Škola v prírode Bojnice I

 • O škole v prírode
 • termíny a ceny4
 • Ubytovanie a lokalita
 • Animačný program
 • Referencie
 • Fotogaléria

Obľúbená lokalita pre školy v prírode pod Bojníckym zámkom

Príďte si pozrieť známy Bojnický zámok, spoznajte exotické zvieratá v bojnickej ZOO alebo navštívte vodnú nádrž Nitrianske Rudno či vodný svet pri Prievidzi. To všetko a oveľa viac budete mať na dosah v škole v prírode v Penzióne Signál na okraji Bojníc. Areál svojou polohou na okraji Bojníc, ponúka ideálne miesto pre Vašu poznávaciu školu v prírode a skĺbuje pekné prírodné prostredie s ľahkou dostupnosťou (len 15 min. pešo do centra Bojníc). Rozhodnite sa pre lokalitu, ktorú si obľúbia učitelia i deti. Viac o ubytovaní a lokalite.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Termín Stav Cena
15.06.2020 - 19.06.2020 (5 dní) Vypredaný 103 € prihlásiť sa
22.06.2020 - 26.06.2020 (5 dní) Vypredaný 103 € prihlásiť sa
07.09.2020 - 11.09.2020 (5 dní) Vypredaný 103 € prihlásiť sa
14.09.2020 - 18.09.2020 (5 dní) Vypredaný 103 € prihlásiť sa
21.09.2020 - 25.09.2020 (5 dní) Vypredaný 103 € prihlásiť sa
28.09.2020 - 02.10.2020 (5 dní) Vypredaný 100 € prihlásiť sa
05.10.2020 - 09.10.2020 (5 dní) Vypredaný 100 € prihlásiť sa
12.10.2020 - 16.10.2020 (5 dní) Vypredaný 100 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 12€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x výlet do ZOO Bojnice a odmenu pre pedagógov 75€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 12€/ žiak! Minimálny počet žiakov je 35.

Animačný program 32€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, cca 13 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku. Viac o animačnom programe

Zdravotník na pobyt 350€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek, alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Penzión v rekreačnej oblasti na okraji Bojníc neďaleko zámku aj ZOO.

Útulný Penzión Signál v tichej lokalite na okraji Bojníc v pešej vzdialenosti od centra, no predsa v peknom prírodnom prostredí. Svojím charakterom a kapacitami bude vyhovovať hlavne menším triednym kolektívom, ktoré nechcú byť rušené inými skupinami.

Ubytovanie:
2 až 3-lôžkové izby, 5-6 lôžkové apartmány s vlastnými sociálnymi zariadeniami. Kapacita ubytovania je 34 lôžok.

V stredisku:
spoločenská miestnosť/jedáleň, TV/DVD, WIFI.

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku Vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti alebo v praxi využijú tie, ktoré sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 13 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

O nič sa nemusíte báť, pretože naši Wachumba animátori Vás budú sprevádzať počas celého dňa, pomôžu i s celkovým priebehom pobytu (ranné budenie, rozcvičky, celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu). Záleží preto len na Vás, ako si naplánujete deň. Chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom? Vieme sa postarať o to, aby ste boli vždy spokojní. Ako prebieha Wachumba škola s animačným programom sa dočítate na našom blogu.

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s Vami dopredu prekonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 32€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku.

Takto sa Vám u nás páčilo:

 • "...S lokalitou sme boli veľmi spokojní – nikto nás tam nerušil. Milý a ústretový personál nám vždy vyhovel - obedy a večere nám prispôsobili k nášmu návratu z daného dňa a výletu. Strava bola výborná, veľmi nám chutilo. Celkovo sa nám veľmi páčilo, máme veľa zážitkov..."
 • "...Animačný program bol vynikajúci – asi najlepší aký som doteraz zažila. Jedlo bolo vynikajúce, prístup personálu výborný. Celkový dojem zo školy v prírode je veľmi dobrý..."
 • "...Organizácia školy v prírode perfektná, zdravotník super. S ubytovaním, personálom a lokalitou sme boli spokojní - pekná chata, kúpeľne čisté, bolo upratané..."
 • "...Celkový dojem zo školy v prírode máme dobrý. Deti si to užili. Pobyt v škole v prírode splnil naše očakávanie. Každý deň bol vyplnený zaujímavým a bohatým programom a bol pre nich prínosom po stránke vedomostnej, kultúrno-spoločenskej, estetickej, zdravotnej..."
 • "...Penzión sa nachádza v krásnom prostredí, je útulný, čistý, pekne zariadený. Personál milý a ochotný pomôcť, keď bolo treba. Strava výborná, zabezpečená podľa dohody..."
 • "...Bojnice sú naozaj krásna lokalita, s výberom sme boli veľmi spokojní, keďže je tam dostatok atrakcií na vyplnenie času pre deti. Ak aj niektoré neboli k dispozícií, bolo v ponuke hneď niekoľko ďalších. V tomto smere veľmi super. Nemuseli sme cestovať..."
 • "...Organizačne sme boli veľmi spokojní! Predovšetkým JA. :) Bolo fajn mať už veci zariadené. Požiadavky sa riešili promptne, inštrukcie a pravidlá boli jasné a zreteľné. Bolo veľmi milé a potešujúce, že počas švp ste telefonovali či je všetko O.K., a či sme spokojní..."
 • "...Okolie penziónu bolo tiež nadmieru vyhovujúce. Je fajn, že zariadenie disponuje aj preliezkami, do budúcna by mohli ešte nejaké pribudnúť. :) Ohnisko a vybavenie k nemu nás milo prekvapilo. Personál nám ho vyčistil a pripravil drevo. Veľmi nám vyhovovalo, že bola k dispozícii aj veľká terasa, ktorú sme v daždivom počasí mohli využiť. Bolo obrovské plus, že aj napriek dažďu sme mohli tráviť čas na čerstvom vzduchu..."
 • "...V penzióne Signál vládne skvelá atmosféra a zohratý kolektív, ktorí sa ukážkovo stará o svojich hostí a čo im vidí na očiach snaží a plní ich želania. Pán prevádzkar je veľmi ústretový, milý vie poradiť, pomôcť a zohnať napr. veci na opekačku promptne. Strava bola výborná na svoje si prišli dospelí aj žiaci veľmi im chutilo. Ubytovanie tiež fajn, čistúčko a útolne. Okolie bolo pekné, toto zariadenie je vhodné pre deti v škole v prírode. Veľmi som rada, že som vybrala toto zariadenia na pobyt a aj žiaci sa vyjadrili že by sa radi vrátili na toto miesto...."