Späť na zoznam
 • Hotel Junior, Piatrová
 • 7 - 13 rokov
 • 8 dní

Native Junior

Jazykový tábor so zahraničnými aj slovenskými animátormi pre mladšie deti, kde prídu (možno aj po prvýkrát) do kontaktu s reálnou angličtinou, ktorá je o každodennej komunikácii, hrách a zábave.

14.07.2019 - 21.07.2019255 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
6%
6-7
28%
8-9
42%
10-11
25%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
64%
36%
Počet voľných miest: 1255 € Doprava: Individuálna/Spoločná
03.08.2019 - 10.08.2019255 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
8%
6-7
21%
8-9
56%
10-11
15%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
55%
45%
Počet voľných miest: 0255 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Native Junior - The Guardians of Mystery

Týždňové dobrodružstvo, kde sa na teba angličtina bude lepiť rovnako hravo a ľahko, ako smiech a radosť z letných prázdnin.

Jazykový tábor so zahraničnými aj slovenskými animátormi pre mladšie deti, kde prídu (možno aj po prvýkrát) do kontaktu s reálnou angličtinou, ktorá je o každodennej komunikácii, hrách a zábave.

Native Junior je nabitý zábavným dobrodružstvom a popretkávaný príjemnou dávkou angličtiny,  Zahraniční lektori prispôsobia svoju slovnú zásobu mladému, ale zvedavému publiku. Slovenskí animátori to vyskúšajú najprv po anglicky, potom po slovensky, aby deti postupne strácali strach z cudzieho jazyka, osmeľovali sa v komunikácii, no hlavne hrali a zabávali sa s rovesníkmi. Lebo deti sa najviac naučia, keď sa hrajú.

Mladí, začínajúci aj pokročilejší angličtinári sa vydajú na púť plnú aktivít do tých najvzdialenejších tajuplných končín zeme. Preskúmajú poklady, krásy, zvyky a spoločný anglický jazyk, ktorý budú denne používať. Budú čeliť výzvam vládcov krajín Zeme, pátrať po stratenej mape a spoločne získavať energiu Fu-n, za čo si vyslúžia vzácnu trofej kráľa ľadozeme Artisa a nájdu stratený poklad modrej púšte. Viac o programe The Guardians of Mystery.

 Presvedčte sa, ako sa v tomto tábore zabávali s angličtinou po minulé roky. 

The Guardians of Mystery.

Staň sa vodcom výpravy, obleč sa do tímových farieb, vezmi zástavu, ktorú s kamarátmi vyrobíš v tvorivých dielňach a vyraz na veselé dobrodružstvá do diaľky. Cestou ťa vyzbrojíme anglickou slovnou zásobou, stratenou mapou a kľúčom od pokladu, aby si si naplno vychutnal atmosféru tábora.

Na prvej zastávke v severozemi romrazíme tvoj anglický jazyk, nech si s chuťou zaspievaš víťazné piesne s Kingom Vikingom. Ten nám za odmenu pomôže prejsť zábavným labyrintom, kde odhalíme prvú záhadu Džejka el Šejka z Westlandu. Cez stratený jazykový most do čarovných zemí Wild Jungle ťa prevedie vládca Redwood a zadá ti neľahkú úlohu, No zvládnuť ju s partiou kamošov pod vedením starostlivých vedúcich bude radosť a zábava.

Počas hľadania pokladu kráľa Artisa naplno zažiješ angličtinu a jej používanie na vlastnej koži a to je predsa lepšie ako ju 100x počuť a vidieť.

Angličtina v tábore je prispôsobená tým menším, ktorí s ňou už mali prvý kontakt, no chcú napredovať rýchlejšie. Medzinárodný kolektív anglicky hovoriacich lektorov zaručuje intenzívny kontakt s cudzím jazykom počas celého dňa, kde je angličtina nenápadne vsadená do celého táborového deja a hier.

Výučba angličtiny bude prebiehať jednu vyučovaciu hodinu v doobedňajších hodinách a jednu v poobednajších, hravou formou v skupinkách po cca 10 účastníkov.

Deti sú lektormi povzbudzované k aktívnemu používaniu jazyka nielen počas hodín, ale počas celého trvania pobytu, aby získali dostatočné sebavedomie a pružnosť v jeho používaní.

Tábor je vhodný pre mladšie aj trochu staršie deti, ktoré už mali prvý kontakt s angličtinou, baví ich spoznávať nové veci, nasávať vedomosti a nové skúsenosti, no program bežných letných táborov ich úplne nenapĺňa a od leta očakávajú viac.

Sídlo strážcov tajomstiev

Anglické tajomstvá sú bezpečne strážené v Hoteli Junior Piatrová na úpätí Martinských hôľ, v krásnej prírode, kde nás nikto rušiť nebude a zároveň je pohodlne blízko mesta pre vycestovanie na tie najlepšie výlety a atrakcie.

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom.

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, biliard, stolný tenis a WIFI.

Akú úroveň angličtiny musí dieťa mať, aby sa mohlo tábora zúčastniť?

Vášmu dieťaťu stačia základné znalosti anglického jazyka, vedúci aj lektori často volia individuálny prístup a program deťom podávajú dvojjazyčne. Na tábore Native Junior majú prísť na čaro anglického jazyka a chuť sa v ňom zlepšovať.

Prebieha celý tábor iba v anglickom jazyku?

Nie, tábor prebieha v slovenčine, avšak angličtina je systematický začlenená do denného režimu (denne prebiehajú anglické lekcie pod dohľadom native speakra a vedúci všetko deťom podávajú dvojjazyčne).

Ako sa môžem spojiť s dieťaťom?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Kto zabezpečuje hodiny angličtiny na tábore?

Súčasťou každého Native Wachumba tímu sú aj native speakri, ktorí každodenne komunikujú s Vašimi deťmi v anglickom jazyku a zabezpečujú aj hodiny angličtiny na tábore.

Ako prebieha anglický tábor?

Native Junior je zážitkový tábor plný hier, aktivít a zábavy. Každý deň je pre deti pripravený pestrý a zaujímavý program v anglickom aj v slovenskom jazyku, ktorý začína táborovým budíčkom a končí rozprávkou na dobrú noc.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Native Junior páčilo:

 • ...Bolo to super, tešíme sa na budúci rok :-)...
 • ...Každopádne ste skvelí, ďakujeme a obe naše deti sa už tešia na budúce leto :)...
 • ...Ste super, dievčatá prišli spokojné plné zážitkov a nových priateľstiev...
 • ...Ahojte Wachumbáci, moje baby boli s vami na tábore už druhýkrát. Boli opäť veľmi spokojné a plné skvelých zážitkov. Všetkým známym a priateľom sme povedali že ste super. :-)))) Už sme vaši...
 • ...Všetko bolo super, aspoň podľa nášho malého účastníka...
 • ...Perfektne, naša Martinka bola veľmi veľmi spokojná. :-) Ďakujeme!...
 • ...Celkovo boli deti v tábore spokojné, páčilo sa im, povedali, že idú aj na budúci rok ;) Tiež som videla „výsledok" angličtiny, hlavne na mladšej dcérke, ktorá začala prirodzene komunikovať a reagovať v angličtine, pričom doteraz akoby sa „hanbila" rozprávať. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie leto!;)...
 • ...V prvom rade by som sa Vám chcela poďakovať za skvele zorganizovaný tábor a super animátorov, ktorí sa venovali ďeťom na 150%. Prvé synove slová po príchode domov boli: Bolo SUPER a na budúci rok chcem ísť opäť! :) Ešte raz vďaka za super zážitky a perfektne vykonanú prácu animátorov a lektorov...
 • ...Chcem Vám poďakovať za syna. Bol to jeho prvý tábor a napriek tomu, že sa veľmi nezapájal do hier, tak vravel, že sa mu páčilo a budúci rok by sa opäť prihlásil. Videla som na ňom aj mierny pokrok v angličtine. Ešte raz Vám vďaka (aj za trpezlivosť s ním) a prajeme veľa úspechov...
 • ..Tábor a zážitky v 100% kvalite, prístup 100% profesionálny. Sme nadšení, plní dojmov, zážitkov. Určite tábor odporučíme a na budúci rok pôjdeme zasa...
 • ...Ďakujem v mene mojich deti za super tábor, veľká spokojnosť a nezabudnuteľné zážitky! Ak to bude možné, o rok by si to chceli zopakovať :)...
 • ...V prvom rade by sme sa Vám všetkým chceli poďakovať za pobyt a program, ktoré ste pre deti pripravili. Naše deti prišli spokojné, usmiate a chcú si pobyt s Vami zopakovať! ...... už teraz sa tešia!...
 • ...Všetko bolo (podľa detí) úplne super, určite chcú ísť znova, dokonca aj slzy na rozlúčku boli :-)...
 • ...Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem. Ako rodič dieťaťa, ktoré bolo po prvýkrát v tábore som nadšená. Už komunikácia pred táborom bola super, bola som milo prekvapená tým, ako máte všetko prešpekulované a nič nenecháte na náhodu...
 • ...Ďakujeme za naše deti. V tábore boli veľmi spokojné a veľmi sa im páčilo. Obaja vyronili doma slzičky, lebo sa tam chceli vrátiť!! Ako rodičia Vám ďakujeme, pretože naše deti boli prvýkrát v tábore a vďaka Vám majú záujem a chuť ísť do tábora znova...
 • ...Ďakujem za perfektný tábor, dcérka prišla domov nadšená, plná zážitkov, so zlepšenou angličtinou a už teraz sa teší na ďalší Wachumba tábor :)...
 • ...Podľa názoru našej dcéry boli táborový vedúci úplne super. A majú od nej veeeľkú pochvalu. :o)...
 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať