Dudo213
Späť na zoznam
 • Penzión Brest - Jasenská Dolina
 • 10 - 17 rokov
 • 6 dní

Winter Youtuber

Zimný youtuberský tábor, kde budeš ešte viac filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný YouTube Channel zážitkami z každého dňa. Všetko pod vedením skúsených Wachumba vedúcich a známych Youtuberov.

02.01.2021 - 07.01.2021255 €6 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
255 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • pokyny k táboru
 • hygienické a bezpečnostné opatrenia
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Youtuber Pro Winter camp!

Zimný youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný YouTube Channel zážitkami z každého dňa. Všetko pod vedením skúsených animátorov a známych Youtuberov.

ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH. Vyžívaš sa v tvorení contentu, rád striháš a natáčaš videá, alebo dávaš do pozornosti dôležité, zaujímavé či zábavné spoty? Máme pre teba skvelú správu, nemusíš už čakať do leta! Nachystali sme zimnú profi verziu toho najlepšieho z youtuberského sveta vtesnanú do 6-tich nadupaných dní!

Vstúp do nového roka podľa svojich predstáv a streamuj to do sveta! Vyber si tábor pripravovaný Youtubermi a šikovnými Wachumba technikmi pre všetkých, ktorých baví online svet internetu, videí a hier. Youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný youtube channel zážitkami z každého dňa prichádza aj v zime.

Máme krásnu lokalitu, ukrytú v hlbinách Veľkej Fatry, kde nás pri natáčaní, práci v štúdiu, či akčnom táborovom programe nebude nikto rušiť, pretože máme celé ubytovanie iba pre seba. Viac o lokalite.

Budeme sa venovať rôznej tematike Youtube contentu, vyberieš si tech-workshopy podľa svojho záujmu, pustíš sa do insta challengov a vytvoríš TikTok videá. Navštívime zákulisie rádia a vyskúšaš si s akou technikou sa pracuje v profi TV štúdiu. Stretneš sa so známymi youtuberskými celebritami a spolu s ich podporou a pod dohľadom wachumba technikov vytvoríme krátky film. Materiál, ktorý natočíš ti pomôžeme ďalej spracovať (strih, editácia, zvuková stopa, práca s grafikou a textom, rendering…) pričom využiješ vlastný mobil, naše macbooky a filmore, action kamery, či kompletnú štúdiovú výbavu, dozvieš sa nové triky a hinty a bokom nepostojí ani virtuálna realita Cryonisu, ktorú musíš samozrejme hacknúť v zábavných outdoorových hrách. Viac o programe Cryonis.

Tak už viac nečakaj a zapíš svoje meno do prihlášky na jedinečný youtuber pro winter edition! Počet miest je limitovaný!

Cryonis is loading…

A my verbujeme mladých youtuberov do hackerskej skupiny Azalatt.

Ponor sa do zákutí virtuálnej reality CRYONIS, ktorá vytvára vlastný táborový svet, ovláda tok všetkých dát a už naozaj každý je napojený. Či za tým číha zlo, alebo nová nádej zistíš jedine tak, že sa pridáš do skupiny hackerov z jednotky Azallat na čele so skúsenými wachumba animátormi, technikmi a známymi youtubermi, ktorí sa rozhodli postaviť na stranu slabších, a vyskúšaš si rozšírenú wachumba táborovú realitu na vlastnej koži.

Každý deň sa budeš venovať workshopu podľa svojho výberu, či už chceš strihať, natáčať, nahrávať voiceover, vystupovať pred kamerou, boostovať content alebo sa zamerať na špeciálne efekty. Poobede zabojuješ proti zamŕzajúcemu kontentu na sociálnych sietiach. Naučíš sa lepšie ovládať rôzne témy Youtubu ako vlog, prank, DIY videa a dozvieš sa čo je tajomstvom iných rozšírených sietí. Stretneš sa s Youtubermi a kamošmi z podobnej oblasti a spolu za týždeň vytvoríte kvalitné originálne video na svoj kanál! Navštívime aj miestne rádio, kde sa pozrieme ako vzniká rozhlasový spot, stretneš zaujímavých hostí, ktorí s tebou vysharujú svoje know-how a následne to použiješ pre svoj vlastný krátky film.

