Späť na zoznam
 • Penzión Jánošík - Ždiar
 • 13 - 18 rokov
 • 6 dní

SnowCamp Fullride

Vyjazdi sa dosýta v Tatrách so skvelou partiou na lyžiach či na snowboarde!

02.01.2020 - 07.01.2020270 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
8%
12-13
58%
14-15
34%
16-17
Podľa pohlaviaPohlavie
44%
56%
Počet voľných miest: 0270 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, 4x celodenný skipass, skibuss, inštruktori, animátori zdravotná starostlivosť, poistenie CK proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • fotogaléria
 • o sneh sa bát nemusíte

FullRide Reloaded!

Vyjazdi sa dosýta v Tatrách so skvelou partiou na lyžiach či na snowboarde!

Legendárne jazdenie na SnowCampe povestné skvelou partiou ľudí a jedinečným namakaným programom nie je žiadny fake! Čaká na teba 6 dní na horách s kamošmi z leta, upravené zjazdovky na tatranských svahoch, vedúci, ktorí ti rozumejú a wachumba realita Wetrixu, kde prevládajú akčné zimné zážitky spojené s relaxom v Aquacity Poprad.

Máme overenú lokalitu v Belianských Tatrách kde o sneh nikdy nebola núdza a celé ubytovanie je iba pre nás (hlavne aby sme nikoho nerušili a nikto nás). Na nepreplnených svahoch budeme naozaj jazdiť a nie vystávať rady. A to aj keď si na lyžiach, či doske nikdy nestál (wachumba inštruktori ti ukážu ako na to), alebo ak si skúsený majster, ktorý si to s inštruktormi namieri rovno do freeridu pod lanovkou.  Viac o lokalite.

Tak neváhaj nabaľ dosku/lyže (ak nemáš nevadí, požičiame), zavolaj kamošov z leta a naloguj sa do wachumba reality, kde je pre teba pripravená sieť bláznivej zábavy a ovládni biele tatranské svahy aj celý Wetrix, v ktorom sa nie náhodou ocitli ľudia, ktorí už nechcú žiť v kyberpriestore, ale skutočne! Viac o programe Wetrix.

O sneh sa báť nemusíš, už roky tu úspešne brázdime svahy a o bezpečnosť aj zábavu sa postarajú inštruktori/animátori (max. 8 účastníkov na jedného). Ešte aj celodenné skipassy sú už v cene, tak stačí len prísť a užívať si zimu vo Wachumba štýle.

Wetrix Reloaded

Zaži (ne)skutočnú lyžovačku/boardovačku na vlastnej koži!

Máš už dosť virtuálnej reality, ktorá je všade naokolo a bolí ťa z nej hlava? Poď s nami uniknúť do skutočného sveta zasnežených hôr, s partiou kamošov, kde na teba čaká kvalitná jazda na svahu a bláznivé zážitky mimo neho!

V sprievode instructors from Wetrix ťa čaká nekonečné jazdenie na tatranských svahoch, okúsiš gigabajty vzrušenia z rýchlosti po upravených zjazdovkách, či freeridu v čerstvom prašane, ukážeme ti cheaty na zdokonalenie tvojej techniky jazdy a naloadujeme ti dávku zábavy pri zdolávaní firewallu a plnení morpheusovho questu.

Stačí ak sa logneš do wachumba siete Wetrixu, ktorý nie je len ilúziou, povieš áno skutočnému životu a necháš sa napojiť na záplavu reálnej zábavy, ktorá u nás fičí aj offline! Buď sám sebou, nepodľahni nástrahám falošných identít, a zdolaj s nami umelú inteligenciu, ktorá chce do našej reality vypustiť ochromujúci vírus nudy!

Pridaj sa na stranu víťazov, vypni sa zo siete internetu, aby si sme ťa zapjili do wachumba wetrixu, kde prežiješ pravú bezstarostnú realitu a odnes si ju so sebou spolu s novými priateľstvami! Jedine čo ťa počas týchto skvelých 6 dní na tatranských svahoch bude trápiť je to, či si vybrať červenú, alebo modrú pomu, ktorá ťa vyvezie na kopec.

 

Program tábora: SnowCamp FullRide je tábor, ktorý si naplno užijú všetci starší nadšenci zimných športov a všetkého, čo zima prináša. Program tábora, režim dňa a jazdecké disciplíny sú špeciálne pripravené pre tých starších, ktorí už nie sú úplný nováčikovia ani na svahu ani v táboroch.

Celé ubytovanie je iba pre nás, takže nás nikto nebude obmedzovať. O bezproblémový a samozrejme bezpečný priebeh sa postarajú kvalifikovaní ski a snowboard inštruktori, animátori a velitelia jednotlivých Crew.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max. 8 detí.

Horská dedinka Ždiar, schovaná pod štítmi Belianských Tatier a lyžiarske stredisko Ski Ždiar Strednica.

Všetci účastníci súboja budú ubytovaní v nami už overenom horskom penzióne Jánošík, situovanom v dedinke Ždiar. Jazdci tu nájdu všetko čo potrebujú - komfortné izby a oddych medzi zdolávaním svahov, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry. A to najlepšie - je celý iba pre nás, takže nikoho nebudeme rušiť!

Lyžovať budeme v neďalekom stredisku Ždiar Strednica (2 km - neboj skibus máme), priamo na svahoch pod Belianskými Tatrami. Nájdeme tu dostatok vlekov a zjazdoviek (ak treba tak aj umelo zasnežovaných), peknú horskú scenériu, no hlavne nepreplnené svahy, lebo to je presne to, čo naše "crews" potrebujú! V radoch na lanovkách nech vystávajú iní, MY CHCEME JAZDIŤ!

Ubytovanie:
V stredisku: spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko
Lyžovanie: Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

Ubytovanie:
2-6 lôžkové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením; 5-8 lôžkové viac-izbové apartmány, so sociálnym zariadením na apartmán

Stredisko:
spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko/p>

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 

Koľko času strávime na svahu?

Deti sú na svahu od 9:00 hod. do 14:30 hod., kde sa im po celý čas naplno venujú inštruktori lyžovania a snowboardingu. Deti sú zaradené do skupín podľa úrovne lyžovania/snowboardovania a inštruktor postupne s jednotlivou skupinou napreduje. Deti majú počas pobytu na svahu zabezpečenú desiatu.

Ako sú deti na svahu delené do skupín?

V prvý deň deti delíme do skupín: zvlášť lyžiari a snowboardisti a následné ich delíme do skupín podľa jazdeckého skill. Dohliadame na to, aby boli deti v danej skupine na približne rovnakej úrovni, aby s nimi inštruktor mohol napredovať a zlepšovať ich schopnosti. Maximálny počet v pokročilých skupinách na inštruktora ja 10 detí, pri začiatočníkoch je to max. 5 detí na inštruktora. Počas tábora s nimi pracuje stále ten istý inštruktor, ktorý jazdecké schopnosti skupiny pozná a podľa toho volí výuku na ďalšie dni.

Potrebujú deti helmu a lyžiarske okuliare?

Áno. Helma aj okuliare sú veľmi dôležité kvôli ich bezpečnosti. Ak máte možnosť odporúčame deťom pribaliť aj chránič na chrbát – korytnačku.

Aký majú deti program keď prídu zo svahu?

Po príchode na ubytovacie zariadenie majú deti výdatný obed a odpočinok, aby si oddýchli, dali si sušiť mokré veci a nabrali nové sily. Po odpočinku je pre deti pripravený zábavný tematický animačný program prispôsobený podmienkam (počasie, fyzický stav detí...). Ak nám počasie praje, program je často až do večere vonku. V prípade nepriaznivých podmienok máme vždy pripravený program vo vnútri. Nasleduje večera, siesta, 2. vlna animačného programu, snem, hygiena a večierka.

Je možné počas tábora deťom dohodnúť cestu domov hromadnou dopravou?

Miestenky sú na hromadnú dopravu rezervované vždy vopred. Možnosť dieťa pripísať na hromadnú dopravu vždy prejednajte telefonicky alebo mailom s našou kanceláriou. Ak máme k dispozícii ešte voľné miesta, tak Vám radi vyhovieme.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Takto sa Vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna