Späť na zoznam
 • Hotel Junior, Piatrová
 • 7 - 13 rokov
 • 8 dní

Native Junior

Jazykový tábor so zahraničnými aj slovenskými animátormi pre mladšie deti, kde prídu (možno aj po prvýkrát) do kontaktu s reálnou angličtinou, ktorá je o každodennej komunikácii, hrách a zábave.

Zobraziť
všetky
termíny
Najbližší termínTermíny
Najbližší termínTermíny14.07.2019 - 21.07.2019255 €8 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
255 €
03.08.2019 - 10.08.2019255 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
33%
8-9
67%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
67%
33%
255 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • referencie
 • fotogaléria

Native Junior - The Guardians of Mystery

Týždňové dobrodružstvo, kde sa na teba angličtina bude lepiť rovnako hravo a ľahko, ako smiech a radosť z letných prázdnin.

Jazykový tábor so zahraničnými aj slovenskými animátormi pre mladšie deti, kde prídu (možno aj po prvýkrát) do kontaktu s reálnou angličtinou, ktorá je o každodennej komunikácii, hrách a zábave.

Native Junior je nabitý zábavným dobrodružstvom a popretkávaný príjemnou dávkou angličtiny,  Zahraniční lektori prispôsobia svoju slovnú zásobu mladému, ale zvedavému publiku. Slovenskí animátori to vyskúšajú najprv po anglicky, potom po slovensky, aby deti postupne strácali strach z cudzieho jazyka, osmeľovali sa v komunikácii, no hlavne hrali a zabávali sa s rovesníkmi. Lebo deti sa najviac naučia, keď sa hrajú.

Mladí, začínajúci aj pokročilejší angličtinári sa vydajú na púť plnú aktivít do tých najvzdialenejších tajuplných končín zeme. Preskúmajú poklady, krásy, zvyky a spoločný anglický jazyk, ktorý budú denne používať. Budú čeliť výzvam vládcov krajín Zeme, pátrať po stratenej mape a spoločne získavať energiu Fu-n, za čo si vyslúžia vzácnu trofej kráľa ľadozeme Artisa a nájdu stratený poklad modrej púšte. Viac o programe The Guardians of Mystery.

 Presvedčte sa, ako sa v tomto tábore zabávali s angličtinou po minulé roky. 

The Guardians of Mystery.

Staň sa vodcom výpravy, obleč sa do tímových farieb, vezmi zástavu, ktorú s kamarátmi vyrobíš v tvorivých dielňach a vyraz na veselé dobrodružstvá do diaľky. Cestou ťa vyzbrojíme anglickou slovnou zásobou, stratenou mapou a kľúčom od pokladu, aby si si naplno vychutnal atmosféru tábora.

Na prvej zastávke v severozemi romrazíme tvoj anglický jazyk, nech si s chuťou zaspievaš víťazné piesne s Kingom Vikingom. Ten nám za odmenu pomôže prejsť zábavným labyrintom, kde odhalíme prvú záhadu Džejka el Šejka z Westlandu. Cez stratený jazykový most do čarovných zemí Wild Jungle ťa prevedie vládca Redwood a zadá ti neľahkú úlohu, No zvládnuť ju s partiou kamošov pod vedením starostlivých vedúcich bude radosť a zábava.

Počas hľadania pokladu kráľa Artisa naplno zažiješ angličtinu a jej používanie na vlastnej koži a to je predsa lepšie ako ju 100x počuť a vidieť.

Angličtina v tábore je prispôsobená tým menším, ktorí s ňou už mali prvý kontakt, no chcú napredovať rýchlejšie. Medzinárodný kolektív anglicky hovoriacich lektorov zaručuje intenzívny kontakt s cudzím jazykom počas celého dňa, kde je angličtina nenápadne vsadená do celého táborového deja a hier.

Výučba angličtiny bude prebiehať jednu vyučovaciu hodinu v doobedňajších hodinách a jednu v poobednajších, hravou formou v skupinkách po cca 10 účastníkov.

Deti sú lektormi povzbudzované k aktívnemu používaniu jazyka nielen počas hodín, ale počas celého trvania pobytu, aby získali dostatočné sebavedomie a pružnosť v jeho používaní.

Tábor je vhodný pre mladšie aj trochu staršie deti, ktoré už mali prvý kontakt s angličtinou, baví ich spoznávať nové veci, nasávať vedomosti a nové skúsenosti, no program bežných letných táborov ich úplne nenapĺňa a od leta očakávajú viac.

Sídlo strážcov tajomstiev

Anglické tajomstvá sú bezpečne strážené v Hoteli Junior Piatrová na úpätí Martinských hôľ, v krásnej prírode, kde nás nikto rušiť nebude a zároveň je pohodlne blízko mesta pre vycestovanie na tie najlepšie výlety a atrakcie.

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom.

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, biliard, stolný tenis a WIFI.

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Native Junior páčilo:

 • ...Bolo to super, tešíme sa na budúci rok :-)...
 • ...Každopádne ste skvelí, ďakujeme a obe naše deti sa už tešia na budúce leto :)...
 • ...Ste super, dievčatá prišli spokojné plné zážitkov a nových priateľstiev...
 • ...Ahojte Wachumbáci, moje baby boli s vami na tábore už druhýkrát. Boli opäť veľmi spokojné a plné skvelých zážitkov. Všetkým známym a priateľom sme povedali že ste super. :-)))) Už sme vaši...
 • ...Všetko bolo super, aspoň podľa nášho malého účastníka...
 • ...Perfektne, naša Martinka bola veľmi veľmi spokojná. :-) Ďakujeme!...
 • ...Celkovo boli deti v tábore spokojné, páčilo sa im, povedali, že idú aj na budúci rok ;) Tiež som videla „výsledok" angličtiny, hlavne na mladšej dcérke, ktorá začala prirodzene komunikovať a reagovať v angličtine, pričom doteraz akoby sa „hanbila" rozprávať. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie leto!;)...
 • ...V prvom rade by som sa Vám chcela poďakovať za skvele zorganizovaný tábor a super animátorov, ktorí sa venovali ďeťom na 150%. Prvé synove slová po príchode domov boli: Bolo SUPER a na budúci rok chcem ísť opäť! :) Ešte raz vďaka za super zážitky a perfektne vykonanú prácu animátorov a lektorov...
 • ...Chcem Vám poďakovať za syna. Bol to jeho prvý tábor a napriek tomu, že sa veľmi nezapájal do hier, tak vravel, že sa mu páčilo a budúci rok by sa opäť prihlásil. Videla som na ňom aj mierny pokrok v angličtine. Ešte raz Vám vďaka (aj za trpezlivosť s ním) a prajeme veľa úspechov...
 • ..Tábor a zážitky v 100% kvalite, prístup 100% profesionálny. Sme nadšení, plní dojmov, zážitkov. Určite tábor odporučíme a na budúci rok pôjdeme zasa...
 • ...Ďakujem v mene mojich deti za super tábor, veľká spokojnosť a nezabudnuteľné zážitky! Ak to bude možné, o rok by si to chceli zopakovať :)...
 • ...V prvom rade by sme sa Vám všetkým chceli poďakovať za pobyt a program, ktoré ste pre deti pripravili. Naše deti prišli spokojné, usmiate a chcú si pobyt s Vami zopakovať! ...... už teraz sa tešia!...
 • ...Všetko bolo (podľa detí) úplne super, určite chcú ísť znova, dokonca aj slzy na rozlúčku boli :-)...
 • ...Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem. Ako rodič dieťaťa, ktoré bolo po prvýkrát v tábore som nadšená. Už komunikácia pred táborom bola super, bola som milo prekvapená tým, ako máte všetko prešpekulované a nič nenecháte na náhodu...
 • ...Ďakujeme za naše deti. V tábore boli veľmi spokojné a veľmi sa im páčilo. Obaja vyronili doma slzičky, lebo sa tam chceli vrátiť!! Ako rodičia Vám ďakujeme, pretože naše deti boli prvýkrát v tábore a vďaka Vám majú záujem a chuť ísť do tábora znova...
 • ...Ďakujem za perfektný tábor, dcérka prišla domov nadšená, plná zážitkov, so zlepšenou angličtinou a už teraz sa teší na ďalší Wachumba tábor :)...
 • ...Podľa názoru našej dcéry boli táborový vedúci úplne super. A majú od nej veeeľkú pochvalu. :o)...
 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať