaných), peknú horskú scenériu no hlavne prázdnejšie a pre náš program bezpečnejšie svahy, bez čakania v dlhých radoch.

Ubytovanie:
V stredisku: spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko
Lyžovanie: Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

Ubytovanie:
2-6 lôžkové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením; 5-8 lôžkové viac-izbové apartmány, so sociálnym zariadením na apartmán

Stredisko:
spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko/p>

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna