Späť na zoznam
 • Penzión Jánošík - Ždiar
 • 13 - 18 rokov
 • 6 dní

SnowCamp Fullride

Jazdi naplno v Tatrách so skvelou partiou a vtipným programom v štýle Avengers Superhero!

Zobraziť
všetky
termíny
Najbližší termínTermíny
Najbližší termínTermíny02.01.2019 - 07.01.2019255 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
4%
12-13
49%
14-15
47%
16-17
Podľa pohlaviaPohlavie
67%
33%
Počet voľných miest:0255 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • fotogaléria
 • o sneh sa bát nemusíte

FullRide - Snowangers!

Jazdi naplno v Tatrách so skvelou partiou a vtipným programom v štýle Avengers Superhero!

Nikde si nezajazdíš tak ako v SnowCampe, lebo nikde inde sa nezíde taká partia ľudí a tak bláznivý program ako tu! 6 dní na horách s kamošmi z leta, menčester na tatranských svahoch, vedúci, ktorí ti rozumejú a recesný boj o najlepšieho superhrdinu a.k.a. Snowangera, doplnený o relax v Aquacity Poprad.

Máme super lokalitu v Belianských Tatrách, kde o sneh nikdy nebola núdza, celé ubytovanie iba pre nás (hlavne aby sme nikoho nerušili a nikto nás) a nepreplnené svahy, kde budeme naozaj jazdiť a nie vystávať rady. V stredisku si zajazdia aj zdatnejší majstri, a ak nie si ešte majster lyží či dosky, tak ti naši inštruktori dodajú skill ako na to! Viac o lokalite.

Tak neváhaj nabaľ dosku/lyže (ak nemáš nevadí, požičiame), zavolaj kamošov z leta a pridaj sa k neporaziteľným Snowangerom! Súboj o nadvládu nad svahmi a celým Wachumba univerzom čoskoro začína! Viac o programe.

O sneh sa báť nemusíš, už roky tu úspešne brázdime svahy a o bezpečnosť aj zábavu sa postarajú inštruktori/animátori (max. 8 účastníkov na jedného). Ešte aj celodenné skipassy sú už v cene, tak stačí len prísť a užívať si zimu vo Wachumba štýle.

Snowangers sú tu!

Nadišiel čas nasadiť helmu a odhaliť svetu tvoje superschopnosti! Snowangers zvolávajú posily!

Priprav sa na snowcamp plný akcie, vzrušenia a kvalitnej jazdy! Tento rok, zavítajú do Tatier tí najväčší hrdinovia všetkých čias – SNOWANGERS. Ich príbeh začal v pokusnom laboratóriu. Nasledovali dlhé roky bojov o záchranu Zeme. Teraz ich čaká náročná misia priamo v zasnežených Tatrách. Ich úlohou je ochrániť Tesseract a prebudiť v ľuďoch stratenú silu.

Buď prvým z prebudených práve ty!

S našimi Snowangers ťa čaká 6 dňová zábava na svahu, kde ťa naučia tie najlepšie kúsky, či už jazdíš na doske alebo na lyžiach.

Hulk ti prezradí tajomstvo ako ovládať svoju snežnú dosku, s Ironmanom prelomíš zákony rýchlej lyžovačky a s Thorom pochopíš prečo sa v prašane lepšie padá. Kapitán America ti požičia svoj štít na nočnú spúšťačku a s Black Widow vyčiluješ v termálnom Aquacity Poprad.

Prebuď v sebe driemajúce schopnosti lyžiarského superhrdinu, či snowboardového avengera, zachráň spolu so svojimi kamošmi vzácny Tesseract a ovládni biele svahy v Belianskych Tatrách

 

Program tábora: SnowCamp FullRide je tábor, ktorý si naplno užijú všetci starší nadšenci zimných športov a všetkého, čo zima prináša. Program tábora, režim dňa a jazdecké disciplíny sú špeciálne pripravené pre tých starších, ktorí už nie sú úplný nováčikovia ani na svahu ani v táboroch.

Celé ubytovanie je iba pre nás, takže nás nikto nebude obmedzovať. O bezproblémový a samozrejme bezpečný priebeh sa postarajú kvalifikovaní ski a snowboard inštruktori, animátori a velitelia jednotlivých Crew.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max. 8 detí.

Horská dedinka Ždiar, schovaná pod štítmi Belianských Tatier a lyžiarske stredisko Ski Ždiar Strednica.

Všetci účastníci súboja budú ubytovaní v nami už overenom horskom penzióne Jánošík, situovanom v dedinke Ždiar. Jazdci tu nájdu všetko čo potrebujú - komfortné izby a oddych medzi zdolávaním svahov, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry. A to najlepšie - je celý iba pre nás, takže nikoho nebudeme rušiť!

Lyžovať budeme v neďalekom stredisku Ždiar Strednica (2 km - neboj skibus máme), priamo na svahoch pod Belianskými Tatrami. Nájdeme tu dostatok vlekov a zjazdoviek (ak treba tak aj umelo zasnežovaných), peknú horskú scenériu, no hlavne nepreplnené svahy, lebo to je presne to, čo naše "crews" potrebujú! V radoch na lanovkách nech vystávajú iní, MY CHCEME JAZDIŤ!

Ubytovanie:
V stredisku: spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko
Lyžovanie: Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

Ubytovanie:
2-6 lôžkové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením; 5-8 lôžkové viac-izbové apartmány, so sociálnym zariadením na apartmán

Stredisko:
spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko/p>

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna