Späť na zoznam
  • Hotel Tri Brezy, Orava
  • 5 dní
  • 56 lôžok

Lyžiarsky výcvik Ski Zábava

 Lyžiarsky výcvik na Orave v lyžiarskom stredisku Ski Zábava

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny 4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

 Lyžiarsky výcvik na Orave v lyžiarskom stredisku Ski Zábava

Ak pre svoju triedu hľadáte lyžiarsky výcvik na nepreplnenej zjazdovke v krásnom horskom prostredí Oravy, upravený svah s umelým zasnežovaním, vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých, tak táto lokalita je presne pre vás. Ubytujeme Vás v novovybudovanom hoteli v blízkosti strediska Ski Zábava, len pár minút skibusom, ktorý zabezpečíme, a ak treba, tak aj inštruktorov. Ostáva vám len prísť a užiť si zimu! Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Objednajte si lyžiarsky výcvik s last minute zľavou 15€/žiak.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom náklade 20 žiakov. Pri cene žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7 €/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 450 €/pobyt. V prípade záujmu vieme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť minimálne do 30.11. Inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník 400 €/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky požiadavky podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť minimálne do 30.11. Inak vám nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu vám radi zabezpečíme dopravu do školy na lyžiarsky zájazd podľa vašich požiadaviek alebo vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie. Skibus na celý pobyt iba za 600 €.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexnej cestovného poistenia od UNIQA pojišťovna, a.s.

Lyžovačka v stredisku Ski zábava.

Novovybudovaný Agrohotel na okraji obce Hruštín neďaleko lyžiarskeho strediska Ski Zábava. Výborná lokalita, kde sa o sneh netreba báť a skúsenosti hovoria, že si môžete bez obáv objednať termíny aj v neskorších marcových mesiacoch. A ak sa budete chcieť po dobrej lyžovačke zrelaxovať v teplej vode, do Aquaparku Dolný Kubín to nie je ani 20 min. autobusom.

Lyžovanie: 

Ski Zábava  (cca 7 km) : ponúka 4 vleky a zajdovky ľahkých a stredných náročností s umelým zasnežovaním. Veľkou výhodou je lokálny charakter strediska, ktoré nie sú preplnené turistami ako aj jeho lokalitou, ktorá dosahuje vynikajúce snehové podmienky aj v neskorších mesiacoch.

Ubytovanie:
2 až 3 -lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 56 lôžok.

V stredisku:
reštaurácia, 2 spoločenské miestnosti, zastrešená terasa, premietacia technika, WIFI, lyžiareň.