Späť na zoznam
 • Penzión Jánošík - Ždiar
 • 13 - 18 rokov
 • 6 dní

SnowCamp Fullride

Novoročný rider camp pre teenagerov. Ten najlepší začiatok roka zažiješ práve tu. Zober kamošov z leta a poď s nami brázdiť tatranské svahy!

02.01.2020 - 07.01.2020270 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
2%
12-13
27%
14-15
71%
16-17
Podľa pohlaviaPohlavie
44%
56%
Počet voľných miest: 0270 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: V članku nie je perex
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria
 • o sneh sa bát nemusíte
 • pokyny k táboru

FullRide Reloaded!

Vyjazdi sa dosýta v Tatrách so skvelou partiou na lyžiach či na snowboarde!

Legendárne jazdenie na SnowCampe povestné skvelou partiou ľudí a jedinečným namakaným programom nie je žiadny fake! Čaká na teba 6 dní na horách s kamošmi z leta, upravené zjazdovky na tatranských svahoch, vedúci, ktorí ti rozumejú a wachumba realita Wetrixu, kde prevládajú akčné zimné zážitky spojené s relaxom v Aquacity Poprad.

Máme overenú lokalitu v Belianských Tatrách kde o sneh nikdy nebola núdza a celé ubytovanie je iba pre nás (hlavne aby sme nikoho nerušili a nikto nás). Na nepreplnených svahoch budeme naozaj jazdiť a nie vystávať rady. A to aj keď si na lyžiach, či doske nikdy nestál (wachumba inštruktori ti ukážu ako na to), alebo ak si skúsený majster, ktorý si to s inštruktormi namieri rovno do freeridu pod lanovkou.  Viac o lokalite.

Tak neváhaj nabaľ dosku/lyže (ak nemáš nevadí, požičiame), zavolaj kamošov z leta a naloguj sa do wachumba reality, kde je pre teba pripravená sieť bláznivej zábavy a ovládni biele tatranské svahy aj celý Wetrix, v ktorom sa nie náhodou ocitli ľudia, ktorí už nechcú žiť v kyberpriestore, ale skutočne! Viac o programe Wetrix.

O sneh sa báť nemusíš, už roky tu úspešne brázdime svahy a o bezpečnosť aj zábavu sa postarajú inštruktori/animátori (max. 8 účastníkov na jedného). Ešte aj celodenné skipassy sú už v cene, tak stačí len prísť a užívať si zimu vo Wachumba štýle.

Wetrix Reloaded

Zaži (ne)skutočnú lyžovačku/boardovačku na vlastnej koži!

Máš už dosť virtuálnej reality, ktorá je všade naokolo a bolí ťa z nej hlava? Poď s nami uniknúť do skutočného sveta zasnežených hôr, s partiou kamošov, kde na teba čaká kvalitná jazda na svahu a bláznivé zážitky mimo neho!

V sprievode instructors from Wetrix ťa čaká nekonečné jazdenie na tatranských svahoch, okúsiš gigabajty vzrušenia z rýchlosti po upravených zjazdovkách, či freeridu v čerstvom prašane, ukážeme ti cheaty na zdokonalenie tvojej techniky jazdy a naloadujeme ti dávku zábavy pri zdolávaní firewallu a plnení morpheusovho questu.

Stačí ak sa logneš do wachumba siete Wetrixu, ktorý nie je len ilúziou, povieš áno skutočnému životu a necháš sa napojiť na záplavu reálnej zábavy, ktorá u nás fičí aj offline! Buď sám sebou, nepodľahni nástrahám falošných identít, a zdolaj s nami umelú inteligenciu, ktorá chce do našej reality vypustiť ochromujúci vírus nudy!

Pridaj sa na stranu víťazov, vypni sa zo siete internetu, aby si sme ťa zapjili do wachumba wetrixu, kde prežiješ pravú bezstarostnú realitu a odnes si ju so sebou spolu s novými priateľstvami! Jedine čo ťa počas týchto skvelých 6 dní na tatranských svahoch bude trápiť je to, či si vybrať červenú, alebo modrú pomu, ktorá ťa vyvezie na kopec.

 

Program tábora: SnowCamp FullRide je tábor, ktorý si naplno užijú všetci starší nadšenci zimných športov a všetkého, čo zima prináša. Program tábora, režim dňa a jazdecké disciplíny sú špeciálne pripravené pre tých starších, ktorí už nie sú úplný nováčikovia ani na svahu ani v táboroch.

Celé ubytovanie je iba pre nás, takže nás nikto nebude obmedzovať. O bezproblémový a samozrejme bezpečný priebeh sa postarajú kvalifikovaní ski a snowboard inštruktori, animátori a velitelia jednotlivých Crew.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max. 8 detí.

Horská dedinka Ždiar, schovaná pod štítmi Belianských Tatier a lyžiarske stredisko Ski Ždiar Strednica.

Všetci účastníci súboja budú ubytovaní v nami už overenom horskom penzióne Jánošík, situovanom v dedinke Ždiar. Jazdci tu nájdu všetko čo potrebujú - komfortné izby a oddych medzi zdolávaním svahov, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry. A to najlepšie - je celý iba pre nás, takže nikoho nebudeme rušiť!

Lyžovať budeme v neďalekom stredisku Ždiar Strednica (2 km - neboj skibus máme), priamo na svahoch pod Belianskými Tatrami. Nájdeme tu dostatok vlekov a zjazdoviek (ak treba tak aj umelo zasnežovaných), peknú horskú scenériu, no hlavne nepreplnené svahy, lebo to je presne to, čo naše "crews" potrebujú! V radoch na lanovkách nech vystávajú iní, MY CHCEME JAZDIŤ!

Ubytovanie:
V stredisku: spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko
Lyžovanie: Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

Ubytovanie:
2-6 lôžkové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením; 5-8 lôžkové viac-izbové apartmány, so sociálnym zariadením na apartmán

Stredisko:
spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko/p>

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 

Koľko času strávime na svahu?

Deti sú na svahu od 9:00 hod. do 14:30 hod., kde sa im po celý čas naplno venujú inštruktori lyžovania a snowboardingu. Deti sú zaradené do skupín podľa úrovne lyžovania/snowboardovania a inštruktor postupne s jednotlivou skupinou napreduje. Deti majú počas pobytu na svahu zabezpečenú desiatu.

Ako sú deti na svahu delené do skupín?

V prvý deň deti delíme do skupín: zvlášť lyžiari a snowboardisti a následné ich delíme do skupín podľa jazdeckého skill. Dohliadame na to, aby boli deti v danej skupine na približne rovnakej úrovni, aby s nimi inštruktor mohol napredovať a zlepšovať ich schopnosti. Maximálny počet v pokročilých skupinách na inštruktora ja 10 detí, pri začiatočníkoch je to max. 5 detí na inštruktora. Počas tábora s nimi pracuje stále ten istý inštruktor, ktorý jazdecké schopnosti skupiny pozná a podľa toho volí výuku na ďalšie dni.

Potrebujú deti helmu a lyžiarske okuliare?

Áno. Helma aj okuliare sú veľmi dôležité kvôli ich bezpečnosti. Ak máte možnosť odporúčame deťom pribaliť aj chránič na chrbát – korytnačku.

Aký majú deti program keď prídu zo svahu?

Po príchode na ubytovacie zariadenie majú deti výdatný obed a odpočinok, aby si oddýchli, dali si sušiť mokré veci a nabrali nové sily. Po odpočinku je pre deti pripravený zábavný tematický animačný program prispôsobený podmienkam (počasie, fyzický stav detí...). Ak nám počasie praje, program je často až do večere vonku. V prípade nepriaznivých podmienok máme vždy pripravený program vo vnútri. Nasleduje večera, siesta, 2. vlna animačného programu, snem, hygiena a večierka.

Je možné počas tábora deťom dohodnúť cestu domov hromadnou dopravou?

Miestenky sú na hromadnú dopravu rezervované vždy vopred. Možnosť dieťa pripísať na hromadnú dopravu vždy prejednajte telefonicky alebo mailom s našou kanceláriou. Ak máme k dispozícii ešte voľné miesta, tak Vám radi vyhovieme.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám na SnowCampe páčilo:

 • ...ďakujem za další, svelý, peckový tábor tento bol zase o niečo lepši ďakujem za skvelý krok do nového roka. unirewa...
 • ...Ste úžsnííííííí. Dcéra bola u vás už opakovane, aj v lete ide, aj budúci rok chce ist do snow campu. ...
 • ...Tábor bol super , animátori boli úžasní a teším sa na budúci rok. ...
 • ...Ste super!!!...

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna

Začiatok tábora

Účastníkov pobytu očakávame v Penzióne Jánošík v Ždiari, kde vás privítajú naši Wachumba vedúci označení Wachumba farbami (tričká, mikiny, banner) 2.1.2020 od 10:00 do 12:00 hod.

Odchod z tábora je 7.1.2020 do 12:00 hod.

Doprava

V prípade zakúpenia spoločnej dopravy Vám bližšie informácie budú v dostatočnom predstihu zaslané na mailovú adresu, ktorú máte uvedenú v prihláške.

V rámci individuálnej dopravy je najlepšie prísť na penzión autom. Penzión Jánošík sa nachádza v obci Ždiar. Pri príchode do Ždiaru smerom z Popradu alebo Vysokých Tatier po ceste č. 67 pri čerpacej stanici Slovnaft zabočte doprava, prejdite cez most a následne zabočte doľava. Potom pokračujte približne 2 km dedinou až kým po ľavej strane neuvidíte Penzión Jánošík (viď. obrázky nižšie).

GPS súradnice: 49.27164, 20.26212

Adresa ubytovania: Ždiar 508 059 55 Ždiar Slovensko

Mapka

penzion janosik ulica

 

Potrebné doklady a na čo nezabudnúť

Pri príchode nezabudnite predložiť pre vedúcich tábora a zdravotníka:

 

Zoznam vecí, ktoré sú pre pobyt v tábore dôležité

Nakoľko ide o pobyt v prírode odporúčame deťom staršie oblečenie.

