Späť na zoznam
 • Penzión Družba, Bojnice
 • 5 dni
 • 64 lôžok

Škola v prírode Bojnice

Moderný penzión, pre väčšie triedne kolektívy v obľúbenej lokalite, na okraji Bojníc

 • O škole v prírode
 • termíny a ceny4
 • Ubytovanie a lokalita
 • Animačný program
 • Referencie
 • Fotogaléria

Moderný penzión, pre väčšie triedne kolektívy v obľúbenej lokalite, na okraji Bojníc

Pre veľký záujem o školy v prírode v Bojniciach, ponúkame v tejto lokalite zariadenie, ktoré bude vyhovovať najmä väčším školským kolektívom. Príďte si pozrieť známy Bojnický zámok, spoznajte exotické zvieratá v bojnickej ZOO alebo navštívte vodnú nádrž Nitrianske Rudno či vodný svet pri Prievidzi. To všetko a oveľa viac budete mať na dosah v škole v prírode v Penzióne Družba na okraji Bojníc. Areál svojou polohou na okraji Bojníc, ponúka ideálne miesto pre Vašu poznávaciu školu v prírode a skĺbuje pekné prírodné prostredie s ľahkou dostupnosťou (len 15 min. pešo do centra Bojníc). Rozhodnite sa pre lokalitu, ktorú si obľúbia učitelia i deti. Viac o ubytovaní a lokalite.

Wachumba COVID garancia:

✅ Garancia vrátenia peňazí
✅ Šikovná záloha len 5Є/žiak
akreditáciá Ministerstva školstva
✅ najväčšie skúsenosti s bezpečným organizovaním pobytov aj počas korony (v roku 2020 nás navštívilo takmer 4000 detí)
✅ máme first moment zľavy 10Є/žiak
✅ navýšili sme odmeny pedagógom až na 100Є (pri využití služby Wachumba benefit)
Čítať viac o Wachumba COVID garancii

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si školu v prírode s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena
12.04.2021 - 16.04.2021 (5 dní) Vypredaný 109 99 € prihlásiť sa
19.04.2021 - 23.04.2021 (5 dní) Vypredaný 109 99 € prihlásiť sa
26.04.2021 - 30.04.2021 (5 dní) Vypredaný 109 99 € prihlásiť sa
03.05.2021 - 07.05.2021 (5 dní) Vypredaný 112 102 € prihlásiť sa
10.05.2021 - 14.05.2021 (5 dní) Vypredaný 112 102 € prihlásiť sa
17.05.2021 - 21.05.2021 (5 dní) Vypredaný 112 102 € prihlásiť sa
24.05.2021 - 28.05.2021 (5 dní) Vypredaný 112 102 € prihlásiť sa
31.05.2021 - 04.06.2021 (5 dní) Vypredaný 115 105 € prihlásiť sa
07.06.2021 - 11.06.2021 (5 dní) Posledných 20 miest 115 105 € prihlásiť sa
14.06.2021 - 18.06.2021 (5 dní) Vypredaný 115 105 € prihlásiť sa
21.06.2021 - 25.06.2021 (5 dní) Vypredaný 115 105 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 13€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x výlet do ZOO Bojnice a odmenu pre pedagógov 100€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 13€/žiak! Minimálny počet žiakov je 35. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Animačný program 35€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si animačný program vaša a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Ako jedna z mála organizácií, sme držiteľmi akreditácie Ministerstva školstva na animovanie zážitkových programov! Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, cca 15 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - Wachumba tričko a šiltovku. Viac o animačnom programe.

Zdravotník na pobyt 400€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek, alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Pohodlné ubytovanie pre väcšie skupiny na okraji Bojníc.

Moderný penzión sa nachádza na okraji Bojníc, kde nájdete pokojné prírodné prostredie. Na návštevu zámku, ZOO či centra Bojníc Vám bude stačiť krátka prechádzka, dokonca ušetríte ešte aj na autobusoch!

Ubytovanie:
3 lôžkové izby, 5 lôžkové apartmány, s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 64 lôžok.

V stredisku:
spoločenská miestnosť/jedáleň, TV/DVD, terasa, ohnisko, WIFI.

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku Vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti alebo v praxi využijú tie, ktoré sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 13 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

O nič sa nemusíte báť, pretože naši Wachumba animátori Vás budú sprevádzať počas celého dňa, pomôžu i s celkovým priebehom pobytu (ranné budenie, rozcvičky, celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu). Záleží preto len na Vás, ako si naplánujete deň. Chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom? Vieme sa postarať o to, aby ste boli vždy spokojní. Ako prebieha Wachumba škola s animačným programom sa dočítate na našom blogu.

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s Vami dopredu prekonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 35€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku.

Takto sa Vám u nás páčilo:

 • "...Ponuku vašej cestovnej kancelárie sme využili prvýkrát, no boli sme nadmieru spokojní s celým pobytom v škole v prírode. Deti si odniesli množstvo zážitkov a padlo aj zopár slzičiek, pretože sa im ťažko lúčilo s vašimi animátormi Jakubom, Lenkou a Biankou..."
 • "...ubytovanie bolo veľmi príjemné, ako aj milí zamestnanci a majitelia. Strava bola tiež chutná, svedčilo o tom aj „dupľovanie“ detí. Určite využijeme ponuku vašich pobytov školy v prírode aj v budúcnosti..."
 • "...Bojnice sú obľúbenou destináciou, pretože okrem krásnej okolitej prírody ponúka veľa atraktívnych miest na návštevu - zámok, ZOO, sokoliari, múzeá... Páčila sa nám flexibilita akou ste sa dokázali rýchlo prispôsobiť našim požiadavkám (rýchla zmena návštevy ZOO kvôli nepriaznivému počasiu)..."
 • "...Chceli by sme sa poďakovať za spoluprácu a trpezlivosť pri organizovaní ŠvP, ktorú sme prežili v Penzióne Družba. Stretli sme sa s ústretovým personálom v čistom príjemnom prostredí s chutnou stravou vhodnou pre deti. Zároveň sa chceme poďakovať aj animátorom. Zabezpečili našim žiakom bohatý program, rôzne aktivity a ochotne s nami spolupracovali..."
 • "...Ďakujeme za veľmi príjemný týždeň strávený v ŠvP. My aj naši žiaci sme boli spokojní, všetko sa nám páčilo, ubytovanie, strava, animátori, ústretovosť personálu. Ešte raz veľká pochvala..."
 • "...Penzión sa nachádza v krásnom prostredí, je útulný, čistý, pekne zariadený. Personál milý a ochotný pomôcť, keď bolo treba. Strava výborná, zabezpečená podľa dohody..."
 • "...Animačný program bol bohatý, pestrý, primeraný veku detí, prispôsobovaný aktuálnemu počasiu. Deti sa hrali, súťažili, tvorili, tancovali, zabávali sa a každú aktivitu si užívali. Animátori nám boli k dispozícií celý deň. Neúnavne a s plným nasadením sa venovali deťom..."