Evolution - New dimensions

Najdlhší zážitkový tábor pre teenagerov s angličtinou. Až 14 dní bez rodičov, bez starostí, v partii mladých ľudí, ktorých spája chuť užiť si každý jeden deň prázdnin naplno!

detske tabory letne tabory wachumba zazitkovy tabor evolution4

Nedaj sa odprázdninovať len tak hocikde! Vyber si tábor, kde to žije! 14 dní akčného programu, zábavy a jedinečnej atmošky, ktorú nikde inde nezažiješ.

Tu nenájdeš detskosť rozprávkových táborov, ani nepochopenie zo sveta dospelých, ale ľudí presne ako si TY; plných chuti do života, bláznivých nápadov, túžiacich spoznávať, baviť sa a žiť naplno.

Vedúci, ktorí nezabudli, že kedysi tiež boli deťmi, ti nadávkujú program primeraný tvojmu veku a pripravia výzvy hodné tvojich skúseností. Tešiť sa môžeš na náročné etapovky, logické aj strategické hry, recesné bojovky, workshopy na zamyslenie a sebapoznávanie, či epické nočné hry s dramatickou atmosférou.

So svojimi parťákmi v tímoch budete brázdiť nové dimenzie, spolu s cestovateľom Protom prechádzať portálmi a získavať nové pohľady - na seba, na svoje okolie na svet. V každej z dimenzií stretneš samého seba, no vždy v niečom odlišného, v inom svete v inom čase. Si to potom ešte ty? Alebo sa ti len rozširujú obzory na to čo všetko môže a nemusí byť realita? Viac o programe New Dimensions.

K tejto poriadnej viac dimenzionálnej namotávke pridáme aj mega atrakcie ako splav, paintball, či lanáč, ktoré spestria naše putovanie. Samozrejme všetko zodpovedne a v rámci bezpečnosti. Vedúci sú síce kamaráti, ktorí ti rozumejú, ale táborové pravidlá musia platiť.

Tak poď spolu s nami už po 12ty krát tvoriť prázdninový svet mladých ľudí. Svet plný skúšok, akcie, zábavy, nových priateľstiev a obzorov. Či si EVO-nováčik, alebo sa sem vraciaš každé leto, vždy ťa pohltí, vždy ťa bude šokovať, vždy v tebe zanechá hlbokú stopu a nezabudnuteľné zážitky. Len dlho neváhaj, každý rok sme vypredaní do poslednej postele!

 Veď sa presvedč sám, čo hovoria tí, ktorí ho už zažili.

Názov tábora: Evolution
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
15.07-28.07 13+ 14 330 € 24 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
12.08-25.08 13+ 14 330 € 24 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V cene: 13x ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, zdravotná starostlivosť, vstupy a výlety, učebné materiály, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€/mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 • Miesto: Rekreačné zariadenie Jedliny, Rekreačné zariadenie Podskalie
 • Ubytovanie:  6 - 7 lôžkové chatky s vlastnou kúpelňou, v areáli s bazénom
 • Prečo tento tábor: až 14 dní - viac dní = viac zábavy a zážitkov, tematická angličtina na každý deň, program špeciálne pre teenagerov, perfektný areál s bazénom, hlbší filozofický príbeh
 • Už v cene tábora:
  • 1 hod angličtiny denne
  • paintball
  • lanové centrum II. turnus /splav I. turnus - poďla lokality
  • táborové tričko
 
 
 
 
 
 
 
 

New Dimensions

detske tabory letne tabory wachumba zazitkovy tabor evolution1

Nestačí ti zažiť obyčajné leto?

Ani nám!

Preto sú tu dva týždne brázdenia neuveriteľných svetov a dimenzií, každý s inou bláznivou scénou, o akých sa ti bežne nesníva! Ale nám vo wachumbe sa sníva! Ba čo viac, my sme ich pre teba vytvorili!

Príď ich zažiť do tábora. Vyskúšaj si ako reaguješ na nepredvídateľné situácie. Preži so svojimi kamošmi táborovú realitu v rôznych zábavných letných dimeziach a získaj na ňu úplné nový pohľad. Odhaľ Prota, uviaznutého v časovej slučke a nechaj sa ohromiť jeho odlišným pokryveným alternatívnym JA v každom svete.

Svet nudy odplaší:

 • množstvo role-play games
 • veľké zmeny scény pri vstupe do nových dimenzií (prevrátený režim dňa, nečakané zvraty a zmeny udalostí)
 • nabuchaný herný systém, pri ktorom sa strategicky vyžiješ
 • nové táborové hry, ktoré ešte u nás neboli
 • odvážne nočné hry, denné výzvy, workshopy a backgroundové odreagovávačky, do ktorých sa môžeš zapojiť podľa svojej chuti
 • každodenné bazénove akcie - keď už ho máme v stredisku
 • paintball prestrelky
 • akčný splav (I turnus), alebo hompáľajúci sa lanáč (II. turnus) 
 • spoznanie samého seba bez masky pretvárky, ktorú z teba strhne záplava priateľstva a silná atmosféra na campe
 • ľahké bojovky, urvávačky či bláznivé súboje chalanov proti babám

Zaži leto v 3D… ale čo, v real 14D (čítaj: dennej) kvalite na plné obrátky!

Stačí len prejsť cez wachumba portál a nechať na seba pôsobit silu novej dimenzie!

Zážitkový tábor je vhodný pre staršie deti a teenagerov, ktorí sú už možno trochu pristarí na „klasické detské tábory“, no hľadajú originálnu zábavu v kruhu rovesníkov. Ponúka hlbší príbeh a fyzicky i psychicky náročnejší program primeraný ich veku. Od účastníkov sa očakáva už istá dávka samostatnosti a zodpovednosti, ale hlavne chuť baviť sa, spoznávať a užívať si leto.

Nová dimenzia, nové strediská, nové zážitky

Nová dimenzia I. turnus

teenage tabor evolution ubytovanie wachumbat

Príď sem a začni si užívať leto! V horskej prírode Tribeča máme areál pre naše cestovanie dimenziami. Rekreačné zariadenie Jedliny nás určite nebude ničím obmedzovať, práve naopak! Nájdeme tu dokonalú letnú pohodičku v peknej horskej prírode, rozľahlé okolie pre náš nadupaný program a výborne vybavené stredisko s bazénom, kde nás určite nikto nebude rušiť, lebo je celý iba pre nás.

Ubytovanie: 6 - 7 lôžkové chatky s vlastnou kúpelňou (60 lôžok), vždy v blízkosti izby starostlivých vedúcich. Hlavná budova, 3 lôžkové izby, s kapacitou 40 lôžok
V stredisku: bazén, vonkajšie ihriská, ohnisko, pódium, WIFI, ohradený areál

Aby ste vedeli, ako to k nám máte ďaleko :) :

MestoBATTNRTNBBZAPPPOKE
Vzdialenosť 124 80 30 154 114 224 230 305 341

Nová dimenzia II. turnus

teenage tabor evolution ubytovanie wachumba II.turnus

Druhú dimenziu odpálime v známom stredisku Podskalie. S Evolution sme si tu už užili TOP turnusy a teraz nastal čas na comeback! Krásne prírodné okolie, rozľahlé lúky, lesy, masív Podskálského Roháča, ihriská, altánky aj veľký bazén sa nám určite zídu pri akčných prechodoch dimenziami. Kto už zažil Podskalie, vie, že je to pre bandu 80 teenagerov ideál, kto ešte nie, tak to zistí od prvého dňa! 

Ubytovanie: Priestranné 3 podlažné Okále ( niečo na spôsob rodinného domu) v 2 až 5 lôžkových izbách. V každom Okále je malá spoločenská miestnosť a dostatok sprch/sociálnych zariadení, aby sa Wačumbáci netlačili.
V stredisku: bazén, pódium, ozvučovacia technika, 3 x spoločenská miestnosť, vonkajší párty stan, stolný futbla, tenis, šípky, ohniská, altánky, 3x vonkajšie ihriská, potok,  

Aby ste vedeli, ako to k nám máte ďaleko :) :

MestoBATTNRTNBBZAPPPOKE
Vzdialenosť 171 127 165 50 110 50 190 265 300

Takto sa vám v Evolution páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba zazitkovy tabor evolution9

...Ako rodičia dieťaťa v puberte Vám už od skončenia tábora chceme veľmi poďakovať za tábor, za jeho organizáciu, v podstate za to, že niekto takýto tábor organizuje a takýmto spôsobom ho zvládne. Dieťaťu bolo poskytnuté všetko, čo bolo uvedené v materiáloch, pričom osobitne chcem poďakovať vedúcim, majú náš veľký obdiv akým úžasným spôsobom zvládli deti v tak komplikovanom - pubertálnom období. Stále sa čudujeme, ako je možné, že dieťa sa nám vrátilo z tábora zmenené, upokojené, s pomerne jasnými cieľmi v ďalšom školskom a záujmovom smerovaní. Vedúci sa deťom úžasným spôsobom venovali, dokázali ich zaujať, činnosti vymýšľali presne v pomere k ich vývoju. Dcéra sa vrátila spokojná, aj keď teda veľmi smutná, že tábor skončil:-). Napriek tomu, že počas prázdnin absolvovala dovolenky mimo SR, tábor bol "najúžasnejší". Ešte raz, všetkým sa chceme poďakovať, osobitne všetkým vedúcim, sú úžasní:-). Na budúci rok si to dcéra určite zopakuje a už nahovorila aj mladšiu dcéru. Ešte raz, ĎAKUJEME...
...Ďakujem všetkým animátorom aj ľuďom okolo za skvelý čas čo sa starali o moju dcéru. Bola nadmieru spokojná. A samozrejme aj my. Ešte raz ďakujem a prajem veľa pracovných úspechov a šťastných detí okolo Vás...
...Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za nádherné 2 týždne, ktoré ste perfektne pripravili a naplánovali do detailu. Ďakujeme za profesionálny a zodpovedný prístup pri príprave programu, za chápavý prístup k deťom. Lucka má úžasné spomienky - až Vám mladým závidíme mladosť:) dojemné lúčenie hovorí za všetko - plakal celý tábor. Ďakujeme ešte raz za všetko a tešíme sa znova o rok!...
...Dcérka bola s Vami už tretíkrát a vždy spokojná.....
...Veľká vďaka všetkým, ktorí priebeh tábora a program zabezpečovali. Sme presvedčení, že na tábore sa zrodili nové priateľstvá a zážitky budú dlho v deťoch rezonovať a posúvať ich v živote....
...Ja som maximálne spokojná, s lepším prístupom som sa ešte nestretla. Deti boli v tábore viackrát, ale žiadny nebol na takejto úrovni. Fakt nemám čo vytknúť. Snáď len: dcérka sa sťažovala, že sa jej nechcelo domov, že bol krátky :D. Nabudúci rok Vás určite navštívime zas a využijeme opäť vaše služby. Už teraz sa tešíme. A budúci rok pôjde aj syn :)...
...Super vedúci, program, kolektív, prostredie... Deťom zostali pekné zážitky a možno kamaráti, vzťahy a kontakty na celý život...
...Chcem sa touto cestou poďakovať za odvedenú prácu Vás všetkých, myslím, podľa slov mojej dcéry, že svoju prácu odvádzate s ozajstným srdcom a dávate to ďalej svojim ľuďom, čo je dnes veľmi vzácne. Prebrať veľkú zodpovednosť za naše decká a naplniť v dnešnej pretechnizovanej dobe ich voľný čas tak zaujímavým programom, to chce veľkú dávku odvahy, fantázie a hlavne snahy. Prajem Vám, aby ste mali aj naďalej len spokojné deti v akomkoľvek veku, ktoré budú so slzami v očiach odchádzať z táborov, deti, ktorým ostanú krásne zážitky, priateľstvá a spomienky na celý život. Ostatne to je jediné, čo má v živote skutočnú cenu, teda okrem zdravia :) Za svoju dcéru môžem určite povedať: DO SKORÉHO VIDENIA...
...Ďakujem za krásne zážitky mojej dcéry...
...Obdivujem, s akým zanietením sa tým deťom a práci venujete a tým si u detí budujete prirodzený nevynútený rešpekt a priateľský vzťah - veď ale "W-U-R" je celá o tom!...
...Dcéry boli nadšené a už pri ich vyzdvihnutí mi oznámili, že na budúci rok idú určite zas. Skvelé hry, nápaditý program a výborní vedúci zatienili aj častú prítomnosť ucholakov v chatke. Veľmi oceňujem premyslenú filozofiu a význam hier a všetkého, čo si deti od vás odniesli. Prajem vám veľa nadšených detí (tak ako boli tie moje), lebo oni sú tým najlepším merítkom kvality vašej práce.Ďakujeme a tešíme sa o rok. :-)...
...Milí WACHUMBÁCI, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za 2 perfektné prázdninové týždne, ktoré s Vami strávila moja dcéra. Bola absolútne nadšená a po dvoch dňoch v tábore rátala s tým, že by si ho na budúci rok rada zopakovala. Veľká vďaka Vám, ste skvelí a prajem všetkým veľa ďalších výborných nápadov, ako v dnešnej počítačovej dobe, kedy deti komunikujú cez rozličné zariadenia a pri osobnom stretnutí sa nevedia "vymáčknuť", zaujať deti tak, ako ste to dokázali VY. Prajem všetko najlepšie...
...Tábor ideovo a ľuďmi, čo ho viedli, bol vynikajúci, teamové aktivity super, predčil naše očakávania najmä pri porovnaní s tábormi iných organizácií...
...Dobrý deň, môj syn prišiel taký nadšený z tábora, až som bola prekvapená, naozaj! Aj touto cestou sa Vám chcem poďakovať za vykonanú prácu a super pripravený tábor, na budúci rok sa určite s mojim synom uvidíte znova :O)))...

 

detske tabory letne tabory wachumba zazitkovy tabor evolution8

Názov tábora: Evolution
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
15.07-28.07 13+ 14 330 € 24 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
12.08-25.08 13+ 14 330 € 24 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

detsky zazitkovy tabor evolution video

Viac videí z táboraŠípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 0
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 4
 • letné tábory 6
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 7
 • letné tábory 4
 • letné tábory 8

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene