Späť na zoznam
 • Chata Žiar, Rajecká Lesná
 • 15 - 19 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Next

Akčný zážitkový pobyt pre dospievajúcich teenagerov, ktorí sa už viac zamýšľajú nad svetom navôkol a svojim miestom v ňom. Garantujeme výnimočnú atmosféru spoznávania, porozumenia a zábavy.

16.08.2020 - 23.08.2020265 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
29%
14-15
52%
16-17
19%
18-19
Podľa pohlaviaPohlavie
71%
29%
265 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

NEXT - Soul Searcher!

Keď ti nachystaná zábava detských táborov už nestačí a strohý svet dospelých ťa ešte stále neberie, asi si kladieš otázku:„ Kde strávim leto medzi svojimi?“ Odpoveď je NEXT!

Akčný zážitkový pobyt pre tých, ktorí sú už starí na rozprávky, ale ešte príliš zasnení na strohosť dospelosti. Sú stále hladní po nových zážitkoch a skúsenostiach, no tie v klasických táboroch už pre nich prestávajú byť výnimočné.

Máš už svoj vek, svoj názor a pohľad na život. Máš svoje sny, ciele a predstavy, čo by si v živote chcel, skúšaš a spoznávaš. Niekto by povedal, že si rebel, lebo stále vymýšľaš a vzdoruješ. My tvrdíme, že hľadáš čo ďalej, že hľadáš NEXT! A nie si v tom sám!

Pripoj sa k partii mladých ľudí, ktorí sa rozhodli užiť si leto po svojom. Čaká ťa výnimočný zážitkový program, ktorý ti dá viac priestoru na rozhodnutia, ale aj viac zodpovednosti, a tým aj príležitostí na spoznávanie samého seba.

Pod coauchingom vedúcich, ktorí nezabudli, že tiež boli v tvojom veku, sa ponoríš do deja hier a aktivít, ktoré budeš priamo svojimi rozhodnutiami, postojmi meniť a ovplyvňovať. Už nebudeš len prijímať našu predstavu aktivít, ale ich aj vytvárať pre seba a svojich parťákov. Viac o programe NEXT Soul Searcher.

NEXT ťa naučí, ako mať veľké sny, no realistické ciele. Ako ísť tvrdohlavo za svojím, ale sa aj prispôsobiť, keď sa pomýliš. Podporí tvoje silné stránky a pomôže ti uvedomiť si vlastnú hodnotu, a to v čom si dobrý.

Tak využi svoje právo rozhodnúť sa pre to najlepšie pre seba! Presvedč sa, ako dobre nám bolo minulé roky a rýchlo klikaj na prihlášku. Počet miest je obmedzený!

Next - Soul Searcher!

Staň sa cestovateľom k horizontom poznania svojich možností.

Čaká ťa horúci týždeň plný nezabudnuteľných zážitkov s tvojimi kamošmi, kde každá aktivita bude odmenená bližším poznaním toho kto si!

Nechaj sa prekvapiť vlastnými reakciami pri funky hrách i neočakávaných zvratoch a zmiasť prvým dojmom z nepoznaného, aby si neskôr pochopil skrytý zmysel. Otestuj, ako sa správaš, keď ťa postavíme pred adrenalínový challenge, zisti, ako pôsobíš na iných pri našich roleplayoch a vystúp zo svojej komfortnej zóny počas psychologicky náročnejších hier, aby si sa ponoril hlbšie do svojho vnútra a odhalil, kým skutočne si!

Čaká ťa aj zaručený relax v bazénoch v Rajeckých Tepliciach, osobný rast nielen po zdolaní výškových lanových prekážok, zábava pri večernom Wachumba programe alebo len taký chill s kamošmi na lúke v spacákoch pod nočnou oblohou. Okno poznania samého seba otvoríš aj pri previerke odvahy v nočnom prekvapení či dávke adrenalínu pri taktickej airsoftovej misii.

Tak sa odváž urobiť ten NEXT STEP a stratiť sa v húfe zážitkov, aby si sa vzápätí znovu našiel silnejší a odolnejší!

 

Next je pre tých, ktorých už nebaví klasický tábor, nehľadajú len teenage párty, ale radi idú naprieč novým výzvam.

Zážitkový pobyt je vhodný pre tých najstarších, ktorí sa už cítia pristarí dokonca aj na teenagerské tábory, ale radi strávia čas s výnimočnými ľuďmi. Neboja sa padnúť a vstať, pootvoriť dvere s dospelosťou a hľadať odpovede na svoje otázky. Možno ich dokonca láka pokračovať v táborových svetoch ako mladí, energickí a skúsení vedúci.

Ideálne je, keď účastník už pozná Wachumbu, bol súčasťou niektorých našich táborov, ale to, samozrejme, nie je podmienkou!

Tí najšikovnejší účastníci s Wachumbou v srdci dostanú príležitosť pokračovať v našich táboroch ako vedúci.

Horské centrum aktívneho oddychu - Chata Žiar, Rajecká dolina

Dejisko zážitkového tábora Next sa nachádza v horskej doline na úpätí Malej Fatry, len 8 km od kúpeľných Rajeckých Teplíc a 25 km od Žiliny. Samotný areál a okolitá príroda ponúka ideálne prostredie pre náš nadupaný program, kde nás nebude nikto rušiť, aby sme si naplno užili jedinečnú táborovú atmosféru Nextu 

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby v pohodlných zrekonštruovaných chatkách (každá po 10 lôžok). Každá chatka má 2 poschodia, 2x sociálne zariadenie, spoločenskú miestnosť.

Stredisko:
hlavná budova, spoločenská miestnosť, reštaurácia, bar, plážové volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, zorbingová dráha, biliard, stolný futbal, pódium, 2x altánok a ohnisko. Celým areálom preteká potok.

Ako budú deti ubytovené? (ak je požiadavka)

Vždy sa snažíme vyhovieť požiadavkám z prihlášok, ak je to možné z hľadiska kapacity a možností ubytovacieho zariadenia.

Je niečo špeciálne čo si treba priniesť do tábora?

Všetko potrebné k táborovému programu je zabezpečené z našej strany. Vám stačí ak sa budete držať pokynov „čo so sebou na tábor“.

Môžem sa zúčastniť tábora aj keď mám viac ako 18 rokov?

Next je pre každého, koho svet dospelých ešte veľmi neberie. Či už máš 18 alebo 19 rokov, chceš zažiť neopakovateľnú atmosféru a stráviť čas plnohodnotnou zábavou, Next má pre teba brány otvorené.

Čím sa líši program NEXT od klasických teenagerských táborov?

Samozrejme, aj v tomto tábore si dospievajúci mladí ľudia užijú kopec srandy a zábavy, no iba v Nexte zistia, kam až siahajú ich limity, spoznajú samých seba, budú pracovať na sebarozvoji osobnosti, reflexii a posunú sa na NEXT level.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v NEXTe páčilo:

 • ...Najlepší tábor na akom som kedy bola...
 • ...Perfektný tábor s perfektnými animátormi ☺...
 • ..TOP TOP TOP PERFEKTNý TÁBOR,NA BUDÚCI ROK CHCEM ÍSŤ URČITE ZASE...
 • ...Najlepší týždeň aký som zažila ❤️ mega animátori a super kolektív...
 • ...Ďakujem, že môj syn s Vami strávil týždeň plný zážitkov, spoznávaním seba samého a rovesníkov... v rámci táborového programu mohol pocítiť svoju autenticitu, zabaviť sa, v bezpečnom prostredí skúsiť aj svoje limity...posunúť hranice... Ďakujem ešte raz a prajem Vám...nech plamienok nadšenia stále vo Vás horí. Robíte to skvele, so srdcom :)...
 • ...Počas celého týždňa stráveného v tábore som zažila v peknom prostredí veľa zábavy, spoznala som úžasných ľudí, ktorý ho robili ešte lepším a taktiež som si odniesla mnoho zážitkov a bolo to pre mňa skvelé ukončenie leta...
 • ...Bol som maximálne spokojný. Keďže som v čase tábora mal 15, tak som si od toho moc nesľuboval. Ale nakoniec som bol nadšený. Keď sme dorazili, tak nás privítala skupinka vysmiatych mladých vedúcich. S ostatnými deckami sme tvorili SUPER kolektív. Napriek celkom zlému počasiu sme trávili kopu času vonku. Program bol pre nás tínedžerov skvelý! Vedúci sa so svojo úlohou, zabaviť 30 adolescentov, popasovali ukážkovo... "Prof. Maximilián"
 • ...Wachumba next, pre mňa neopísateľne senzačný zážitok. Mnoho neskutočne skvelých ľudí a úplne mega, extra, ultra skvelých vedúcich. Kópec srandy, úžasných hier skvelo formovaných pre našu vekovú kategóriu, ale hlavne nespočetne veľa nenahraditeľných zážitkov...
 • ...Na tento tábor som nemal ani v najmenšom úmysle ísť, išiel som sem len z donútenia rodičov, radšej som preferoval, keď som mohol v kľude ostať doma. Po tomto tábore sa všetko zmenilo, prišiel som v ňom k novým postojom a taktiež som sa naučil vnímať niektoré veci z iného uhla. Nezaškodili mi ani táborové hry s peknou skrytou ideou a v poslednom rade aj neočakávané nočné pochody. Po Nexte som proste dospel k tomu, že ho nemôžem vynechať ani na budúci rok a určite sa ho musím zúčastniť...
 • ...Wachumba si ma ako po iné roky opäť získala super atmosférou, keďže program, ktorý si pre nás vedúci pripravili a decká, ktoré boli nabudené si leto užiť, to je ako inak užastná kombinácia :)...
 • ...Wachumba Next bol môj prvý tábor, ale určite nie posledný. Myslela som si, že som na to už možno pristará, ale NEXT nesklamal. Bola som maximálne spokojná, skvelí vedúci, kolektív, výborný program. Určite odporúčam...