Dudo163
Späť na zoznam
 • Tatranská Kotlina
 • 7 - 17 rokov
 • 6 dní

Jarný Camp

Jarná All Inclusive lyžovačka v Tatrách. Tešiť sa môžeš na brázdenie tatranských svahov, zážitkový program v prírode, hotel s bazénom aj relax v Aquacity Poprad.

14.02.2021 - 19.02.2021265 €6 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
265 € Doprava: Individuálna/Spoločná
28.02.2021 - 05.03.2021265 €6 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
265 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, celodenné skipasy, animačný program a atrakcie, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 •  Ubytovanie stred SR
 • Ubytovanie západ SR
 • hygienické a bezpečnostné opatrenia
 • pokyny k táboru
 • časté otázky
 • fotogaléria
 • o sneh sa báť nemusíte

Jarný Camp - Zlatý vek Narnie!

Využi čas jarných prázdnin naplno s lyžami či na snowboarde, zjadzi tatranské svahy a objav bránu do bájnej Narnie!

ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, celodenné skipasy, animačný program a atrakcie, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH. Jarné prázdniny sú zaslúžený oddych v polčase školského roku, tak ich stráv s kamarátmi na horách. Môžeš sa spoľahnúť, že spolu si ich poriadne užijeme.

Zažiješ 6 dní jazdenia na ždiarskych svahoch, poobedné hry v horskom prostredí, večerný funky program priamo na stredisku a zájdeme aj do Aquacity na laser show a jedinečný relax.

Na 5 km dlhých zasnežovaných zjazdovkách ťa skúsení Wachumba inštruktori naučia novým kúskom. Poobede prejdeš bránou do kúzelného sveta Narnie plnej táborových hier, guľovačiek či netypických aktivít s rôznymi pravidlami a pod rúškom večernej tatranskej atmošky spoznáš mocného mága Defajdosa. Viac o programe...

Tak neváhaj, volaj kamošov, chystaj výstroj (ak nemáš, nevadí, požičiame) a poď si s nami užiť jarnú lyžovačku na horách.

O zábavu v tábore a bezpečnosť na svahoch sa postarajú Wachumba inštruktori/animátori (max. 6 detí na jedného). Sneh máme objednaný u Perinbabky (ktorá v tejto časti Slovenska vládne v plnej sile) a ak treba pomôžu aj snežné delá, ešte aj celodenné skipassy sú už v cene. Jednoducho všetko nachystané, čakáme len na jazdcov ako si ty.

Narnia na lyžiach a snowboarde!

Zober lyže či snowboard a prejazdi sa do prázdninového sveta rozprávkovej Narnie!

 

Spoznáš jej kúzelné tajomstvo rozptýlené do štyroch svetov. Každý svet funguje inak, má vlastné pravidlá a iný čas. Nikdy nevieš dopredu, v ktorom svete sa ocitneš, no určite to bude vždy zábava a každým dobrodružstvom ťa prevedú naši skúsení Wachumba vedúci.

Prejdeš si lyžiarskym či snowboardovým krstom na úpätí Šíkovej veže, kde býva Evian - učiteľ kúzelných trikov. Odomkneš mýtickú bránu Narnie, ktorá ťa zavedie do centra najakčnejších dobrodružstiev. Využiješ svoju bystrosť a staneš sa objaviteľom severozeme či strážcom mapy, podarí sa ti vybojovať zlatú korunu kráľov, navštíviš Aruala, spýtavého veštca z trhov Delfy a pomocou tajného porekadla prebudíš Mága Defajdosa, s ktorým zjednotíte 4 tróny Narnie a navrátite jej Zlatý vek.

Každý deň budeš môcť ovplyvniť, či ostaneš dlhšie na lyžiach na svahu, či sa pridáš k netradičným veselým hrám alebo si vyberieš vlastný tvorivý workshop. A pôjdeme si aj oddýchnuť a zarelaxovať do neďalekého termálneho aquaparku.

Vydaj sa teda do sveta jarného jazdenia (ak si na svahu nikdy nestál, naučíme ťa) na zasnežených svahoch Belianskych Tatier, ovládni svoje lyže či snowboard ako pravý kráľ svahov!

 

Celotáborový program je situovaný do troch blokov:

 • skupinové lyžovanie a snowboardovanie, kde sú deti rozdelené podľa úrovne,
 • dobrodružný animačný program v okolitom prostredí,
 • večerný relax v teplúčku pri zaujímavých workshopoch, spoločenských hrách, prípadne vnútorných tvorivých aktivitách.

V programe si prídu na svoje aj tí mladší, pre ktorých chystáme rozprávkovo podaný príbeh, aj starší, ktorí si zasa užijú atraktívnejšie hry a výzvy. Všetci určite ocenia, že ubytovaní budeme samostatne a teda nás nikto nebude obmedzovať.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto „zlatému“ týždňu nebudeme tráviť čas dlhým čakaním v rade. O zábavu a bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max. 6 detí. Ubytovaní budeme na dvoch rôznych stredískách, v závislosti podľa turnusu: Ubytovanie pre 1. turnus - Stredné Slovensko a Ubytovanie pre 2. turnus - Západné Slovensko

 

Prvý turnus (počas prázdnin stredného Slovenska 14.02.-19.02.2021)

Ubytovanie v peknom veľkom komplexe priamo pod Belianskou jaskyňou v Tatranskej Kotline pre všetkých Wachumbákov, ktorí sa rozhodnú užiť si jarnú lyžovačku na horách. A že nám tam naozaj nebude nič chýbať, to si môžete byť istí! Pohodlné izby, vlastná telocvičňa, vodný svet s bazénom a vírivkami a pekné prírodné okolie na hry a aktivity mimo zjazdoviek, ku ktorým to máme len pár minút vlastným skibusom. Stredisko ani moc malé, aby bolo kde lyžovať, ani moc veľké, nech nás neprekvapí veľa ľudí, dlhé rady. No a k tomu slnkom zaliate svahy Belianskych Tatier - to je presne to, čo potrebujeme k dokonalej jarnej lyžovačke.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením

Stredisko:
reštaurácia, denný bar, spoločenské miestnosti, TV, video a DVD, detský kútik, WIFI, sauna, fitness centrum, bazén, kinosála

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 

Druhý turnus (počas prázdnin západného Slovenska 28.02.-05.03.2021) 

Ubytovanie je v horskom penzióne Jánošík, v  podtatranskej dedinke Ždiar. Nájdeme tu všetko čo potrebujeme - komfortné izby na oddych, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry. A to najlepšie - je celý iba pre nás, takže nás nikto nebude rušiť v zimnej zábave!

Lyžovať budeme v neďalekom stredisku Ždiar Strednica (2 km - neboj skibus máme), priamo na svahoch pod Belianskymi Tatrami. Nájdeme tu dostatok vlekov a zjazdoviek (ak treba tak aj umelo zasnežovaných), peknú horskú scenériu, no hlavne prázdnejšie a pre náš program bezpečnejšie svahy bez čakania v dlhých radoch.

Ubytovanie:
2-6 lôžkové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením; 5-8 lôžkové viac-izbové apartmány, so sociálnym zariadením na apartmán

Stredisko:
spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 

Ako dlho budú deti na svahu?

Deti sú na svahu od 9:00 hod. do 13:00 hod., a kto vydrží (väčšinou staršie deti), aj dlhšie (až do 14:00), kde sa im po celý čas naplno venujú inštruktori lyžovania a snowboardingu. Deti sú zaradené do skupín podľa úrovne lyžovania/snowboardovania a inštruktor postupne s touto skupinou napreduje. Deti majú počas pobytu na svahu zabezpečenú desiatu.

Aký majú program deti v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade silného vetra, víchrice alebo hlbokého mrazu je pre deti pripravený animačný program priamo v zariadení.

Ako je zabezpečený program po príchode detí zo svahu?

Po príchode deti čaká výdatný obed a odpočinok, počas ktorého sa dohliada aj na sušenie vecí zo svahu. Nasleduje animačný program až do večere, potom majú večeru, krátky odpočinok, ďalej prebieha zábavný animačný program, hygiena a večierka. 😊

Kedy sa môžem s deťmi spojiť ?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Čo je dobré deťom zbaliť, aby im stíhali schnúť veci?

Odporúčame deťom nabaliť 2 zimné bundy a 2 nohavíc do snehu, 3 rukavice a fajné teplučké ponožky (tých nikdy nie je dosť 😊). Ak nám počasie praje, častokrát býva aj poobedný program/hry vonku.

Ako sú deti delené do skupín na svahu?

V prvý deň deti delíme do skupín: zvlášť lyžiari a snowboardisti, a následne ich delíme do skupín podľa jazdeckého skill. Dohliadame na to, aby boli deti v danej skupine na približne rovnakej úrovni, aby s nimi inštruktor mohol napredovať a zlepšovať ich schopnosti. Maximálny počet v pokročilých skupinách na inštruktora je 10 detí, pri začiatočníkoch je to max. 5 detí na inštruktora. Počas tábora s nimi pracuje stále ten istý inštruktor, ktorý jazdecké schopnosti skupiny pozná a podľa toho volí výuku na ďalšie dni.

Potrebujú mať helmu a lyžiarske okuliare?

Áno. Helma aj okuliare sú veľmi dôležité kvôli ich bezpečnosti. Ak máte možnosť, odporúčame deťom pribaliť aj chránič na chrbát – korytnačku.

Je možné počas tábora deťom dohodnúť cestu domov hromadnou dopravou?

Miestenky sú na hromadnú dopravu rezervované vždy vopred. Možnosť pripísať dieťa na hromadnú dopravu vždy prejednajte telefonicky alebo mailom s našou kanceláriou. Ak máme k dispozícii ešte voľné miesta, tak Vám radi vyhovieme.

Vrátite mi peniaze, ak sa tábor nebude konať kvôli covid opatreniam?

Ak sa tábor nebude konať kvôli karanténnym opatreniam súvisiacím s ochorením COVID19,už zaplatenú sumu si môžete presunúť na leto ako zálohovú platbu za letný tábor, prípadne vám ju celú vrátime bez storna. Ak sa tábor bude konať, ale vy sa aj tak rozhodnete neísť kvôli obavám z nákazy (a oznámite nám to najneskôr do 3 dní pred začiatkom tábora), zaplatenú sumu vám  síce nevrátime, ale ani o ňu neprídete. Poslúži vám ako záloha na letný tábor podľa vášho výberu.

Ďalšie odpovede na vaše otázky nájdete v sekcii  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani vy!

Ak máte obavu či bude tento rok dosť snehu, a či si vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

  • výborná tatranská lokalita, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali,
  • lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka,
  • ďalšie lyžiarske strediská v blízkom okolí ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať,
  • lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná.
  • V prípade, že sa vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať). :)
  • V extrémnom prípade, keby sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna.

 

 

 

 

Začiatok tábora

Účastníkov 1. turnusu (jarné prázdniny pre Banskobystrický, Žilinský a Trenčianský kraj) očakávame v nedeľu 14.02.2021 od 10:00 do 12:00 hod.  v Sanatóriu v Tatranskej Kotline kde vás privítajú naši Wachumba vedúci označení Wachumba farbami (tričká, mikiny, banner).

Účastníkov 2. turnusu (jarné prázdniny pre Bratislavský, Trnavský a Nitrianský kraj) očakávame v nedeľu 28.02.2021 od 10:00 do 12:00 hod.  na penzióne Jánošík v Ždiari kde vás privítajú naši Wachumba vedúci označení Wachumba farbami (tričká, mikiny, banner)

 

Odchod z tábora:

1. turnus (jarné prázdniny pre Banskobystrický, Žilinský a Trenčianský kraj): v piatok 19.02.2021 do 12:00 hod.

2. turnus (jarné prázdniny pre Bratislavský, Trnavský a Nitrianský kraj): v piatok 05.03.2021 do 12:00 hod.

Doprava

V prípade zakúpenia spoločnej dopravy Vám bližšie informácie budú v dostatočnom predstihu zaslané na mailovú adresu, ktorú máte uvedenú v prihláške.

V rámci individuálnej dopravy je dôležité prísť na správne stredisko, keďže oba turnusy sú na inom mieste :)

Pre prvý turnus (14.02 - 19.02. 2021, jarné prázdniny pre Banskobystrický, Žilinský a Trenčianský kraj) platí:

Najlepšie prísť na penzión autom. Sanatórium Tatranská Kotlina sa nachádza 9 km od Tatranskej Lomnice v prírode Belianskych Tatier v tesnej blízkosti Vysokých Tatier.

Cesta zo smeru Bratislava: Z diaľnice zíďte na zjazde Vysoké Tatry, zamierte na Starý Smokovec po ceste č. 534. Pri príjazde do Starého Smokovca zabočte prudko doprava a pokračujte približne 14 km po ceste č. 537 cez Tatranskú Lomnicu, Tatranské Matliare, Kežmarské Žľaby. Následne zabočte doľava na cestu č. 66. Pokračujte priblížne 1,5 km až kým po ľavej strane za stromami neuvidíte Sanatórium Tatranská Kotlina (viď. obrázky nižšie).

Cesta zo smeru Košice: Z diaľnice zíďte na zjazde Poprad – Východ. Zamierte na Kežmarok a pokračujte po ceste č. 66. Po približne 5 km odbočte doľava cez železničný priechod na Veľkú Lomnicu. Pokračujte 8 km. Pri príjazde na cestu 537 odbočte vpravo a pokračujte cca 7 km po ceste 537 cez Tatranské Matliare a Kežmarské Žľaby. Následne zabočte doľava na cestu č. 66. Pokračujte približne 1,5 km až kým po ľavej strane za stromami neuvidíte Sanatórium Tatranská Kotlina (viď. obrázky nižšie).

GPS súradnice: 49.227341, 20.319494

Adresa ubytovania: Sanatórium Tatranská Kotlina, Tatranská Kotlina 68, 059 54 Vysoké Tatry Mapka jarný camp

Fotka sanatórium tatr. kotlina

 

Pre druhý turnus (28.02. - 05.03.2021, jarné prázdniny pre Bratislavský, Trnavský a Nitrianský kraj) platí:

Na Penzión Jánošík je najlepšie prísť na penzión autom. Penzión sa nachádza v obci Ždiar. Pri príchode do Ždiaru smerom z Popradu alebo Vysokých Tatier po ceste č. 67 pri čerpacej stanici Slovnaft zabočte doprava, prejdite cez most a následne zabočte doľava. Potom pokračujte približne 2 km dedinou až kým po ľavej strane neuvidíte Penzión Jánošík (viď. obrázky nižšie).

GPS súradnice: 49.27164, 20.26212

Adresa ubytovania: Ždiar 508 059 55 Ždiar Slovensko

Mapka

penzion janosik

 

Potrebné doklady a na čo nezabudnúť

Pri príchode nezabudnite predložiť pre vedúcich tábora a zdravotníka:

 

Zoznam vecí, ktoré sú pre pobyt v tábore dôležité

Nakoľko ide o pobyt v prírode odporúčame deťom staršie oblečenie.

 • čelovka/ baterka
 • teplé zimné lyžiarske oblečenie – aj do rezervy
 • zimná ČIAPKA – odporúčame aspoň dve
 • lyžiarska/ snowboard prilba
 • zimné lyžiarske/ snowboard rukavice – odporúčame aspoň dva páry
 • lyžiarske/ snowboard okuliare a slnečné okuliare
 • tričká, teplé nohavice, mikiny/svetre a pod.
 • nepremokavá zimná obuv
 • krém na opaľovanie
 • krém na tvár
 • tepláková súprava
 • pyžamo
 • dostatok spodného prádla (aby si deti v tábore nemuseli prať)
 • teplé ponožky, podkolienky, ponožiek aspoň 10 párov
 • zimná obuv, športová a domáca obuv – prezúvky
 • nepremokavá vetrovka s kapucňou
 • plavky
 • hygienické potreby (uterák aj osuška, zubná kefka, pasta, mydlo, sprchový šampón... )
 • malý ruksak (do 30 l)

 

Dôležité oznámenia

Neodporúčame dávať účastníkom so sebou cenné veci (väčší obnos peňazí, mobilné telefóny a iné cennosti), organizátor pobytu nepreberá zodpovednosť za ich stratu alebo poškodenie. Cenné veci, ktoré chcete nechať svojim deťom odporúčame uschovať u oddielových vedúcich Vašich detí.

V prípade, že Vaše dieťa spôsobí počas pobytu materiálnu škodu, rodič ako zákonný zástupca dieťaťa je povinný ju nahradiť.

V prípade, že dieťa opakovane poruší interné pravidlá tábora (fajčenie, požívanie alkoholických nápojov, drogy, agresivita, opustenie priestorov tábora bez vedomia vedúcich a pod.) vedúci má právo poslať dieťa domov bez finančnej kompenzácie.

Čo očakávať od programu?

Program tábora je zameraný predovšetkým na lyžovanie a snowboarding pod vedením skúsených inštruktorov, ako aj voľnočasové aktivity v zimnej prírode. Svahy rôznej náročnosti s umelým zasnežovaním a náš tím sú prísľubom celodenného športového vyžitia s rôznymi animovanými hrami a aktivitami. Viac o animačnom programe.

Všetky ďalšie podrobnosti vám ochotne vysvetlíme v deň nástupu detí do tábora.

Stravovanie detí

Pobyt začína obedom o 13:00 hod. a končí desiatou, deti majú zabezpečený počas celého tábora pitný režim a stravu 5x denne.

Deti, ktoré majú špeciálne stravovacie obmedzenie (napr. diabetes, bezlepková, histamínová dieta, alergie a podobne), nám treba nahlásiť vopred.

Tipy na výlety v okolí

Keď už ste v Tatranskej Kotline, prečo to nevyužiť a nevýjsť si na malú prechádzku. Navrhujeme Vám navštíviť Chatu pri Zelenom Plese s nástupom od autobusovej zastávky osady Tatranské Matliare (cca 10 min. autom od Tatranskej Kotliny), Chatu Plesnivec s nástupom na parkovisku pri Belianskej Jaskyni priamo v Tatranskej Kotline, alebo si samozrejme môžete výborne zalyžovať v Bachledke.

Čutkovská Dolina a Koliba u dobrého pastiera:

Ak sa budete bližiť k nám smerom z Bratislavy a zvažujete krátku prestávku na kávu či rýchly obed, odporúčame Vám nami overenú Kolibu u dobrého pastiera v Čutkovskej doline. Nájdete ju veľmi ľahko, stačí len na začiatku Rožmberka v smere na LM (cca 400m za benzínovou pumpou) sledovať značenie a tesne pred pizzeriou Camino odbočíte doprava. Hneď pri vstupe do doliny Vás privíta kolíbka v peknom horskom prostredí s výboronou tradičnou kuchyňou.

Chodník korunami stromov:

Chodník korunami stromov Bachledka sa nachádza v srdci druhovo pestrých lesov Pieninského národného parku. Ukážeme Vám, v čom je príroda Spišskej Magury jedinečná. Úplne si Vás získa výhľad z 32 metrov vysokej veže, vďaka ktorému budete mať ako na dlani štíty Belianskych Tatier, unikátnu scenériu Pienin i malebné Zamagurie.

Svetelný Dóm v Ždiari:

Svetelný Dóm v Ždiari sa nachádza v hornej časti obce Ždiar pod Belianskymi Tatrami, v blízkosti lyžiarskeho areálu Strachan, nad apartmánovým komplexom Mountain resort Apartments. Pozývame Vás sem na jedinečnú prechádzku unikátnym svetom svetelných atrakcií. Vo Svetelnom dóme môžete vidieť rodinku svetelných snehuliakov, tatranské zvieratká, svetelný les, spievajúce animované tučniaky, svetelný kostolík ako aj svetelný bar s menším občerstvením. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku Skicentrum Strednica, 12 minút chôdze od Svetelného Dómu v smere do obce.

 

Ďalšie odpovede na vaše otázky nájdete v sekcii  FAQ. A to, že sa netreba báť o sneh zistíte na našom táborovom blogu.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Zvládli sme spolu leto, zvládneme aj zimu.

Sme pripravení aj na túto zimu! Chceme ponúknuť deťom toľko zážitkov, koľko bude možné, no zároveň zaviesť toľko opatrení, koľko bude nutné. Teraz ešte viac ako po iné roky je dôležité sa pri výbere akýchkoľvek táborov spoľahnúť na overených profesionálov. Máme 14 rokov skúseností, najširšiu ponuku táborov, akreditáciu Ministerstva školstva, máme skúseností z leta, kedy sme odtáborovali až 4000 detí, ani jeden prípad covidu a sme pripravení byť aj tento rok najbezpečnejšou voľbou pre rodičov a deti.

Čo robíme a aké opatrenia plánujeme zaviesť na zimnú sezónu 2021:

 • Každý tábor nahlasujeme na Regionálny úrad verejného zdravotníctva a všetky zariadenia prejdú jeho kontrolou.
 • Vyžadujeme upravené čestné vyhlásenia a potvrdenia od lekára od všetkých účastníkov (doplnené o cestovateľskú anamnézu a príznaky choroby Covid-19).
 • Zavedieme zdravotnú kontrolu s meraním teploty pri vstupe do tábora.
 • Osobám, ktoré nie sú ubytované v zariadení alebo pracovníkom zariadenia bude obmedzený prístup mimo verejných priestranstiev a časti areálu.
 • Budeme dôrazne dbať na umývanie rúk, osobnú hygienu a poriadok na izbách.
 • Zabezpečíme pravidelné denné upratovanie všetkých prevádzkových priestorov s použitím dezinfekčných prostriedkov s virucídnym účinkom.
 • Dohliadneme na pravidelné vetranie izieb počas celého tábora.
 • Program upravujeme tak, aby deti trávili čo najviac stráveného času na čerstvom vzduchu.
 • Poskytujeme zvýšenú informovanosť rodičov o zdravotnom stave dieťaťa počas tábora.
 • Všetci naši animátori ako aj zamestnanci zariadenia musia mať potvrdenie o bezinfekčnosti.
 • Zdravotníci v tábore majú skúsenosti z leta a sú zvlášť inštruovaní o dodržiavaní opatrení, monitorovaní zdravotného stavu detí a o postupe v prípade podozrenia na infekciu.
 • Izolačná miestnosť bude zabezpečená v každom stredisku podľa platných nariadení.
 • Dávame vám garanciu vrátenia celej zálohy v prípade, že sa tábor nebude môcť konať. Ak sa tábor bude konať, no vy jednako budete mať obavy nastúpiť, a preto sa nezúčastníte (a dáte nám to vedieť najneskôr 3 dni pred začiatkom tábora), presunieme vám celú zálohu na leto, kde ju budete môcť využiť na akýkoľvek tábor.