Späť na zoznam
  • Penzion Adak - Kubínska Hoľa
  • 5 dní
  • 68 lôžok

Lyžiarsky výcvik Kubínska Hoľa

Lyžiarsky výcvik v známom lyžiarskom stredisku, ktoré je obľúbenou voľbou škôl.

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Lyžiarsky výcvik v známom lyžiarskom stredisku, ktoré je obľúbenou voľbou škôl.

Ak pre svoju triedu hľadáte kvalitný lyžiarsky výcvik, ktorý si rovnaku užijú žiaci aj učitelia, tak táto lokalita je presne pre Vás. Zažite Kubinku a nebudete ľutovať. Nájdete tu kilometre bezpečných zjazdoviek rôznych obtiažností, snehové podmienky na ktoré sa môžete spoľahnúť podporené aj umelým zasnežovaním a nádherné výhľady na Západné, Nízke Tatry, Malú a Veľkú Fatru. A keď sa sa rozhodnete po dobrej lyžovačke zrelaxovať v teplej vode do Aquaparku Dolný Kubín je to na skok. Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Nenašli ste už voľný Váš ideálny termín? Pozrite si ďalšie zariadenie v tejto lokalite tu.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 550€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 450€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQUA  pojisťovňa, a.s.

Rodinný penzion v obci Párnica.

Pohodlný rodinný penzión pod Kubínskou Hoľou (cca 10km), odkiaľ to je skibusom do strediska len pár minút. Kapacita je ideálna pre jednu vačšiu triedu, prípadne dve spojené menšie triedy.

Lyžovanie: 

Kubínska Hoľa:  ponúka 2 štvorsedačky, 9 vlekov a 14km zjazdoviek vhodných pre začiatočníkov stredne pokročilých aj pokročilých lyžiarov. V prípade potreby disponuje aj umelým zasnežovaním.

Ubytovanie:
v 2 - 4 lôžkových izbách s vlastnými sociálnymi zariadeniami.Kapacita ubytovania je 54 lôžok + v prístavbe sa nachádza ďalších 14 lôžok . Celková kapacita zariadenia je 68 lôžok.

V stredisku:
V penzióne sa nachádza jedáleň, spoločenské miestnosti, lyžiareň, WIFI, TV.

 

Podobné pobyty