Späť na blog

Vrátime deti do normálu, pomôžeme dobehnúť zameškané

Sme pripravení vrátiť deťom normálne leto, aj pomôcť so zameškaným vzdelávaním. Obľúbené jazykové tábory, v ktorých...

  • 24.02.2021
  • 2255

Sme pripravení vrátiť deťom normálne leto, aj pomôcť so zameškaným vzdelávaním. Obľúbené jazykové tábory, v ktorých angličtina nie je strašiak, ale zážitok. Využite naše viac ako 15 ročné know-how.

Nebojte sa tešiť na leto! Pandémia tu nebude večne a my už teraz rozmýšľame ako čo najviac pomôcť deťom aj rodičom s návratom do "normálu". Tak ako v lete 2020, aj v 2021 sme pripravení vytvoriť deťom leto, ktoré si zaslúžia. Vrátiť ich do kolektívu, do prírody, pomôcť dobehnúť zameškané. Naše jazykové tábory sú na to ideálnou príležitosťou a príkladom, ako sa dajú zážitkovou formou naberať nové vedomosti. Angličtina tu nie je strašiak, ale zábava, zahraničný/slovenský lektor tu nie je len učiteľ, ale aj kamarát a dôverník, cvičenia sú hrami a vedomosti zážitkami. Už viac ako 15 rokov zbierame cenné know-how, vylepšujeme a ladíme táborové programy. Aj preto sú naše jazykové tábory najpopulárnejšie.

Máme ideálny jazykový tábor pre každého:

detsky tabor wachumbacik ponuka

Wačumbáčik

Ideálny pre vekovú kategóriu 5-8 rokov. Angličtina je o pesničkách, básničkách a prvom kontakte s novým jazykom. Tábor je ideálny ako prvý pobytový tábor bez rodičov.

detsky tabor nativejunior ponuka

Native Junior

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 7- 13 rokov. V tábore sú zahraniční aj slovenskí lektori. V tábore sa rozpráva po anglicky, aj po slovensky. Deti tak majú ideálnu príležitosť získať prvý kontakt s reálnou angličtinou.

detsky tabor native ponuka

Native

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 13 a viac rokov. V tábore sú zahraniční lektori a animátori z jazykových škôl.V tábore sa rozpráva iba anglicky. Tábor je ideálny prostredím pre získavanie skutočných skúseností s angličtinou a jej využívanie v bežnom živote.

detsky tabor fantasy ponuka

Fantasy

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 9 - 16 rokov. 14 dňový zážitkový tábor s angličtinou je ideálnou kombináciou klasického letného tábora s prvkami angličtiny - 1. hod. denne, plus anglické workshopy a angličtina v hrách.

detsky tabor funfaria ponuka

Funfária

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 8 - 14 rokov. Najbláznivejší jazykový tábor detských radostí s FUNangličtinou, FUNkamošmi a FUNdobružstvami! Ideálny tábor pre deti, ktoré si chcú hlavne užiť leto a keď už sa niečo učiť, tak spôsobom, aby o tom ani nevedeli :D.

detsky tabor evolution ponuka

Evolution

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 13 a viac rokov. 14 dňový zážitkový tábor pre teenagerov. Je to hit každého leta, vždy 100% vypredaný, vždy veľká spokojnosť u účastníkov aj rodičov. Akčný program je primeraný ich veku, rozvíja skúsenosti,vedomosti aj charakter.

Pozrite si celú ponuku letných táborov 2021.

Zistiť viac