Späť na zoznam
 • Hotel Magura - Chvojnica
 • 7 - 13 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Native Junior

Obľúbený jazykový tábor pre mladšie deti, kde prídu do kontaktu s reálnou angličtinou, ktorá je o každodennej komunikácii, hrách a zábave.

11.07.2020 - 18.07.2020265 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
20%
8-9
60%
10-11
20%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
53%
47%
265 € Doprava: Individuálna
25.07.2020 - 01.08.2020265 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
30%
8-9
60%
10-11
10%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
60%
40%
265 € Doprava: Individuálna
08.08.2020 - 15.08.2020265 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
17%
8-9
42%
10-11
42%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
58%
42%
265 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Native Junior - Secret Island Defaidalos

Týždňové dobrodružstvo, kde sa na teba angličtina bude lepiť rovnako hravo a ľahko ako smiech a radosť z letných prázdnin.

Jazykový tábor so zahraničnými aj slovenskými animátormi pre mladšie deti, kde prídu (možno aj po prvýkrát) do kontaktu s reálnou angličtinou, ktorá je o každodennej komunikácii, hrách a zábave.

Native Junior je nabitý zábavným dobrodružstvom a popretkávaný primeranou dávkou angličtiny.,  Zahraniční lektori prispôsobia svoju slovnú zásobu mladému, ale zvedavému publiku. Slovenskí animátori to vyskúšajú najprv po anglicky, potom po slovensky, aby deti postupne strácali strach z cudzieho jazyka, osmeľovali sa v komunikácii, no hlavne hrali a zabávali sa s rovesníkmi. Lebo deti sa najviac naučia, keď sa hrajú.

Mladí, začínajúci aj pokročilejší angličtinári sa vydajú na cestu do starobylého sveta, kde budú čeliť hádankám Sfingy, objavovať ruiny starého mesta a lúštiť skryté odkazy v anglickom jazyku jeho pôvodných obyvateľov. Navštívime spolu zveropark, vyčľapkáme sa na kúpalisku a zažijeme aj reálne divadielko. Viac o programe Secret Island Defaidalos.

 Presvedčte sa, ako sa v tomto tábore zabávali s angličtinou pominulé roky. 

 

 

Secret Island Defaidalos

Jazykový tábor, v ktorom objavíš okrem krásy anglického jazyka aj starobylé tajomstvo kraja za labyrintom. Vydáme sa do čias mýtov a legiend, kde krajina potrebuje nového hrdinu. Budeš ním práve ty?

Nájdi odkazy prvých bádateľov a dostaň sa ďalej ako pátrači pred tebou. Spoznáš sa s priateľskými animátormi prichádzajúcimi na pomoc zo zahraničných diaľok, ale aj mýtickými bytosťami ako sú ochranca Minotaurus, múdra Medúza, veľký tanečník Otos či žiarivý a usmievavý Fénix, ktorý ťa vždy nabije správnou energiou. Každý má pre teba pripravenú zaujímavú úlohu či workshop s čarovným anglickým slovíčkom, ktoré si potrebuješ zapamätať, aby si nakoniec rozlúštil záhadu Defajdalu.

Vydáme na bádateľskú cestu za dobrodružstvom, spolu prejdeme labyrintom, zistíme, kam vedú stopy veľkej záhady, zdoláme hravé prekážky, vyriešime hádanky a magické questy, zastavíme sa v krajine zvierat Zveroparku, preplávame celé kúpalisko až na opustený ostrov a uvidíme aj divadelné predstavenie ostrovanov, ktorí nás naučia víťaznú pesničku, samozrejme, v cudzom jazyku!

Už na nič nečakaj, príď do Native Junioru a staň sa očakávaným hrdinom, ktorý rozlúskne tajomstvo Defaidolu!

 

Angličtina v tábore je prispôsobená aj tým menším, ktorí s ňou už mali prvý kontakt, no chcú napredovať rýchlejšie. Medzinárodný kolektív anglicky hovoriacich lektorov zaručuje intenzívny kontakt s cudzím jazykom počas celého dňa, kde je angličtina nenápadne vsadená do celého táborového deja a hier.

Výučba angličtiny bude prebiehať jednu vyučovaciu hodinu v doobedňajších hodinách a jednu v poobedňajších, hravou formou v skupinkách po cca 10 účastníkov.

Deti sú lektormi povzbudzované k aktívnemu používaniu jazyka nielen počas hodín, ale aj počas celého trvania pobytu, aby získali dostatočné sebavedomie a pružnosť v jeho používaní.

Tábor je vhodný pre mladšie aj trochu staršie deti, ktoré už mali prvý kontakt s angličtinou, baví ich spoznávať všetko bové, nasávať vedomosti a skúsenosti, no program bežných letných táborov ich úplne nenapĺňa a od leta očakávajú viac.

 

 

Sídlo anglických pátračov - Horský hotel Magura

Vstupná brána do sveta angličtiny je ukrytá v horách, vo Chvojnickej doline, neďaleko Bojníc. Ubytujeme sa v Horskom hoteli Magura a tajomstvá záhadneho Defaidalu budeme nerušene odkývať v krásnom a rozľahľom prírodnom okolí. K dispozícií máme dokonca aj telocvičňu a veľké spoločenské priestory, takže o zábavu za každého počasia tu núdza určite nebude.

Ubytovanie:
2 až 5-lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, telocvičňa, detské ihrisko, ohnisko, trampolína, hojdačky, stolný futbal, stolný tenis, šípky a WIFI

Akú úroveň angličtiny musí dieťa mať, aby sa mohlo tábora zúčastniť?

Vášmu dieťaťu stačia základné znalosti anglického jazyka, vedúci aj lektori často volia individuálny prístup a program deťom podávajú dvojjazyčne. Na tábore Native Junior majú prísť na čaro anglického jazyka a chuť sa v ňom zlepšovať.

Prebieha celý tábor iba v anglickom jazyku?

Nie, tábor prebieha v slovenčine, avšak angličtina je systematický začlenená do denného režimu (denne prebiehajú anglické lekcie pod dohľadom native speakra a vedúci všetko deťom podávajú dvojjazyčne).

Ako sa môžem spojiť s dieťaťom?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Kto zabezpečuje hodiny angličtiny na tábore?

Súčasťou každého Native Wachumba tímu sú aj native speakri, ktorí každodenne komunikujú s Vašimi deťmi v anglickom jazyku a zabezpečujú aj hodiny angličtiny na tábore.

Ako prebieha anglický tábor?

Native Junior je zážitkový tábor plný hier, aktivít a zábavy. Každý deň je pre deti pripravený pestrý a zaujímavý program v anglickom aj v slovenskom jazyku, ktorý začína táborovým budíčkom a končí rozprávkou na dobrú noc.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Native Junior páčilo:

 • ...O rok sa určite uvidíme ...
 • ...Bol to jeden z najlepších táborov, animátorky boli skvelé našla som si veľa nových kamarátov. Bolo super, že sme sa všetci spolu bavili. ďakujem. Emmka a jej rodičia...
 • ...Bolo to super, tešíme sa na budúci rok :-)...
 • ...Každopádne ste skvelí, ďakujeme a obe naše deti sa už tešia na budúce leto :)...
 • ...Ste super, dievčatá prišli spokojné plné zážitkov a nových priateľstiev...
 • ...Ahojte Wachumbáci, moje baby boli s vami na tábore už druhýkrát. Boli opäť veľmi spokojné a plné skvelých zážitkov. Všetkým známym a priateľom sme povedali že ste super. :-)))) Už sme vaši...
 • ...Všetko bolo super, aspoň podľa nášho malého účastníka...
 • ...Perfektne, naša Martinka bola veľmi veľmi spokojná. :-) Ďakujeme!...
 • ...Celkovo boli deti v tábore spokojné, páčilo sa im, povedali, že idú aj na budúci rok ;) Tiež som videla „výsledok" angličtiny, hlavne na mladšej dcérke, ktorá začala prirodzene komunikovať a reagovať v angličtine, pričom doteraz akoby sa „hanbila" rozprávať. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie leto!;)...
 • ...V prvom rade by som sa Vám chcela poďakovať za skvele zorganizovaný tábor a super animátorov, ktorí sa venovali ďeťom na 150%. Prvé synove slová po príchode domov boli: Bolo SUPER a na budúci rok chcem ísť opäť! :) Ešte raz vďaka za super zážitky a perfektne vykonanú prácu animátorov a lektorov...
 • ...Chcem Vám poďakovať za syna. Bol to jeho prvý tábor a napriek tomu, že sa veľmi nezapájal do hier, tak vravel, že sa mu páčilo a budúci rok by sa opäť prihlásil. Videla som na ňom aj mierny pokrok v angličtine. Ešte raz Vám vďaka (aj za trpezlivosť s ním) a prajeme veľa úspechov...
 • ..Tábor a zážitky v 100% kvalite, prístup 100% profesionálny. Sme nadšení, plní dojmov, zážitkov. Určite tábor odporučíme a na budúci rok pôjdeme zasa...
 • ...Ďakujem v mene mojich deti za super tábor, veľká spokojnosť a nezabudnuteľné zážitky! Ak to bude možné, o rok by si to chceli zopakovať :)...
 • ...V prvom rade by sme sa Vám všetkým chceli poďakovať za pobyt a program, ktoré ste pre deti pripravili. Naše deti prišli spokojné, usmiate a chcú si pobyt s Vami zopakovať! ...... už teraz sa tešia!...
 • ...Všetko bolo (podľa detí) úplne super, určite chcú ísť znova, dokonca aj slzy na rozlúčku boli :-)...
 • ...Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem. Ako rodič dieťaťa, ktoré bolo po prvýkrát v tábore som nadšená. Už komunikácia pred táborom bola super, bola som milo prekvapená tým, ako máte všetko prešpekulované a nič nenecháte na náhodu...
 • ...Ďakujeme za naše deti. V tábore boli veľmi spokojné a veľmi sa im páčilo. Obaja vyronili doma slzičky, lebo sa tam chceli vrátiť!! Ako rodičia Vám ďakujeme, pretože naše deti boli prvýkrát v tábore a vďaka Vám majú záujem a chuť ísť do tábora znova...
 • ...Ďakujem za perfektný tábor, dcérka prišla domov nadšená, plná zážitkov, so zlepšenou angličtinou a už teraz sa teší na ďalší Wachumba tábor :)...
 • ...Podľa názoru našej dcéry boli táborový vedúci úplne super. A majú od nej veeeľkú pochvalu. :o)...