Späť na blog

Nábor Wačumbákov

Byť vedúcim vo Wachumbe znamená byť priamo v akcii. Čítaj či je to presne to čo hľadáš. Ak áno, tak vyplň náborový...

  • 27.02.2019
  • 1490

Byť vedúcim vo Wachumbe znamená byť priamo v akcii. Čítaj či je to presne to čo hľadáš. Ak áno, tak vyplň náborový dotazník na konci článku!

Stávaš sa jednoducho pre nich idolom! Vymýšľaš atmosferické hry, ktoré si deti zapamätajú na celý život, organizuješ napínavé nočné akcie, denné bojovky alebo tvorivé workshopy, ktoré vyplnia či presnejšie, NAPLNIA ich voľný čas, pretože to, čo vo Wachumbe robíš má zmysel.

Na druhej strane sám sa stávaš lepším človekom. Každá nová situácia, a častokrát aj veľký tlak, kedy si ani len nestíhaš zaviazať šnúrky pred ďalšou hrou, v tebe prebudií to najlepšie. Trénuješ si vlastné zručnosti a každým dňom rozvíjaš kreativitu, tímového ducha, komunikačné, organizačné a iné skills, ktoré ocení aj každý zamestnávateľ.

Jednoduché to nie je, avšak únava je dočasná, zážitky ostávajú. Navyše na rôznych strediskách Ťa čakajú výhody areálu. Okrem toho, že precestuješ Slovensko, tak si aj užiješ lasertag, výlet lanovkou na Lomničák, rýchlu jazdu na motokárach či parádny raftový splav po Váhu a veľa iných akčných chvíľ! Samozrejme, netreba zabúdať ani na zaujímavé euráče, ubytovanie a stravu. 

Koho teda hľadáme?

Hľadáme mladých, dynamických, flexibilných ľudí, ktorí radi pracujú s deťmi a majú pre nich pochopenie. Vedia byť inšpiráciou a odovzdávať motiváciu. Sú hraví a generujú netradičné nápady. Dvere sú otvorené ozaj pre každého. Príď to skúsiť na konkurz, tam už spoločne zhodnotíme, či si budeme rozumieť. ;) Ak áno, pozveme Ťa na školenie, kde sa už dozvieš to dôležité, čo budeš potrebovať.

Neváhaj a urob rovno prvý krok! Vyplň náš dotazník, aby Wachumba zážitky pre Teba mohli už začať!

Je to presne pre mňa, berte si ma:


Klikni a staň sa wachumba vedúcim!

Zistiť viac
 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať