Späť na zoznam
 • Penzión Jánošík - Ždiar
 • 7 - 13 rokov
 • 6 dní

SnowCamp Junior

Vydaj sa na bláznivú jazdu do zasnežených hôr a uži si príbeh vesmírneho dobrodružstva naprieč galaxiou s mimoňmi!

02.01.2020 - 07.01.2020270 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
63%
8-9
13%
10-11
25%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
63%
38%
270 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, 4x celodenný skipass, skibuss, inštruktori, animátori zdravotná starostlivosť, poistenie CK proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • fotogaléria
 • o sneh sa bát nemusíte

SnowCamp Junior - Galaktická odysea!

Vydaj sa na bláznivú jazdu do zasnežených hôr a uži si príbeh vesmírneho dobrodružstva naprieč galaxiou s mimoňmi!

Spoločne strávime 6 dní na bielych zjazdovkách Belianských Tatrier, kde o sneh nikdy nebola núdza. Každý deň budeme so skúsenými inštruktormi brázdiť svahy. Začiatočníkov naučíme ovládať lyže či snowboard, tí pokročilí sa vyjazdia do sýtosti, veď svahov, vlekov aj lanoviek je tam dosť pre všetkých a v radoch sa nečaká! Viac o lokalite.

Keď si budeme chcieť oddýchnuť od jazdenia, no nie od zábavy, tak odbehneme do Aquacity Poprad, povozíme sa na konskom povoze a vyšantíme sa pri vesmírnej dobrodružnej výprave spolu s posádkou veselých Mimoňou, ktorá nás bude sprevádzať na čele s odvážnym kapitánom Frozone. Viac o animačnom programe.

Tak neváhaj, chystaj výstroj (ak nemáš, nevadí, požičiame), volaj starých kamošov a poď s nami spoznať tých nových, čo si tu nájdeš počas fantastickej lyžovačky v tatranských horách.

O sneh sa báť nemusíš, už roky tu úspešne brázdime svahy a o bezpečnosť aj zábavu sa postarajú Wachumba certifikovaní inštruktori/animátori (max 6 detí na jedného). Ešte aj skipassy sú už v cene, tak stačí len prísť a užívať si zimu s Wachumbou.

Hviezdne výpravy s Mimoňmi

Vedeli ste, prečo hviezdy majú svoje cípy? Lebo už z diaľky vidno, že sú tam hory podobné našim v belianskych Tatrách. A preto, aby sme hviezdam boli čo najbližšie, sme si Tatry vybrali ako našu základňu pre hviezdne výpravy!

Staň sa členom posádky a nasadni do vesmírnej rakety plnej Mimoňov. Vydaj sa na odvážnu výpravu, ktorá preskúma tajomstvá zasnežených mliečnych hôr od Milkyway galaxie až po okraj vesmíru. Ráno prebrázdiš nekonečné zjazdovky s kapitánom Frozonom, ktorý ťa naučí nové triky s doskou a lyžami. Poobede so zábavnou posádkou Mimoňov objavíš zlaté úlomky hviezd a za dobrodružstvom sa presunieme každý deň do inej časti vesmíru!

Navštivíme zem robotov, ktorých musíme prekabátiť. Zapojíme sa do guľovačky pri prelete prstencom snehových asteroidov. Na aquaplanéte relaxu si výborne oddýchneme a načerpáme nové sily, aby nás vzápätí stiahla bláznivá čierna diera tobogánov. Povozíme sa vo Veľkom voze s konským záprahom a žiarivou severkou. Premôžeme skafandrové kúzla Obrazovkára a oslobodíme vesmírny Hračkostrom uveznený v snehovom objatí od Mrazona.

O zábavu na ceste sa postarajú naši verní Mimoni, tak nečakaj, hoď lyže či snowboard do kufra, pripútaj sa a o 3, 2, 1... vyrážame!

 

Celotáborový program je situovaný do troch blokov:

 • Skupinové lyžovanie a snowboardovanie, kde sú deti rozdelené podľa úrovne
 • Dobrodružný animačný program v okolitom prostredí
 • Večerný relax v teplúčku pri záujmavých workshopoch, spoločenských hrách, prípadne vnútorných tvorivých aktivitách

Program tábora: Tábor je svojím programom, náročnosťou aktivít a lyžovania, špeciálne pripravený pre mladších účastníkov, ktorých lákajú zimné športy a hry. Účastníci určite aj ocenia, že celé ubytovanie je iba pre nás, takže nás nikto nebude obmedzovať.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max 6 detí.

Horská dedinka Ždiar, schovaná pod štítmi Belianských Tatier a lyžiarske stredisko v Ski Strednica sú centrom Belianskeho Ľadového Kráľovstva.

Ubytovanie je v horskom penzióne Jánošík, v  podtatranskej dedinke Ždiar. Nájdeme tu všetko čo potrebujeme - komfortné izby na oddych, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry. A to najlepšie - je celý iba pre nás, takže nás nikto nebude rušiť v zimnej zábave!

Lyžovať budeme v neďalekom stredisku Ždiar Strednica (2 km - neboj skibus máme), priamo na svahoch pod Belianskými Tatrami. Nájdeme tu dostatok vlekov a zjazdoviek (ak treba tak aj umelo zasnežovaných), peknú horskú scenériu no hlavne prázdnejšie a pre náš program bezpečnejšie svahy, bez čakania v dlhých radoch.

Ubytovanie:
V stredisku: spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko
Lyžovanie: Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

Ubytovanie:
2-6 lôžkové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením; 5-8 lôžkové viac-izbové apartmány, so sociálnym zariadením na apartmán

Stredisko:
spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko/p>

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 
 

Ako dlho budú deti na svahu?

Deti sú na svahu od 9:00 hod. do 12:30 hod., kde sa im po celý čas naplno venujú inštruktori lyžovania a snowboardingu. Deti sú zaradené do skupín podľa úrovne lyžovania/snowboardovania a inštruktor postupne s touto skupinou napreduje. Deti majú počas pobytu na svahu zabezpečenú desiatu.

Aký majú deti program v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade silného vetra, víchrice alebo hlbokého mrazu je pre deti pripravený animačný program priamo v zariadení.

Ako je zabezpečený program keď deti prídu zo svahu?

Po svahu deti čaká výdatný obed a odpočinok, počas ktorého sa dohliada aj na sušenie vecí zo svahu. Nasleduje animačný program až do večere, potom majú večeru, krátky odpočinok, ďalej pokračuje zábavný animačný program, hygiena a večierka. :)

Kedy sa môžem s deťmi spojiť ?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Čo je dobré deťom zbaliť, aby im stíhali schnúť veci?

Odporúčame deťom nabaliť 2 zimné bundy a 2 nohavíc do snehu, 3 rukavice, náhradné topánky do snehu ak tie prvé premoknú a fajné teplučké ponožky (tých nikdy nie je dosť 😊). Ak nám počasie praje, častokrát býva aj poobedný program/hry vonku.

Ako sú deti delené do skupín na svahu?

V prvý deň deti delíme do skupín: zvlášť lyžiari a snowboardisti a následne ich rozdelíme do skupín podľa úrovne. Dohliadame na to, aby boli deti v danej skupine na približne rovnakej úrovni, aby s nimi inštruktor mohol napredovať a zlepšovať ich schopnosti. Maximálny počet v pokročilých skupinách na inštruktora ja 10 detí, pri začiatočníkoch je to max. 5 detí na inštruktora. Počas tábora s nimi pracuje stále ten istý inštruktor, ktorý jazdecké schopnosti skupiny pozná a podľa toho volí výuku na ďalšie dni.

Potrebujú mať helmu a lyžiarske okuliare?

Áno. Helma aj okuliare sú veľmi dôležité kvôli ich bezpečnosti. Ak máte možnosť, odporúčame deťom pribaliť aj chránič na chrbát – korytnačku.

Je možné počas tábora deťom dohodnúť cestu domov hromadnou dopravou?

Miestenky sú na hromadnú dopravu rezervované vždy vopred. Možnosť pripísať dieťa na hromadnú dopravu vždy prejednajte telefonicky alebo mailom s našou kanceláriou. Ak máme k dispozícii ešte voľné miesta, tak Vám radi vyhovieme.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ. A to, že sa netreba báť o sneh zistíte na našom táborovom blogu.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna