Späť na zoznam
 • Hotel Junior, Piatrová
 • 10 - 18 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Youtuber

Youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný YouTube Channel zážitkami z každého dňa. Všetko pod taktovkou skúsených animátorov a známych Youtuberov.

12.07.2020 - 19.07.2020325 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
16%
9-10
60%
11-12
24%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
11%
89%
Počet voľných miest: 0325 € Doprava: Individuálna/Spoločná
26.07.2020 - 02.08.2020325 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
11%
9-10
70%
11-12
20%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
15%
85%
Počet voľných miest: 1325 € Doprava: Individuálna/Spoločná
09.08.2020 - 16.08.2020325 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
38%
9-10
38%
11-12
22%
13-14
2%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
11%
89%
Počet voľných miest: 0325 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • pokyny k táboru
 • hygienické a bezpečnostné opatrenia
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Zaži leto podľa svojich predstáv a streamuj to do sveta! Vyber si tábor pripravovaný Youtubermi a šikovnými Wachumba technikmi pre všetkých, ktorých baví online svet internetu, videí a hier.

ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH. Youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný youtube channel zážitkami z každého dňa.

Žiaden dobrý nápad nevznikne sedením doma za PC. Rozhýb sa a poď k nám čerpať skúsenosti a inšpiráciu!

Staň sa súčasťou misie Quod Signum, zdokumentuj jej tajný proces a vyšli správu do sveta svojim subscriberom. Najviac ich nazbieraš práve dobrým contentom!

V prostredí pod Martinskými hoľami sa zameriame na točenie videa a celú jeho produkciu. Edituješ ho na našich Apple macbookoch v programe iMovie s pomocou známych a skúsených Youtuberov, ktorí budú hosťami nášho tábora. Tvoriť budete v malých skupinkách (cca 4 na jeden macbook). Do contentu zapojíš to, čo zažiješ na vlastnej koži - od akčných behačiek cez strategické pátračky a aktivity až po atraktívne výlety na Motokáry, Laser Tag alebo jazdy na tobogánoch v aquaparku natočené gopročkou.

Budeš sa venovať rôznej tematike Youtube videí, vyberieš si workshopy podľa svojho záujmu, zvládneš insta challenge a TikTok výzvy.  Materiál, ktorý natočíš, následne spracuješ (strih, editácia, zvuková stopa, práca s grafikou a textom, rendering…) pod vedením skúsených technikov a youtuberov, ktorí ťa naučia svoje hinty. Taktiež sa staneš súčasťou tajnej misie Quod Signum. Viac o programe Quod Signum.

O prístup k technike sa báť nemusíš, veď mobily na točenie videí máte už všetci  (samozrejme k dispozícii budú aj outdoor kamery). Pozrieť nás prídu aj známe youtuberské mená, ukážeš im svoju tvorbu, povedia ti ako začínali oni, dajú ti kúsok svojho know-how a spoločne pustíte do sveta originálne kvalitné video!

Že si sa v tom úplne našiel? Tak neváhaj a pripoj sa k našej mladej youtuberskej komunite. Zabávaj sa, natáčaj, strihaj a postuj. Počet miest máme limitovaný!

Tento tábor je tak výnimočný, že ho navštívila aj TV turiec. Pozrite si reportáž:

Quod Signum - novodobý vírus útočí a len ty ho môžeš zastaviť!

Pridaj sa k špeciálnej jednotke youtube agentov a zaži dobrodružnú misiu o záchranu sveta. Dobrý agent síce úlohu zvládne, no skvelý agent youtubu tú misiu dokonca zachytí na video!

Vyzbrojíme ťa všetkým, čo youtube agent potrebuje. K dispozícií máme špiónske vybavenie špeciálneho nasadenia, greenscreen, umelé osvetlenie, skvelé ozvučenie, akčné kamery, počítače s jablkom, kvalitné pripojenie na wi-fi a mnoho užitočných doplnkov. Na tebe ostáva už len odhaliť stopy k Pacientovi_0, rozlúštiť odkaz nahratý na video, dostať sa do tajných archívov Spytechu a nájsť stopu, ktorá vedie priamo k programátorovi zombie vírusu. A, samozrejme to všetko natočiť!

Známi Youtuberi sa podelia o svoje know-how a naši wachumba technici ťa budú pri tvorbe kvalitného videa správne navigovať. Máme nabitý program, takže možností na skvelé zábery bude viac než dosť, či už v teréne počas misie, alebo keď budeme pretekať na motokárach, strieľať v Laser Tag aréne, alebo sa rozhodneme pre večerný relax v aquaparku.

Len pozor, aby sa neopakovala neslávna „misia Antarktída“, ktorá je nateraz veľkým tajomstvom!

 

Doobeda sa budeš venovať workshopu podľa svojho gusta, či už chceš strihať, natáčať, reagovať na challenge cez TikTok a Instagram, vystupovať pred kamerou, boostovať content alebo pracovať s hlasom a zvukom.

Poobede zabojuješ proti nebezpečnému vírusu, ktorý pomaly zotročuje svet. Naučíš sa lepšie ovládať rôzne témy Youtubu ako vlog, prank, DIY videa a dozvieš sa čo je tajomstvom iných sociálnych sietí. Stretneš sa s Youtubermi a kamošmi z podobnej oblasti a spolu za týždeň vytvoríte kvalitné originálne video na svoj kanál!

Pridaj sa k tímu agentov, vydaj sa na misiu Polar a staň sa hviezdou svojho vlastného videa!

Čo ťa čaká počas nabitého Youtuber týždňa:

Workshopy na tvorbu a editáciu videí:
 • edit a strih
 • točenie, práca s kamerou a technikou
 • tvorba originálneho obsahu, textov a scenáru
 • vystupovanie pred kamerou
 • zvuk a práca s mikrofónom a hlasom
 • práca so zábermi, efekty, thumbnaily
 • prepojenie s ostatnými sociálnymi sieťami
 • tvorba vlastného kanálu

 

Staň sa strihacím majstrom, meme overlordom, a hlavne vstúp do komunity, do ktorej právom patríš!

Hotel Junior Piatrová, ready pre nové videá!

Hoteli Junior Piatrová v Turčianskej kotline nám poskytne priestor, na akčné vybláznenie aj na nerušené natáčanie, strihanie a uploadovanie svojho vlastného prázdninového sveta. Ideálna poloha pre točenie videí z prírody, no aj do mesta to máme na skok.

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom.

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, biliard, stolný tenis a WIFI.

Majú si deti priniesť vlastnú techniku? (mobil, notebook...)

Technické zabezpečenie tábora Youtuber máme pod palcom. 😊 Deti sa učia upravovať videá na MacBookoch (max. 4 deti na jeden), točia na akčné kamery či na fotoaparáty s nadupanými objektívmi. Samozrejme, vlastný mobil je vítaný, aby si deti stihli zaznamenať naozaj všetko.

Ako je zostavený táborový program? Celé dni sedia iba za počítačom?

Počas tábora Youtuber sa deti venujú natáčaniu či strihaniu iba určitú časť dňa. Táborový program je nakombinovaný tak, aby si deti popri tvorbe vlastného youtube kanála užili aj pravé táborové hry, množstvo atrakcií, zábavu a domov si odniesli tie najkrajšie a nezabudnuteľné zážitky.

Strihač/režisér/showman. Ako správne vybrať?

Každého baví niečo iné a každý sa cíti najlepšie v tom, čo ho napĺňa. Počas tábora si deti vyskúšajú všetky role hneď na začiatku, aby si samé dokázali vybrať čo je pre nich to pravé orechové.

Budeme môcť vidieť tvorbu detí?

Samozrejme. Všetko čo deti vytvoria na tábore, uploadujú na svoj youtube kanál, kde si ich tvorbu môžete pozrieť hneť po pridaní a postupne môžete sledovať ich progres. 😊

Akí youtuberi prídu na tábor?

Máme 3 turnusy tábora Youtuber, niektorí hostia sa budú opakovať na každom turnuse, no každý tábor bude mať aj svojho špeciálneho hosťa. Konkrétne mená pribudnú na našej stránke čoskoro.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám na tábore Youtuber páčilo:

 • ...super tábor,rád sa vrátim aj o rok....
 • ...Nezabudnuteľné zážitky, záujem a starostlivosť zo strany animátorov vedúcich a animátorov - sú to ľudia na správnom mieste :-) Ďakujeme za krásnych 7 dní !!...
 • ...Ja ako rodič som bola maximálne spokojná s prístupom hlavnej vedúcej, zdravotníčky, pani prevádzkárky aj kucháriek, veľmi milý a ústretový prístup pri stravovaní môjho syna (intolerancie), mali aj krajšie ubytovanie ako vlani + veľká lúka na hry, som si vedomá, že s mojím synom to nie je ľahké... prosím odovzdajte všetkým (v neposlednom rade vedúcim) naše veľké ĎAKUJEM! A do videnia o rok...
 • ...Náš syn Peter bol vo vašom tábere Youtuber po prvý krát a bol veľmi spokojný. Všetko bolo "mega". Na akúkoľvek našu otázku, bola jeho odpoveď, že mega. Takže MEGA ĎAKUJEME, že ste sa takto krásne postarali o tie naše ratolesti...
 • ...Náš syn bol v yotuberskom tábore. Všetko sa mu tam veľmi páčilo. Každodenný program bol perfektný. Zato veľká vďaka animátorom Miške, Peťke, Dominike, Aničke, Tajovi a Lucke. Ste skvelí. Pozdravuje vás IVKO a veľmi ďakujeme za rýchle doručenie zabudnutej bundy ...
 • ...12 ročný syn je štvrtý krát vo Wachumba tábore. Neviem, či má šťastnú ruku pri výbere, ale čím ďalej, tým je spokojnejší. Začal s Robotic, minulý rok absolvoval Hero, v zime Snowcamp a teraz si vybral Youtuber. Nie je nič lepšie ako počuť jeho nadšenie z táborových aktivít. O rok už pribalím aj druhého syna ;-)...
 • ...Jeden úžasný tábor! Dcera bola veľmi spokojná!...
 • ...Ďakujeme za super týždne pre naše deti. Deti maximálne spokojné, super zážitky a noví priatelia....
 • ...Ďakujem za uzasny prístup k vegánstvu ako aj za prípravu jedál pre moju dcéru, napriek tomu že som Vám to nehlásila a neriešila to s Vami, nech nie je výnimka... klobúk dole... už viem prečo sa k Vám každý rok vracia...
 • ...Syn bol veľmi veľmi spokojný...

Začiatok tábora

Účastníkov pobytu očakávame v na Hoteli Junior Piatrová kde vás privítajú naši Wachumba vedúci označení Wachumba farbami (tričká, mikiny, banner) v deň začiatku tábora.

GPS súradnice: 49.120145, 18.887958

1. turnus: v nedeľu 12.07.2020 od 10:00 do 12:00 hod.

2. turnus: v nedeľu 26.07.2020  od 10:00 do 12:00 hod.

3. turnus: v nedeľu 09.08.2020 od 10:00 do 12:00 hod.

 

Chceme upozorniť rodičov, že z dôvodu zvýšených hygienických opatrení vstup do zariadenia bude umožnený LEN účastníkom tábora.

 

Odchod z tábora:

1. turnus: v nedeľu 19.07.2020 do 11:30 hod.

2. turnus: v nedeľu 02.08.2020 do 11:30 hod.

3. turnus: v nedeľu 16.08.2020 do 11:30 hod.

Potrebné doklady a na čo nezabudnúť

Pri príchode nezabudnite predložiť pre vedúcich tábora a zdravotníka:

 

Zoznam vecí, ktoré sú pre pobyt v tábore dôležité

Nakoľko ide o pobyt v prírode odporúčame deťom staršie oblečenie.

 • Mobil/foťák/outdoorovú kameru, ak máš vlastnú (v tábore budeme mať dosť techniky, ktorú môžeš používať, ale ak si zvyknutý na svoje, tak si ju prines a odlož u vedúceho)
 • Notebook (tak isto, v tábore budeme mať Macbooky na prácu, ale ak si zvyknutý na vlastný stroj, môžeš si ho zobrať a bezpečne odložiť u vedúceho)
 • Selfie stick (ak maš)
 • 1 biele lacné tričko (využijeme v rámci programu)
 • Tričká, krátke nohavice a pod
 • Tepláková súprava
 • Teplé oblečenie v prípade chladnejšieho počasia
 • Dostatok spodného prádla (aby si deti v tábore nemuseli prať)
 • Ponožky, podkolienky
 • Pyžamo
 • Šatka alebo čiapka, šiltovka
 • Športová obuv (2 ks)
 • Domáca obuv - prezúvky
 • Nepremokavá obuv
 • Nepremokavá vetrovka s kapucňou
 • Šľapky do vody
 • Pršiplášť
 • Plavky
 • Uteráky
 • Slnečné okuliare
 • Krém na opaľovanie, krém na tvár
 • Repelent proti bodavému hmyzu
 • Baterka (na svietenie) alebo čelovka
 • Fľaša na vodu (v tábore bude možnosť si ju zakúpiť)
 • Malý ruksak (na výlety)

 

Vzhľadom na súčasnú situáciu a zvýšené hygienické opatrenia tiež odporúčame deťom priniesť si:

 • Bufku/šatku na ústa (v tábore bude možnosť si ju zakúpiť)o
 • Malý hygienický uterák
 • Dezinfekciu na ruky
 • 1-rázové utierky
 • Papierové vreckovky
 • Namiesto tuhého mydla je lepšie mať tekuté mydlo v dávkovači

 

Dôležité oznámenia

Neodporúčame dávať účastníkom so sebou cenné veci (väčší obnos peňazí, drahé šperky, či iné cennosti), organizátor pobytu nepreberá zodpovednosť za ich stratu alebo poškodenie. Cenné veci, ktoré chcete nechať svojim deťom odporúčame uschovať u oddielových vedúcich Vašich detí.

V prípade, že Vaše dieťa spôsobí počas pobytu materiálnu škodu a nemáte zakúpené komplexné cestovné poistenie, rodič ako zákonný zástupca dieťaťa je povinný ju nahradiť.

V prípade, že dieťa opakovane poruší interné pravidlá tábora (fajčenie, požívanie alkoholických nápojov, drogy, agresivita, opustenie priestorov tábora bez vedomia vedúcich a pod.) vedúci má právo poslať dieťa domov bez finančnej kompenzácie.

Stravovanie detí

Pobyt začína obedom o 13:00 hod. a končí desiatou, deti majú zabezpečený počas celého tábora pitný režim a stravu 5x denne.

Deti, ktoré majú špeciálne stravovacie obmedzenie (napr. diabetes, bezlepková, histamínová dieta, alergie a podobne), nám treba nahlásiť aspoň 14 dní vopred.

Tipy na miesta v okolí, ktoré môžete navštíviť cestou k nám/od nás.

MÚZEUM SLOVENSKEJ DEDINY V MARTINE

Múzeum slovenskej dediny je najväčšou prírodnou expozíciou na Slovensku. Nachádza sa vJahodníckych hájoch, východne od Martina a na ploche 15,5 ha sa nachádza 143 exponátov slovenskej ľudovej architektúry, pochádzajúcich zo severozápadného Slovenska..

AQUPARK TURČIANSKE TEPLICE

Obľúbený aquapark s unikátnou liečivou vodou s celoročnou prevádzkou. Masáže, sauny, 100% personalizované ošetrenie a exluzívne procedúry vo Vitálnom svete..

GADERSKÁ A BLATNICKÁ DOLINA

Známe doliny v národnom parku Veľká Fatra, južne od Martina, smerom na Turčianske Teplice. Môžete sa tu poprechádzať v prírode, previesť na elektrických kolobežkách alebo výbrone najesť v miestnych hoteloch.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Deti potrebujú príbehy, rodičia fakty.

Sme pripravení aj na toto leto! Chceme ponúknuť deťom toľko zážitkov, koľko bude možné, no zároveň zaviesť toľko opatrení, koľko bude nutné. Teraz ešte viac ako po iné roky je dôležité sa pri výbere letných táborov spoľahnúť na overených profesionálov. Máme 14 rokov skúseností, najširšiu ponuku táborov, akreditáciu Ministerstva školstva a sme pripravení byť aj tento rok najbezpečnejšou voľbou pre rodičov a deti.

Rozhodne nechceme nič podceniť a posledné mesiace sa intenzívne pripravujeme na realizáciu letných táborov aj v tejto novej situácií.

Čo robíme a aké opatrenia plánujeme zaviesť na leto 2020:

 • Máme nižšie počty detí – väčšina našich táborov má limitovanú kapacitu cca 40-50 detí, niektoré tábory so špeciálnym programom dokonca ešte menej.
 • Každý tábor nahlasujeme na Regionálny úrad verejného zdravotníctva a všetky zariadenia prejdú jeho kontrolou.
 • Vyžadujeme upravené čestné vyhlásenia a potvrdenia od lekára od všetkých účastníkov (doplnené o cestovateľskú anamnézu a príznaky choroby Covid-19).
 • Zavedieme zdravotnú kontrolu s meraním teploty pri vstupe do tábora.
 • Osobám, ktoré nie sú ubytované v zariadení alebo pracovníkom zariadenia bude zamedzený prístup mimo verejných priestranstiev a časti areálu.
 • Budeme dôrazne dbať na umývanie rúk, osobnú hygienu a poriadok na izbách.
 • Zabezpečíme pravidelné denné upratovanie všetkých prevádzkových priestorov s použitím dezinfekčných prostriedkov s virucídnym účinkom.
 • Dohliadneme na pravidelné vetranie izieb počas celého tábora.
 • Program upravujeme tak, aby deti trávili čo najviac stráveného času na čerstvom vzduchu.
 • Sme pripravení zabezpečiť zvýšenú informovanosť rodičov o zdravotnom stave dieťaťa počas tábora.
 • Všetci naši animátori ako aj zamestnanci zariadenia musia mať potvrdenie o bezinfekčnosti.
 • Sme pripravení na prípadne zmeny výletov, aby sme sa vyhli rizikovým zariadeniam s vyššou koncentráciou ľudí – budeme sa riadiť odporúčaniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.
 • Zdravotníci v tábore budú zvlášť inštruovaní o dodržiavaní opatrení, monitorovaní zdravotného stavu detí a o postupe v prípade podozrenia na infekciu.
 • Izolačná miestnosť bude zabezpečená v každom stredisku podľa platných nariadení.
 • Podľa aktuálnych informácií nosenie rúšok sa nebude vyžadovať vo vonkajších ani vnútorných priestorov areálu/zariadenia.

 

Aktuálnu situáciu stále monitorujeme. Sme v neustálom kontakte s našimi strediskami ako aj s Hygienou SR. Meniacim podmienkam sa flexibilne prispôsobujeme a plánované opatrenia budeme upravovať/dopĺňať podľa aktuálnej situácie. V prípade otázok sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť, radi vám odpovieme.