 • čelovka/ baterka
 • teplé zimné lyžiarske oblečenie – aj do rezervy
 • zimná ČIAPKA – odporúčame aspoň dve
 • lyžiarska/ snowboard prilba
 • zimné lyžiarske/ snowboard rukavice – odporúčame aspoň dva páry
 • lyžiarske/ snowboard okuliare a slnečné okuliare
 • tričká, teplé nohavice, mikiny/svetre a pod.
 • nepremokavá zimná obuv
 • krém na opaľovanie
 • krém na tvár
 • tepláková súprava
 • pyžamo
 • dostatok spodného prádla (aby si deti v tábore nemuseli prať)
 • teplé ponožky, podkolienky
 • športová (2 ks) a domáca obuv – prezúvky
 • nepremokavá vetrovka s kapucňou
 • plavky
 • hygienické potreby (uterák aj osuška, zubná kefka, pasta, mydlo, sprchový šampón... )
 • malý ruksak (do 30 l)

 

Dôležité oznámenia

Neodporúčame dávať účastníkom so sebou cenné veci (väčší obnos peňazí, mobilné telefóny a iné cennosti), organizátor pobytu nepreberá zodpovednosť za ich stratu alebo poškodenie. Cenné veci, ktoré chcete nechať svojim deťom odporúčame uschovať u oddielových vedúcich Vašich detí.

V prípade, že Vaše dieťa spôsobí počas pobytu materiálnu škodu, rodič ako zákonný zástupca dieťaťa je povinný ju nahradiť.

V prípade, že dieťa opakovane poruší interné pravidlá tábora (fajčenie, požívanie alkoholických nápojov, drogy, agresivita, opustenie priestorov tábora bez vedomia vedúcich a pod.) vedúci má právo poslať dieťa domov bez finančnej kompenzácie.

Čo očakávať od programu?

Program tábora je zameraný predovšetkým na lyžovanie a snowboarding pod vedením skúsených inštruktorov, ako aj voľnočasové aktivity v zimnej prírode. Svahy rôznej náročnosti s umelým zasnežovaním a náš tím sú prísľubom celodenného športového vyžitia s rôznymi animovanými hrami a aktivitami. Viac o animačnom programe.

Všetky ďalšie podrobnosti Vám ochotne vysvetlíme v deň nástupu detí do tábora.

Stravovanie detí

Pobyt začína obedom o 13:00 hod. a končí desiatou, deti majú zabezpečený počas celého tábora pitný režim a stravu 5x denne.

Deti, ktoré majú špeciálne stravovacie obmedzenie (napr. diabetes, bezlepková, histamínová dieta, alergie a podobne), nám treba nahlásiť vopred.

Tipy na výlety v okolí

Keď už ste v Ždiari, prečo to nevyužiť a nevýjsť si na malú prechádzku. Navrhujeme Vám navštíviť Bielovodskú Dolinu s nástupom z hraničného prechodu Lysá Poľana (cca 10 min autom od Ždiaru), Javorovú Dolinu (po rázcestí pod Muráňom) s nástupom z Tatranskej Javoriny (cca 10 min autom od Ždiaru) alebo si samozrejme môžete výborne zalyžovať v Bachledke.

Čutkovská Dolina a Koliba u dobrého pastiera:

Ak sa budete bližiť k nám smerom z Bratislavy a zvažujete krátku prestávku na kávu či rýchly obed, odporúčame Vám nami overenú Kolibu u dobrého pastiera v Čutkovskej doline. Nájdete ju veľmi ľahko, stačí len na začiatku Rožmberka v smere na LM (cca 400m za benzínovou pumpou) sledovať značenie a tesne pred pizzeriou Camino odbočíte doprava. Hneď pri vstupe do doliny Vás privíta kolíbka v peknom horskom prostredí s výboronou tradičnou kuchyňou.

Penzión Strachan Ždiar:

Pokiaľ Vás zastihne hlad alebo chuť na koláčik až po tom, ako nám zveríte svojich Wačumbákov, môžeme Vám vrelo odporučiť zastaviť sa v rodinnom penzióne Strachan, ktorý už viac krát získal titul “najlepší penzión roka”. Nielenže tu nájdete výbornú kuchyňu, ale aj útulnú goralskú atmosféru a množstvo zaujímavých domácich suvenírov ako napríklad cibuľový džem - sami sme ochutnali a myslíme si, že treba určite vyskúšať.

Múzeum Ždiarsky dom:

V prípade, že Vás zaujímajú dreveničky, kroje a ľudová architektúra neváhajte sa zastaviť v Múzeu, ktoré sa nachádza v komplexe Ždiarskeho domu. Popri zaujímavom výklade sprievodcu múzea oblečeného v ždiarskom kroji, máte možnosť zažiť Ždiarsku svadbu, obliecť sa do kroja. Sprievodnou akciou môže byť aj jazda na konskom záprahu cez Ždiar a blízke okolie, ochutnávka miestnych špecialít, či tóny goralskej hudby.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám