Školský výlet Čičmany

  • O koncoročnom výlete
  • termíny a ceny4
  • Lokalita a ubytovanie
  • Možnosti a výlety
  • fotogaléria

Školský koncoročný výlet v krásnej prírode Rajeckej doliny

Vyberte sa na koncoročný výlet do lokality, ktorá Vás očarí nie len čistou prírodou Strážovských Vrchov, ale aj jedinečným ľudovým folklórom a architektúrou! Miesto, kde tradičné maľované slovenské dreveničky tvoria harmonický celok s okolitou prírodou Rajeckej doliny.

Zistite ako žili a bývali naši predkovia, ako sa obliekali, ako vznikali maľované drevené domy. Čaká tu na Vás zaujímavé rozprávanie siahajúce do ďalekej minulosti. Veď prvá zmienka o Čičmanoch sa datuje už od roku 1272!.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Termíny (vždy štvrtok-sobota, alebo nedeľa-utorok) a ceny:

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 5€/žiak.

Penzión ležiaci na okraji dedinky Čičmany, ktorý z jednej strany lemujú tradičné dreveničky a z druhej výhľady na scenériu Strážovských vrchov.

Aby škola v prírode bola naozaj výnimočná, k perfektnej lokalite treba aj dobré zázemie pre Vaše spoznávacie výpravy za prírodou či kultúrou. A takým zázemím penzión Bystrík určite je! Privíta Vás čistý a upravený areál na okraji obce, ústretový presonál, výborná domáca strava a hlavne dostatok priestoru a príležitostí na vaše hry a spoznávanie.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadeníM (20 lôžok s wc/sprchami na chodbe). Kapacita ubytovania je 90 lôžok.

V stredisku:
jedáleň, spoločenská miestnosť, telocvičňa, zimná záhrada, detský kútik, WIFI.