Späť na zoznam
 • Vysoke Tatry - Tatranec
 • 5 dni
 • 54 lôžok

Škola v prírode Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica II

Hotel s veľkým prírodným areálom, v centrálnej časti Tatier a predsa obkolesený tichou horskou prírodou.

 • O škole v prírode
 • termíny a ceny4
 • Ubytovanie a lokalita
 • Animačný program
 • Referencie
 • Fotogaléria

Hotel s veľkým prírodným areálom, v centrálnej časti Tatier a predsa obkolesený tichou horskou prírodou.

TOP destinácia pre školy v prírode priamo pod Tatrami čaká len na vás. Čisté horské prostredie, veľký trávnatý areál, športoviská a širokú škálu atrakcií v okolí si určite zamilujete. Vďaka priaznivej lokalite to máte ku všetkým krásam hôr doslova na skok a čo je len kúsok ďalej, tam vás bezplatne odvezie tatranský vláčik (zástavka 2 km pešo). Tak si príďte spoločne užiť dni nabité zážitkami a poznávaním v srdci Slovenska. Viac o ubytovaní a lokalite.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si školu v prírode s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena(do 30. 11.) Cena(od 1. 12.)
27.04.2020 - 01.05.2020 (5 dní) Ešte voľný 89 € 99 € prihlásiť sa
04.05.2020 - 08.05.2020 (5 dní) Ešte voľný 89 € 99 € prihlásiť sa
11.05.2020 - 15.05.2020 (5 dní) Ešte voľný 92 € 102 € prihlásiť sa
18.05.2020 - 22.05.2020 (5 dní) Ešte voľný 92 € 102 € prihlásiť sa
25.05.2020 - 29.05.2020 (5 dní) posledných 20 miest 92 € 102 € prihlásiť sa
01.06.2020 - 05.06.2020 (5 dní) Ešte voľný 95 € 105 € prihlásiť sa
08.06.2020 - 12.06.2020 (5 dní) Ešte voľný 95 € 105 € prihlásiť sa
15.06.2020 - 19.06.2020 (5 dní) Vypredaný 95 € 105 € prihlásiť sa
22.06.2020 - 26.06.2020 (5 dní) Ešte voľný 95 € 105 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 12€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x  autobusový výlet do Goralského múzea Ždiarsky dom a odmenu pre pedagógov 75€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 12€/ žiak! Minimálny počet žiakov je 35. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Animačný program 32€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, cca 13 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku. Viac o animačnom programe.

Zdravotník na pobyt 350€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Areál v tichej lokalite na okraji Tatranskej Lomnice

Pekný a izolovaný areál, len 2 km od centra Tatrnaskej Lomnice, ktorý žiakom a učiteľom poskytne bezpečnú základňu pre ich výpravy do tatranskej prírody. Turistické chodníčky, začínajúce rovno pri hoteli, vás povedú do rôznych kútov Tatier odkiaľ sa môžete kochať krásnym výhľadom na majestátne štíty navôkol alebo sa zdarma povozíte tatranským vláčikom. Keď práve nebudete na výprave, určite oceníte rozľahlý areál na hry mimo hlavných turistických centier.

Ubytovanie:
v 2 až 4-lôžkových izbách, všetky s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita hotela je 54 lôžok.Možnosť ubytovania aj na chatkách po 6 až 8 lôžok. Každá chatka s vlasttným sociálnym zariadením.Kapacita chatiek je 90 lôžok.

V stredisku:
spoločenská miestnosť, reštaurácia, WIFI, trávnaté plochy pred hotelom, altánok, ohnisko, konferenčná miestosť s kapacitou až 120 osôb

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti alebo v praxi využijú tie, ktoré sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 13 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

O nič sa nemusíte báť, pretože naši Wachumba animátori Vás budú sprevádzať počas celého dňa, pomôžu i s celkovým priebehom pobytu (ranné budenie, rozcvičky, celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu). Záleží preto len na Vás, ako si naplánujete deň. Chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom? Vieme sa postarať o to, aby ste boli vždy spokojní. Ako prebieha Wachuba škola s animačným programom sa dočítate na našom blogu.

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s Vami dopredu prekonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 32€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku.

Takto sa Vám u nás páčilo:

 • „...chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za krásny pobyt vo Vašom zariadení. I keď toto bola naša prvá skúsenosť so Šk v P, ktorú sme vybavovali cez CK, boli sme veľmi spokojní s Vašimi službami. Ochota, rýchle jednanie, ústretovosť, snaha pomôcť - jednoducho super. Prostredie  bolo úžasné, vybavenie vynikajúce. Kolegovia aj deti, ktoré boli v Šk v P v predošlých rokoch zhodnotili, že to bol najlepší pobyt, aký zažili...“
 • „...chcela by som sa vám poďakovať za dobrú spoluprácu pri vybavovaní a uskutočňovaní našej školy v prírode. Pobyt vo Vysokých Tatrách sme si doslova užívali. Stihli sme uskutočniť väčšinu našich naplánovaných výletov, animátori sa deťom perfektne venovali, naučili ich mnoho nových vecí a hier...“
 • „...v škole v prírode bolo super a nemám nejaké námietky a ak som mala na začiatku a o ktorých som Vás informovala telefonicky, tak tie sa hneď po pohovore s animátormi odstránili... pracovali s deťmi podľa našich predstáv a hlavne, že deti boli spokojné a tým pádom aj rodičia a samozrejme aj my učiteľky. Som rada, že sme si vybrali Vašu cestovnú kanceláriu a taktiež som bola veľmi spokojná s Vašou ochotou, ústretovosťou, príjemným jednaním...“
 • „...Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za skvelú Školu v prírode, animátori sa deťom veľmi páčili, mali ich radi, zaujali ich množstvom zábavných hier. Všetko dopadlo na výbornú, za čo Vám patrí veľká vďaka. Ďakujeme za krásne výlety, odkiaľ si deti odniesli množstvo nádherných a nezabudnuteľných zážitkov, takže ešte raz Vám patrí veľké ĎAKUJEME...“
 • „...Boli veľmi spokojní, ubytovanie super, strava výborná,  s animátormi boli spokojní, zdravotník že bol vynikajúci, deti si ho veľmi obľúbili. Chválila si úplne všetko, aj majiteľa, že bol ústretový a pomáhal im. Animačný program tiež dobrý... proste boli veľmi spokojní, šťastní, deti aj pedagógovia...“
 • „...Animačný program hodnotíme na vysokej úrovni, animátorky boli veľmi ústretové, navzájom sme si pomáhali a spolupracovali, k deťom boli trpezlivé a milé...“
 • „...Váš tím bol super, oceňujem najmä vysokú profesionalitu Puca a Andyho, ich fantastický prístup k deťom. Veľmi sa nám páčilo, nech sa Vám darí i naďalej....“