Tatry Adventure - Reach the summit!

Akčný športový tábor v Tatrách s putovaním po geokeškách, v ktorom sa odstrihneš od online sveta a zistíš, že tie najlepšie zážitky si musíš odmakať!

detske tabory letne tabory wachumba sportovy tabor tatry adventure1

Test355

Get real and go offline! Zapoj sa do najväčšej real world hry, akú si doteraz zažil.

Hrací plán nie je o nič menší ako Tatry samotné, políčka sú označené GPS súradnicami, indíciami, bodmi na mapách a Ty si skutočný hráč, ktorý si cestu hracím poľom musí prejsť vlastnými silami a šikovnosťou.

Tatry Advenutre je real world hra, kde prekonávaš horské hrebene a štíty, jazdíš na mountain boboch, geokešky a questy hľadáš pri plesách či turistických chatách, či dokonca na Lomnickom Štíte.

Zažiješ skutočnú prestrelku Laser Tag, s horským vodcom zdoláš skalnú stenu a ten relax v Aquacity bude tiež 100% real! Viac o programe Reach the summit.

Tak neváhaj a nechaj všetky tie internety a klasické tábory pre tých, ktorí sa boja zapotiť. Zdvihni sa a poď s nami hrať real world hru, kde hracím plánom sú celé Tatry!

Na celé tvoje putovanie a pravidlá hry budú dozerať naši skúsení horskí vedúci (max 7 hráčov na jedného sprievodcu), ktorí majú Tatry schodené všetkými smermi. O atrakcie a adrenalínové aktivity sa postarajú profíci na to určení.

Pozri sa ako sa páčilo reál hráčom po minulé roky a ťukni na prihlášku. Počet miest je limitovaný!

Názov tábora: Tatry Adventure
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
13.07-21.07 12+ 9 280 € 31 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
28.07-05.08 12+ 9 280 € 31 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V cene: 8x ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, vstupy a doprava na výlety a atrakcie, zdravotná starostlivosť, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€/mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 • Miesto: Vysoké Tatry - Hotel Autis
 • Ubytovanie: Hotel Autis*** v 2 až 4-lôžkových izbách, každá s vlastným sociálnym zariadením
 • Prečo tento tábor: veľa akčných atrakcií a výletov, beseda s horským vodcom, možnosť výletu na Lomnický štít – za príplatok, 4 turistické výpravy: Chata pri Zelenom plese, Bystrá Lávka, Skalnaté pleso, Téryho chata
 • Už v cene tábora:
  • Laser Tag
  • vstup do Aquacity Poprad
  • jazda na Mountain kárach
  • skalolezenie
  • táborové tríčko
 
 
 
 
 
 
 
 

Reach the summit!

Expedícia 2018 začína! Nuda, nečinnosť a únava tu už nemá miesto!

detske tabory letne tabory wachumba sportovy tabor tatry adventure4

Nabaľ si boty, náhradné tričko a obľúbený talizman, pretože ťa čaká 9 dní tatranského dobrodružstva, namakaný program a questy, príbehy, dobývanie vrcholu, spoznávačka horských trás.

Budeš plánovať horskú expedíciu, kde pochopíš, že to nie je len o pevných svaloch ako žula, ale aj o mysli bystrej ako horský potok! Skúsení wachumba horaly sa postarajú, aby si zosilnil oboje v štýle Kalokagatie! 

Stretneš sa so šerpami, horský vodca ti porozpráva o záchranných akciách, vyhľadáš v teréne súradnice GPS k tajným zásobám pre tvoj expedičný tím, vyskúšaš si zlaňovanie, skalolezenie, či prechod horských chodníkov naprieč Tatrami, z poľskej strany až na slovenskú. Prebytočnú energiu necháš v Laser Tag aréne a čaká ťa aj uvoľňujúci relax v Aquacity Poprad.

Príď rozložiť Base camp pod Tatry a staň sa členom najdobrodružnejšej expedície! A aj keď nezdoláš každý jeden vrchol, pochopíš, že víťaz je ten, kto si najviac užije cestu!

Tábor je vhodný pre staršie deti a teenagerov, ktorí vyhľadávajú aktívne športové zážitky v horách. Majú radi pohyb, šport a turistiku a aj dlhšie túry a fyzicky náročnejšie atrakcie im nerobia žiadny problém, práve naopak, je to presne to, čo od leta chcú.

Program tábora ponúka účastníkom možnosť spoznávať krásu našich veľhôr v rámci napínavého pátračského príbehu, kde sa turistika mení na výpravy a sledovanie stôp, značky sa stávajú indíciami a originálne atrakcie sú príjemným spestrením. V programe sa striedajú celodenné náročnejšie turistické výpravy s oddychovými dňami s animačným programom v stredisku.

Túry, ktoré počas tábora absolvujeme:

Monková Dolina - Široké Sedlo - Veľké Biele Pleso - Tatranské Matliare

Monkova dolina Tatr. Matliare

Štrbské Pleso - Vodopád Skok - Bystrá Lávka - Chata pod Soliskom - Štrbské Pleso

Strbske pleso chata pod Soliskom

Starý Smokovec - Hrebienok - Zamkovského chata - Skalnaté Pleso - Lanovkou na Lomnický Štít - a naspäť.

Stary Smokovec Skalnate Pleso Lomnicak

pre náročnejších: Starý Smokovec - Slavkovský Štít - a naspäť

Stary Smokovec Slavkovsky Stit

Lezenie v Tatranskej Kotline, odtiaľ túra - Chata Plesnivec - Veľké Biele Pleso - Tatranská Lomnica

Tatr. Kotlina cez Plesnivec a Biele Pleso Tatr. Lomnica

Hotel Autis*** Starý Smokovec - tvoja vstupná základňa na výpravy do Tatier

wachumba detske sportove tabory tabor tatry adventure 7

Všetci účastníci našej výpravy Games of Peaks budú ubytovaní v samom srdci Tatier v Hoteli Autis***, ktorý im poskytne všetok potrebný komfort na regeneráciu síl a aj dostatok priestoru na hry a zábavu, keď zrovna nie sú na výprave. Výhľad budú mať priamo na majestátne štíty - dokonca na jeden najznámejší z nich - Lomnický Štít a určtie tiež ocenia veľký a ohradený areál mimo hlavných turistických centier, no predsa na dosah k turistickým trasám a stanice zubačky.

Ubytovanie: v 2 až 3-lôžkových izbách s kúpeľňou, WC, telefónom, TV SAT a rádiom, každá izba má svoj balkón
V stredisku: spoločenské miestnosti, reštaurácia, kaviareň s terasou, WIFI, biliard, stolný tennis a trávnaté plochy priamo pred hotelom

Aby ste vedeli, ako to k nám máte ďaleko :) :

MestoBATTNRTNBBZAPPPOKE
Vzdialenosť v km 310 265 216 205 98 123 20 100 136

Takto sa Vám v Tatry Adventure páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba sportovy tabor tatry adventure2

...Chcela by som sa poďakovať či už vedúcim alebo deckám :) za krásne prežitých pár dní v Tatrách.. keby poviem že mi tento tábor nebude chýbať klamala by som :). Veľmi sa mi páčila myšlienka "offline" keďže v dnešnej dobe je väčšina "online" (snáď niektorý pochopili že skupina dokáže spolu viac ako jednotlivec) Spoločne sme sa nadýchali čerstvého tatranského vzduchu, zabavili sa či už na bobovej dráhe laser tagu alebo v areáli hotela ... zrelaxovali v Aquacity, pochodili po krásnych chatách plesách vodopádoch uvideli Lomnický štít :) a spoznali priateľov s ktorými dúfam ostaneme naďalej v kontakte... posledné čo vám chcem povedať je " ĎAKUJEM a verím že sa opäť vidíme pri krásnych západoch slnka...
...Bol to dobrý tábor a určite prídem aj na budúci rok...
...Ďakujeme veľmi pekne za naozaj skvelý tábor. To čo bolo sľúbené, bolo aj do bodky splnené. :-) Jednoznačne a s istotou sa naša dcéra o rok k Vám vracia. :-) Samozrejme chcem ako rodič veľmi pekne poďakovať všetkým animátorom, zdravotníčke za naozaj perfektne odvedenú prácu a starostlivosť. Deti sa vrátili domov v pôvodnom stave. :-D...
...V tábore bolo všetko super, syn bol veľmi spokojný, tak ako minulý rok. Možno očakával trochu viac turistiky, ale to je jeho názor, nakoľko sa tomu venuje a zvládol by aj viac. Ďakujeme za starostlivosť a prajeme všetko dobré...
...Keď mi doma 14-ročný syn vychváli celý tábor od začiatku do konca, nemám čo dodať, iba ĎAKUJEM :-))))...
...Moja 13-ročná dcéra bola úplne nadšená. Páčilo sa jej úplne všetko: od výletov, krásneho prostredia Vysokých Tatier, nových kamarátiek/-ov, super vedúcich, večerné snemy až po ubytovanie a jedlo. Toľko bohatých zážitkov by nezažila, ani keby bola mesiac pri mori. Odkedy prišla domov, o ničom inom ani nerozpráva a je jej ľúto, že tábor už skončil. Na budúci rok chce ísť znova a aj na dva tábory, ale mám od nej jasné inštrukcie: Mami, musia to byť len Wachumba tábory, na žiadne iné už ísť nechcem!...
...Chcem Vám za všetko ešte raz poďakovať, syn bol maximálne spokojný a o rok chce ísť znova...
...Veľmi sa jej páčilo a ja ako rodič by som Vám chcela poďakovať a zaželať i do budúcna veľa podnetných momentov a spokojnosť s detičkami. Úroveň organizácie a flexibilný prístup vyzdvihujem ako Vašu silnú stránku! Pekné leto...
...Náš syn je už druhýkrát v tábore Tatry Adventure a bol veľmi spokojný...

wachumba-detske-sportove-tabory-tabor-tatry-adventure4

Názov tábora: Tatry Adventure
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
13.07-21.07 12+ 9 280 € 31 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
28.07-05.08 12+ 9 280 € 31 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

detsky sportovy tabor tatry adveture video

Viac videí z táboraŠípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 2
 • letné tábory 5

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene