Späť na zoznam
 • Hotel Junior, Piatrová
 • 10 - 18 rokov
 • 8 dní

Youtuber

Youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný youtube channel zážitkami z každého dňa.

Zobraziť
všetky
termíny
Najbližší termínTermíny
Najbližší termínTermíny14.07.2019 - 21.07.2019310 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
8%
9-10
69%
11-12
15%
13-14
8%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
27%
73%
310 €
03.08.2019 - 10.08.2019310 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
38%
9-10
50%
11-12
13%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
310 €
18.08.2019 - 25.08.2019310 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
33%
11-12
67%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
310 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • referencie
 • fotogaléria

Wachumba R.U.R. – Youtuber´s Island

Zaži leto podľa svojich predstáv a streamuj to do sveta! Vyber si tábor pripravovaný Youtubermi a šikovnými Wachumba technikmi pre všetkých, ktorých baví online svet internetu, videí a hier.

Youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný youtube channel zážitkami z každého dňa.

Žiadny dobrý nápad nevznikne sedením doma za PC. Rozhýb sa a poď k nám čerpať vedomosti a inšpiráciu.

V prostredí pod Martinskými hoľami budeme točiť skeče, pranky a rôzne vlogy či mini filmy. “Lets play” videá nebudeme točiť z už obohratých PC hier, ale z reálnych akčných behačiek, strategických pátračiek a aktivít, ktoré spolu zažijeme (Laser Tag, tobogány). Pracovať nebudeme len tak na hocičom, ale s Apple notebookmi a s iMovie!

Budeš sa venovať rôznej tematike Youtube videí a vytvoríme si aj vlastné MEME a GIfky z táborových fotiek. Materiál, ktorý natočíš, následne spracuješ (strih, editácia, zvuková stopa, práca s grafikou a textom, rendering…) pod vedením skúsených technikov a youtuberov, ktorí ťa naučia svoje hinty. Viac o programe R.U.R. – Youtuber´s Island.

O prístup k technike sa báť nemusíš, mobily s videom už máte všetci (samozrejme budeme mať aj outdoor kamery) a tvoriť budete v malých skupinkách (cca 4 na jeden Apple notebook). Pozrieť nás prídu aj známe youtuberske mená, ukážeš im svoju tvorbu, povedia ti ako začínali oni, dajú ti kúsok svojho know-how a spoločne pustíte do sveta nový stream!

Že si sa v tom úplne našiel? Tak neváhaj a pripoj sa k našej mladej YouTuberskej komunite. Zabávaj sa, natáčaj, strihaj a postuj. Počet miest máme limitovaný na 35!

Youtuber´s Island - ževraj opustený ostrov? Ani zďaleka

Technika je tu na úrovni, máme greenscreen, umelé osvetlenie, skvelé ozvučenie, akčné kamery, počítače s jabkom, kvalitné pripojenie na wi-fi, prídu aj youtuberskí hostia a nechýba ani online prístup k celému svetu. Ba dokonca ešte ďalej!

Na youtuberskom ostrove R.U.R. totiž začali vyrábať prvé roboty a nikto nevie odkiaľ prišli! Virálne sa rozšírili do celého sveta a teraz je len na tvojom spojení s vybranými youtubermi, aby si ich hrozbu zastavil. Musíme im spolu ukázať našu pravú tvár, natočiť videá a prezentovať sa svojou tvorbou. Popri tom sa vydáme na tímovú misiu, zvíťazíme v rollplay game a zjednotíme virtuálny svet s tým reálnym.

S pomocou výbavy, ktorú získaš v akčných questoch, si vytvoríš základné štúdio na ostrove, nájdeš tajné kódy, prelomíš firewall a zistíš prečo sa roboty vzbúrili. Do sveta vypustíš svoj stream alebo kvalitné video, ktoré zostriháš so svojimi kamošmi. Wachumba nanotechnici ťa v tom nenechajú samého a pomôžu ti pri každej technickej prekážke. A youtuberskí hostia sa s tebou podelia o svoje skúsenosti a rady ako vytvoriť kvalitný kontent a zapôsobiť.

Doobeda sa budeš venovať workshopu podľa svojej chuti či už chceš strihať, natáčať, postovať, vystupovať pred kamerou, pracovať s hlasom a zvukom a boostovať kontent. Poobede budeš loviť robotov a bojovať o záchranu Zeme. Naučíš sa lepšie ovládať rôzne témy a zákutia youtubu ako vlog, prank, DIY videa, či ostatné. Stretneš sa s kamošmi z podobnej oblasti a spolu za týždeň vytvoríte hotové umelecké diela hodné tisícov lajkov!

Zaži virtualitu reálne a fyzicky prítomný, nie len z druhej strany screenu!

Čo ťa čaká počas nabitého Youtuber týždňa:

Workshopy na tvorbu a editáciu videí:
 • strih
 • práca s kamerou
 • réžia videa
 • vystupovanie pred kamerou
 • zvuk a práca s mikrofónom a hlasom
 • efekty
 • prechody
 • texty a scénar
 • thumbnaily

Na tábore sa osobne stretneš aj s youtubermi, ktorí si už čo-to vo svete médií natočili:

 • Miška
 • Hostí budeme postupne pridávať

Staň sa strihacím majstrom, meme overlordom, a hlavne vstúp do komunity, do ktorej právom patríš!

Hotel Junior Piatrová pre nové videa!

Hoteli Junior Piatrová v Turčianskej kotline nám poskytne priestor, na akčné vybláznenie aj na nerušené natáčanie, strihanie a uploadovanie svojho vlastného prázdninového sveta. Ideálna poloha pre točenie videí z prírody, no aj do mesta to máme na skok.

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom.

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, biliard, stolný tenis a WIFI.

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám na tábore Youtuber páčilo:

 • ...Ja ako rodič som bola maximálne spokojná s prístupom hlavnej vedúcej, zdravotníčky, pani prevádzkárky aj kucháriek, veľmi milý a ústretový prístup pri stravovaní môjho syna (intolerancie), mali aj krajšie ubytovanie ako vlani + veľká lúka na hry, som si vedomá, že s mojím synom to nie je ľahké... prosím odovzdajte všetkým (v neposlednom rade vedúcim) naše veľké ĎAKUJEM! A do videnia o rok...
 • ...Náš syn Peter bol vo vašom tábere Youtuber po prvý krát a bol veľmi spokojný. Všetko bolo "mega". Na akúkoľvek našu otázku, bola jeho odpoveď, že mega. Takže MEGA ĎAKUJEME, že ste sa takto krásne postarali o tie naše ratolesti...
 • ...Náš syn bol v yotuberskom tábore. Všetko sa mu tam veľmi páčilo. Každodenný program bol perfektný. Zato veľká vďaka animátorom Miške, Peťke, Dominike, Aničke, Tajovi a Lucke. Ste skvelí. Pozdravuje vás IVKO a veľmi ďakujeme za rýchle doručenie zabudnutej bundy ...
 • ...12 ročný syn je štvrtý krát vo Wachumba tábore. Neviem, či má šťastnú ruku pri výbere, ale čím ďalej, tým je spokojnejší. Začal s Robotic, minulý rok absolvoval Hero, v zime Snowcamp a teraz si vybral Youtuber. Nie je nič lepšie ako počuť jeho nadšenie z táborových aktivít. O rok už pribalím aj druhého syna ;-)...
 • ...Jeden úžasný tábor! Dcera bola veľmi spokojná!...
 • ...Ďakujeme za super týždne pre naše deti. Deti maximálne spokojné, super zážitky a noví priatelia....
 • ...Ďakujem za uzasny prístup k vegánstvu ako aj za prípravu jedál pre moju dcéru, napriek tomu že som Vám to nehlásila a neriešila to s Vami, nech nie je výnimka... klobúk dole... už viem prečo sa k Vám každý rok vracia...
 • ...Syn bol veľmi veľmi spokojný...