Späť na zoznam
 • Sanatórium Tatranská Kotlina
 • 7 - 15 rokov
 • 6 dní

Jarný Camp

6 dní lyžovačky/boardovačky na ždiarskych svahoch, poobedné hry v horskom prostredí, večerné špliechačky v hotelovom bazéne, a aj jedinečný relax v Aquacity s laser show.

Zobraziť
všetky
termíny
Najbližší termínTermíny
Najbližší termínTermíny24.02.2019 - 01.03.2019245 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
5%
8-9
42%
10-11
39%
12-13
13%
14-15
Podľa pohlaviaPohlavie
61%
39%
Počet voľných miest:0245 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • fotogaléria
 • o sneh sa báť nemusíte

Jarný Camp - fantastické tvory

Je tu fantastická lyžovačka na tatranských svahoch, zábavné hry rozprávkových tvorov, šantenie na kopcoch, aj relax v Aquacity. Poď si užiť jarné prázdniny s Wachumbou naplno!

Jarné prázdniny sú zaslúžený oddych v polčase školského roku, tak ich stráv s kamarátmi na horách. A že si to poriadne užijeme, na to sa môžeš spoľahnúť!

Začína sa éra kúziel a rozprávkových jázd.

6 dní lyžovačky/boardovačky na ždiarskych svahoch, poobedné hry v horskom prostredí, večerné špliechačky v hotelovom bazéne, a aj jedinečný relax v Aquacity s laser show.

Svieži tatranský vzduch, guľovačky a snehuliakovačky nám pripomenú, že zima je stále tu, jarné slniečko na svahoch naznačí, že už naberá na sile a Ty zistíš, že lepší oddych od školy neexistuje. Viac o programe...

Tak neváhaj, volaj kamošov, chystaj výstroj ( ak nemáš, nevadí, požičiame ) a poď si s nami užiť jarnú lyžovačku na horách.

O zábavu v tábore a bezpečnosť na svahoch sa postarajú Wachumba inštruktori/animátori (max 6 detí na jedného), sneh máme objednaný u Perinbabky ( ktorá v tejto časti Slovenska je v plnej sile ) a ak treba pomôžu aj snežné delá, ešte aj celodenné skipassy sú už v cene. Jednoducho všetko nachystané, čakáme len na jazdcov ako si Ty.

Fantastické tvory brázdia Tatry!

Vytvor si svoj vyčilovaný štýl jazdy!

 

V belianskom kúte Tatier sa prebúdzajú podivuhodné tvory, ktoré ťa vtiahnu do čarovnej jarnej lyžovačky!

Pridaj sa na túto bláznivú jazdu aj ty! Nudiť sa určite nebudeš.

Prebuď v sebe kúzelnú moc a odhaľ ako sa fantastickí Murtapovia, Krarohovia a aj záhadní Obscurusovia spúšťajú na tých najneobyčajnejších miestach lyžiarskeho strediska Strednica. Objav v sebe moc snežného draka a prelyžuj sa až k nim!

Bude dôležité zvoliť správnu stranu aj nabrúsiť si hranu. Scamander snoubordér so svojim čarovným kufríkom mieri do Tatier a na ceste mu pomáha lyžiar alchymista Nicolas Flamel vyrábať sneh. Čaká ťa s nimi priateľské dobrodružstvo na jarných svahoch, bádanie po mágii a obdiv fantastickýh tvorov. Vezmeš lyže, či snowboard?

Celotáborový program je situovaný do troch blokov:

 • Skupinové lyžovanie a snowboardovanie, kde sú deti rozdelené podľa úrovne
 • Dobrodružný animačný program v okolitom prostredí
 • Večerný relax v teplúčku pri zaujímavých workshopoch, spoločenských hrách, prípadne vnútorných tvorivých aktivitách

 

V programe si prídu na svoje aj tí mladší, pre ktorých bude rozprávkovo podaný príbeh, aj starší, ktorí si zasa užijú atraktívnejšie hry a výzvy. Všetci určite ocenia, že ubytovaní budeme samostatne a teda nás nikto nebude obmedzovať.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max 6 detí. Viac o lokalite...

Tatranská Kotlina - v srdci Tatier, medzi zasneženými štítmi našich veľhôr.

Všetci Wachumbáci, ktorí sa rozhodnú užiť si jarnú lyžovačku na horách v peknom veľkom komplexe priamo pod Belianskou jaskyňou v Tatranskej Kotline. A že nám tam naozaj nebude nič chýbať, to si môžete byť istí! Pohodlné izby, vlastná telocvičňa, vodný svet s bazénom a vírivkami a pekné prírodné okolie na hry a aktivity mimo svahu. Ku svahom to budeme mať len pár minút vlastným skibusom a lyžba určite tiež bude stáť za to. Stredisko ani moc malé, aby bolo kde lyžovať, ani moc veľké, nech nás neprekvapia plné svahy, dlhé rady. No a k tomu slnkom zaliate svahy Belianskych Tatier - to je presne to, čo potrebujeme k dokonalej jarnej lyžovačke.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.

Stredisko:
reštaurácia, denný bar, spoločenské miestnosti, TV, video a DVD, detský kútik, WIFI, sauna, fitness centrum, bazén, kinosála

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna