Hľadáme Wachumba animátorov!

Byť vedúcim vo Wachumbe znamená byť priamo v akcií. Čítaj či je to presne to čo hľadáš. Ak áno, tak vyplň náborový dotazník na konci článku!
Vo Wachumbe si maximálne zapojený do deja, všade to srší zábavou, si obohatený novými zážitkami, stretávaš kopec nových kamarátov a každý tvoj deň sa stáva odlišným od toho predchádzajúceho, prekvapivým a zaujímavým. Počas sezóny žiješ v prostredí inšpiratívnych ľudí, na päty Ti dýchajú nadšené deti, ktoré chcú viac a viac programu a žerú ťa každým slovom! wachumba tabory foto text1

Stávaš sa jednoducho pre nich idolom! Vymýšľaš atmosferické hry, ktoré si deti zapamätajú na celý život, organizuješ napínavé nočné akcie, denné bojovky alebo tvorivé workshopy, ktoré vyplnia, či presnejšie, NAPLNIA ich voľný čas, pretože to, čo vo Wachumbe robíš má zmysel.

Na druhej strane sám sa stávaš lepším človekom. Každá nová situácia a častokrát aj veľký tlak, kedy si ani len nestíhaš zaviazať šnúrky pred ďalšou hrou, v tebe prebudia to najlepšie. Trénuješ si vlastné zručnosti a každým dňom rozvíjaš kreativitu, tímového ducha, komunikačné, organizačné a iné skills, ktoré ocení aj každý zamestnávateľ.

Jednoduché to nie je, avšak únava je dočasná, zážitky ostávajú. Navyše na rôznych strediskách ťa čakajú výhody areálu. Okrem toho, že precestuješ Slovensko, tak si aj užiješ lasertag, výlet lanovkou na Lomničák, rýchlu jazdu na motokárach, či parádny raftový splav po Váhu a veľa iných akčných chvíľ! Samozrejme netreba zabúdať ani na zaujímavé euráče, ubytovanie a stravu. 

wachumba tabory foto text

Koho teda hľadáme?

Hľadáme mladých, dynamických, flexibilných ľudí, ktorí radi pracujú s deťmi a majú pre nich pochopenie. Vedia byť inšpiráciou a odovzdávať motiváciu. Sú hraví a generujú netradičné nápady. Dvere sú otvorené ozaj pre každého, príď to skúsiť na konkurz, tam už spoločne zhodnotíme, či si budeme rozumieť ;) Ak áno, pozveme ťa na školenie, kde sa už dozvieš to dôležité, čo budeš potrebovať priamo v akcií.

Neváhaj a urob rovno prvý krok! Vyplň náš dotazník, aby Wachumba zážitky pre Teba mohli už začať!

Je to presne pre mňa, berte si ma:
Klikni a staň sa wachumba vedúcim!