Späť na zoznam
 • Hotel Junior, Piatrová
 • 7 - 14 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Constructor

Nesnívaj o ideálnom lete, postav si ho spolu s kamošmi! Lego tábor s Minecraft tematikou, v ktorom tvoju obľúbenú videohru prenesieme do reálneho sveta v horskej prírode.

19.07.2020 - 26.07.2020280 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
14%
6-7
57%
8-9
19%
10-11
10%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
5%
95%
280 € Doprava: Individuálna/Spoločná
16.08.2020 - 23.08.2020280 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
50%
8-9
38%
10-11
13%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
280 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Constructor - Hot Wheels 

Svet minecraftu sa spája s pretekmi na najlepších autách všetkých čias Hot Wheels!

Tvoja obľúbená hra už nie je len vo svete počítačov a tabletov! Poď ju prežiť spolu s nami a vyhraj preteky konštruktéra najlepších áut.

Spolu s kamošmi staviteľmi (max. 4 na poriadnu kopu lega) predstúpiš pred zložitú návrhársku výzvu! Staň sa majstrom konštruktérov, vynájdi úplne novú karosériu, objav futuristický turbomotor, spoj svoje sily s kamošmi staviteľmi, objav vzácne ložiská ropy a pridaj sa do víťazného tímu Hot Wheels!.

No nemysli si, že to bude také easy! V REAL Minecraft WORLD ti nebude stačiť len klik myšou! Každú súčiastku, výhodu, stavebný blok musíš získať na vlastnom queste.

Priprav sa na dni plné akcie, pohybu, logických i zábavných úloh a, samozrejme, stavania z lega. Poriadne preskúmame okolie areálu pod Malou Fatrou, kde získame drahú naftu či vzácne nitro na pohon áut!  Viac o programe Minecraft Hot Wheels.

Okrem veľa Lego kociek a staviteľských nápadov to bude chcieť aj dobrý postreh, predstavivosť, trochu potu a veľa odhodlania.

Tak príď zažiť konečne poriadne Hot Wheels preteky v MINECRAFT svete a ťukanie do tabletu ti už viac stačiť nebude!

Presvedč sa, ako sme stavali svety pominulé roky. 

Minecraft Hot Wheels - generácia budúcnosti!

Svet Minecraftu vyhlasuje veľkolepé preteky áut! Materiál na súčiastky, konštrukciu aj ultra pohon si však každý musí od nuly získať a vybudovať!

Staň sa konštruktérom z lega kociek, vydoluj si svoje zážitky v táborovom Minecraft svete, ktorý sa teraz spája s Hot Wheels a zúčastni sa pretekov budúcej generácie!

Materiál si však budeš musieť vyťažiť v reálnych hrách, získať drahé elementy, aby si vyboostoval svoju káru a dal jej tuning aký si zaslúži!

Aký bude tvoj najrýchlejší pohon? Nitro? Využiješ ropu? Alebo dáš prednosť laseru, ktorého silu otestujeme v LaserTag aréne, či vodným tryskám, za ktorými sa pôjdeme inšpirovať do blízkeho kúpaliska?

Sám sa rozhodovať však nemusíš, v tíme máš super konštruktérov Hot Wheels & Minecraft, aby ti poradili, spolu ste svoje auto priviezli úspešne do cieľa a zabodovali na pretekoch!

Preto neváhaj, staň sa súčasťou tímu mechanikov, pretekárov či konštruktérov a využi svoj talent na budovanie racingových okruhov a pretekárskych áut!

 

Program tábora je vždy rozdelený do tematických blokov, ktoré kombinujú tvorivé lego workshopy so zábavnými táborovými hrami v peknej okolitej prírode, aby účastníci rovnomerne trávili čas pri hrách so stavebnicou, ale aj pohybovými a tvorivými aktivitami s rovesníkmi.

Stavanie z lega sa odvíja od príbehu a prebieha buď individuálne, alebo v tímoch max. 4 deti na poriadnu škatuľu lega.

Tábor je vhodný pre mladších účastníkov, ktorí preferujú pokojnú tvorivú atmosféru v menších skupinkách a nevyhľadávajú klasické tábory s typicky súťaživým programom, no, samozrejme, ich obľúbenou hračkou je lego stavebnica.  

Kapacita tábora je obmedzená na 40 účastníkom, aby mali všetci dostatočné množstvo stavebníc a mohli tvoriť v malých skupinkách, kde sa najlepšie rozvíja kreativita a deti sa navzájom dobre poznajú.

Hotel Junior Piatrová - konštruktérska základňa Minecraftu!

Pretekárske autodráhy a svet minecraftu vzniká v krásnej prírode pod Martinskými hoľami. Areál a príroda v okolí Hotela Junior Piatrová poskytuje dostatok priestoru na prípravu aj tých najnáročnejších konštuktérskych úkonov a dokonca aj všetky atrakcie máme hneď po ruke. 

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom.

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, biliard, stolný tenis a WIFI.

Ako je zostavený program tábora? Budú sa deti celé dni hrať iba s legom?

Počas tábora Constructor sa deti stavbám z lega venujú iba určitú časť dňa. Táborový program je nakombinovaný tak, aby si deti popri stavaní užili aj pravé táborové hry, zábavu a domov si odniesli tie najkrajšie a nezabudnuteľné zážitky.

Má si dieťa priniesť vlastné lego?

Lego v tábore je zabezpečené a je ho naozaj veľa 😊. Ak by ste dieťaťu pribalili vlastné lego, mohlo by sa stať, že by sa pomiešalo s tým Wachumba. O dostatok lega v tábore je naozaj postarané.

Ako sa môžem spojiť s dieťaťom počas tábora?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Kedy a kde nájdem fotky počas, a po tábore?

Ak nám podmienky dovoľujú, fotky z tábora pridávame priebežne každý deň na našu FB stránku. Po skončení tábora Vám na e-mail bude zaslaný link s odkazom na všetky fotky z tábora ako aj táborové video.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Constructore páčilo:

 • ...ďakujeme, bolo to skvelé :)...
 • ...Ďakujem, ďakujem, ďakujem - syn bol maximálne spokojný, hoci prvé dni sme sa obávali, že budeme po neho musieť prísť ... A ja som bola veľmi rada, že som každý deň bola informovaná či už prvé dni cez mobil, alebo cez fb, ako to v tábore prebieha. Zbytočne som sa obávala, že budú celý deň len nad legom sedieť :-D. Takže ešte raz veľmi pekne ďakujeme a určite sa vidíme o rok :-)...
 • ...Minecraft tábor - syn Branko bol nadšený, dva dni rozprával zážitky, ďakujeme....
 • ...Chcem sa úprimne poďakovať všetkým organizátorom animátorom, ktorí sa podielali na celkovom priebehu a úžasnej atmosfére v tábore Chvojnica :-D sú to skvelí mladí ľudia... ;-) este raz velká vďaka :-* s pozdravom mamka Janka :-)...
 • ...Chlapec bol prvýkrát, bol spokojný, nadšený. Ja som bola tiež spokojná aj s organizáciou a informáciami. Chcela by som aj takto poďakovať mladým animátorom, ktorí sa tam starali o naše deti....
 • ...Detičky prišli z tábora nadšené, takže aj vedúci aj program bol super...
 • ...Osobitne ďakujeme za pochopenie, ústretovosťt, špeciálnu starostlivosť o plačúce deti :-) a ich rodicov :-), záazračné metódy na uspávanie slabších spachtošov a lásku. Ešte raz ďakujeme za všetko, bolo vidno, že deti boli v pohode, spokojné a šťastné, dokonca aj tie, čo sa tomu spočiatku trochu bránili :-)...
 • ...Všetko bolo super, syn sa vrátil nadšený, šťastný a maximálne spokojný, čiže o rok opakujeme ☺...
 • ...Syn prišiel šťastný a opäť raz sa mu nechcelo ísť domov. O rok sa opäť vidíme aj so staršou dcérkou...
 • ...Syn bol veľmi spokojný, nemám čo dodať...
 • ...Prostredie bolo krásne, kolektív priateľský k deťom, úctivý, žiadne pubertálne predvádzanie sa...
 • ...Kedykoľvek Vám zverím dieťa :-)...
 • ...Všetko bolo super, maximálna spokojnosť. Tak zasa o rok. :)...