Späť na zoznam
  • Hotel Smrečina, Zázrivá
  • 5 dní
  • 110 lôžok

Lyžiarsky výcvik Kubínska Hoľa II

Novinka - Lyžiarsky výcvik v známom lyžiarskom stredisku, ktoré je obľúbenou voľbou škôl, s kapacitou až 110 lôžok

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Novinka - Lyžiarsky výcvik v známom lyžiarskom stredisku, ktoré je obľúbenou voľbou škôl, s kapacitou až 110 lôžok

Ideálna lokalita aj pre vačšie kolektívy! Ak pre svoju triedu hľadáte kvalitný lyžiarsky výcvik, ktorý si rovnaku užijú žiaci aj učitelia, tak táto lokalita je presne pre Vás. Zažite Kubinku a nebudete ľutovať. Nájdete tu kilometre bezpečných zjazdoviek rôznych obtiažností, snehové podmienky na ktoré sa môžete spoľahnúť podporené aj umelým zasnežovaním a nádherné výhľady na Západné, Nízke Tatry, Malú a Veľkú Fatru. A keď sa sa rozhodnete po dobrej lyžovačke zrelaxovať v teplej vode do Aquaparku Dolný Kubín je to na skok. Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Termín Stav Cena
06.03.2023 - 10.03.2023 (5 dní) Vypredaný 165 € prihlásiť sa
13.03.2023 - 17.03.2023 (5 dní) Vypredaný 165 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 550€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník 450€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQA pojišťovna, a.s.

Horský Hotel v obci Párnica pod Kubínskou Hoľou

Priestranný hotel s kapacitou až 110 lôžok, leží na severných svahoch Malej Fatry, , len 13 km od Ski centra Kubínska Hoľa. Nájdete tu svahy pre začiatočníkov aj mierne pokročilých a vďaka polohe a orientácii výborné snehové podmienky, poistené aj umelým zasnežovaním. Miesto je ideálnou lokalitou pre lyžiarske kurzy s výbornými snehovými podmienkami až do konca marca a pohodlným ubytovaníma aj pre väčšie školské kolektívy.

Lyžovanie: 

Kubínska Hoľa:  ponúka 2 štvorsedačky, 9 vlekov a 14km zjazdoviek vhodných pre začiatočníkov stredne pokročilých aj pokročilých lyžiarov. V prípade potreby disponuje aj umelým zasnežovaním.

Ubytovanie:
2 - 4 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a TV. Kapacita ubytovania je 110 lôžok.

V stredisku:
až 3 spoločenské miestnosti so školiacim vybavením, reštaurácia, WIFI, detský kútik, posilňovňa.

 

Podobné pobyty