Vo wachumba zimnom hideoute náš už čaká nahrávacie hackerské vybavenie, greenscreen, umelé osvetlenie, kvalitné ozvučenie, akčné kamery, macbooky pripravené na editorskú prácu, kvalitné pripojenie na wi-fi a mnoho užitočných doplnkov. Pripravený budeme mať aj workshop s profi technikou, dronom, parostrojom, stabilizátormi, roninom a profi kameramanom, kde ti všetko vysvetlíme čo ako funguje. Sám si to budeš môcť vyskúšať aj v plánovanej návšteve do TV štúdia, kde ti profíci ukážu celý set-up, veľké kamery a nahrávacie sety, skúsiš si moderovať, pracovať s čítačkou, profi mikrofónom a nahráš si aj vlastný príspevok.

Tak neváhaj a začni nový rok zdieľaním tých najlepších zážitkov s tvojimi kamošmi, animátormi a celým svetom a podeľ sa s nimi o krátky film, ktorý vytvoríš a zavesíš na svoj kanál. Určite za to získaš rozšírenie tvojich subscriberov o novú komunitu.

 

Čo ťa čaká počas nabitého Youtuber týždňa:

 • točenie, práca s kamerou a technikou
 • edit a strih
 • ukážka práce s dronom, roninom, stabilizátormi a parostrojom
 • tvorba originálneho obsahu, textov a scenáru
 • vystupovanie pred kamerou, moderovanie, štúdiová tvorba
 • zvuk a práca s mikrofónom a hlasom
 • práca so zábermi, efekty, thumbnaily
 • prepojenie s ostatnými sociálnymi sieťami
 • boost vlastného kanálu

Zimný hideout Penzión Brest - Jasenská Dolina.

Penzión Brest v Jasenskej doline nám poskytne dostatok priestoru na akčné hry a tiež nikým nerušené zázemie pre natáčanie a tvorbu kvalitného obsahu. Vykúrené spoločenské miestnosti s internetom zasa využijeme na strihanie a edit videí, či večerné aktivity.

Ubytovanie:
v 3-4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a so silnou WIFI.

Stredisko:jedáleň, spoločenské miestnosti, altánok, detské ihrisko, ohnisko, lyžiareň, sušiareň, vírivka, trampolína, a WIFI.

Majú si deti priniesť vlastnú techniku? (mobil, notebook...)

Technické zabezpečenie tábora Youtuber máme pod palcom. 😊 Deti sa učia upravovať videá na MacBookoch (max. 4 deti na jeden), točia na akčné kamery či na fotoaparáty s nadupanými objektívmi. Samozrejme, vlastný mobil aj notebook je vítaný, aby si deti stihli zaznamenať a upraviť naozaj všetko.

Ako je zostavený táborový program? Celé dni sedia iba za počítačom?

Počas tábora Youtuber sa deti venujú natáčaniu či strihaniu iba určitú časť dňa. Táborový program je nakombinovaný tak, aby si deti popri tvorbe vlastného youtube kanála užili aj pravé táborové hry, množstvo atrakcií, zábavu a domov si odniesli tie najkrajšie a nezabudnuteľné zážitky.

Strihač/režisér/showman. Ako správne vybrať?

Každého baví niečo iné a každý sa cíti najlepšie v tom, čo ho napĺňa. Počas tábora si deti vyskúšajú všetky role hneď na začiatku, aby si samé dokázali vybrať čo je pre nich to pravé orechové.

Budeme môcť vidieť tvorbu detí?

Samozrejme. Všetko čo deti vytvoria na tábore, uploadujú na svoj youtube kanál, kde si ich tvorbu môžete pozrieť hneť po pridaní a postupne môžete sledovať ich progres. 😊

Akí youtuberi prídu na tábor?

Každý tábor bude mať svojho špeciálneho hosťa. Konkrétne mená pribudnú na našej stránke čoskoro.

Vrátite mi peniaze, ak sa tábor nebude konať kvôli covid opatreniam?

Ak sa tábor nebude konať kvôli karanténnym opatreniam súvisiacím s ochorením COVID19,už zaplatenú sumu si môžete presunúť na leto ako zálohovú platbu za letný tábor, prípadne vám ju celú vrátime bez storna. Ak sa tábor bude konať, ale vy sa aj tak rozhodnete neísť kvôli obavám z nákazy (a oznámite nám to najneskôr do 3 dní pred začiatkom tábora), zaplatenú sumu vám  síce nevrátime, ale ani o ňu neprídete. Poslúži vám ako záloha na letný tábor podľa vášho výberu.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám na tábore Youtuber páčilo:

 • ...super tábor,rád sa vrátim aj o rok....
 • ...Nezabudnuteľné zážitky, záujem a starostlivosť zo strany animátorov vedúcich a animátorov - sú to ľudia na správnom mieste :-) Ďakujeme za krásnych 7 dní !!...
 • ...Ja ako rodič som bola maximálne spokojná s prístupom hlavnej vedúcej, zdravotníčky, pani prevádzkárky aj kucháriek, veľmi milý a ústretový prístup pri stravovaní môjho syna (intolerancie), mali aj krajšie ubytovanie ako vlani + veľká lúka na hry, som si vedomá, že s mojím synom to nie je ľahké... prosím odovzdajte všetkým (v neposlednom rade vedúcim) naše veľké ĎAKUJEM! A do videnia o rok...
 • ...Náš syn Peter bol vo vašom tábere Youtuber po prvý krát a bol veľmi spokojný. Všetko bolo "mega". Na akúkoľvek našu otázku, bola jeho odpoveď, že mega. Takže MEGA ĎAKUJEME, že ste sa takto krásne postarali o tie naše ratolesti...
 • ...Náš syn bol v yotuberskom tábore. Všetko sa mu tam veľmi páčilo. Každodenný program bol perfektný. Zato veľká vďaka animátorom Miške, Peťke, Dominike, Aničke, Tajovi a Lucke. Ste skvelí. Pozdravuje vás IVKO a veľmi ďakujeme za rýchle doručenie zabudnutej bundy ...
 • ...12 ročný syn je štvrtý krát vo Wachumba tábore. Neviem, či má šťastnú ruku pri výbere, ale čím ďalej, tým je spokojnejší. Začal s Robotic, minulý rok absolvoval Hero, v zime Snowcamp a teraz si vybral Youtuber. Nie je nič lepšie ako počuť jeho nadšenie z táborových aktivít. O rok už pribalím aj druhého syna ;-)...
 • ...Jeden úžasný tábor! Dcera bola veľmi spokojná!...
 • ...Ďakujeme za super týždne pre naše deti. Deti maximálne spokojné, super zážitky a noví priatelia....
 • ...Ďakujem za uzasny prístup k vegánstvu ako aj za prípravu jedál pre moju dcéru, napriek tomu že som Vám to nehlásila a neriešila to s Vami, nech nie je výnimka... klobúk dole... už viem prečo sa k Vám každý rok vracia...
 • ...Syn bol veľmi veľmi spokojný...

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna

Začiatok tábora

Účastníkov pobytu očakávame v Penzióne Brest v Jasenskej doline, kde vás privítajú naši Wachumba vedúci označení Wachumba farbami (tričká, mikiny, banner) 2.1.2021 od 10:00 do 12:00 hod.

Odchod z tábora je 7.1.2021 do 12:00 hod.

Doprava

V prípade zakúpenia spoločnej dopravy Vám bližšie informácie budú v dostatočnom predstihu zaslané na mailovú adresu, ktorú máte uvedenú v prihláške.

V rámci individuálnej dopravy je najlepšie prísť na penzión autom. Penzión Brest sa nachádza v turistickej oblasti Jasenská Dolina, vzdialený 15 km juhovýchodne od mesta Martin. Z hlavnej cesty sa odbáča sa na dedinu Belá-Dulice, cez ktorú sa ide do Jasenskej Doliny. V zadnej časti tejto doliny sa po pravej strane nachádza penzión Brest.

GPS súradnice:49.0117577, 19.0249171

Adresa ubytovania:Penzión BREST, Jasenska dolina

Penzion brest

 

Potrebné doklady a na čo nezabudnúť

Pri príchode nezabudnite predložiť pre vedúcich tábora a zdravotníka:

 

Zoznam vecí, ktoré sú pre pobyt v tábore dôležité

Nakoľko ide o pobyt v prírode odporúčame deťom staršie oblečenie.

 • Mobil/foťák/outdoorovú kameru, ak máš vlastnú (v tábore budeme mať dosť techniky, ktorú môžeš používať, ale ak si zvyknutý na svoje, tak si ju prines a odlož u vedúceho)
 • Notebook (tak isto, v tábore budeme mať Macbooky na prácu, ale ak si zvyknutý na vlastný stroj, môžeš si ho zobrať a bezpečne odložiť u vedúceho)
 • Selfie stick (ak maš) teplé zimné oblečenie – aj do rezervy
 • zimná ČIAPKA – odporúčame aspoň dve
 • zimné rukavice – odporúčame minimálne dva páry
 • slnečné okuliare a krem na opaľovanie ako ochrana pred zimným slnkom
 • tričká, teplé nohavice, mikiny/svetre a pod.
 • nepremokavá zimná obuv
 • tepláková súprava
 • pyžamo
 • dostatok spodného prádla (aby si deti v tábore nemuseli prať)
 • teplé ponožky, podkolienky
 • športová a domáca obuv – prezúvky
 • nepremokavá vetrovka s kapucňou
 • hygienické potreby (uterák aj osuška, zubná kefka, pasta, mydlo, sprchový šampón, rúško, dezinfekcia, jednorázové utierky, malý uterák, ... )
 • baterka (čelovka) na svietenie
 • termoska prípadne fľaša na vodu a na čaj
 • malý ruksak (do 30 l)

 

Dôležité oznámenia

Neodporúčame dávať účastníkom so sebou cenné veci (väčší obnos peňazí, mobilné telefóny a iné cennosti), organizátor pobytu nepreberá zodpovednosť za ich stratu alebo poškodenie. Cenné veci, ktoré chcete nechať svojim deťom odporúčame uschovať u oddielových vedúcich Vašich detí.

V prípade, že Vaše dieťa spôsobí počas pobytu materiálnu škodu, rodič ako zákonný zástupca dieťaťa je povinný ju nahradiť.

V prípade, že dieťa opakovane poruší interné pravidlá tábora (fajčenie, požívanie alkoholických nápojov, drogy, agresivita, opustenie priestorov tábora bez vedomia vedúcich a pod.) vedúci má právo poslať dieťa domov bez finančnej kompenzácie.

Stravovanie detí

Pobyt začína obedom o 13:00 hod. a končí desiatou, deti majú zabezpečený počas celého tábora pitný režim a stravu 5x denne.

Deti, ktoré majú špeciálne stravovacie obmedzenie (napr. diabetes, bezlepková, histamínová dieta, alergie a podobne), nám treba nahlásiť vopred.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Zvládli sme spolu leto, zvládneme aj zimu.

Sme pripravení aj na túto zimu! Chceme ponúknuť deťom toľko zážitkov, koľko bude možné, no zároveň zaviesť toľko opatrení, koľko bude nutné. Teraz ešte viac ako po iné roky je dôležité sa pri výbere akýchkoľvek táborov spoľahnúť na overených profesionálov. Máme 14 rokov skúseností, najširšiu ponuku táborov, akreditáciu Ministerstva školstva, máme skúseností z leta, kedy sme odtáborovali až 4000 detí, ani jeden prípad covidu a sme pripravení byť aj tento rok najbezpečnejšou voľbou pre rodičov a deti.

Čo robíme a aké opatrenia plánujeme zaviesť na zimnú sezónu 2021:

 • Každý tábor nahlasujeme na Regionálny úrad verejného zdravotníctva a všetky zariadenia prejdú jeho kontrolou.
 • Vyžadujeme upravené čestné vyhlásenia a potvrdenia od lekára od všetkých účastníkov (doplnené o cestovateľskú anamnézu a príznaky choroby Covid-19).
 • Zavedieme zdravotnú kontrolu s meraním teploty pri vstupe do tábora.
 • Osobám, ktoré nie sú ubytované v zariadení alebo pracovníkom zariadenia bude obmedzený prístup mimo verejných priestranstiev a časti areálu.
 • Budeme dôrazne dbať na umývanie rúk, osobnú hygienu a poriadok na izbách.
 • Zabezpečíme pravidelné denné upratovanie všetkých prevádzkových priestorov s použitím dezinfekčných prostriedkov s virucídnym účinkom.
 • Dohliadneme na pravidelné vetranie izieb počas celého tábora.
 • Program upravujeme tak, aby deti trávili čo najviac stráveného času na čerstvom vzduchu.
 • Poskytujeme zvýšenú informovanosť rodičov o zdravotnom stave dieťaťa počas tábora.
 • Všetci naši animátori ako aj zamestnanci zariadenia musia mať potvrdenie o bezinfekčnosti.
 • Zdravotníci v tábore majú skúsenosti z leta a sú zvlášť inštruovaní o dodržiavaní opatrení, monitorovaní zdravotného stavu detí a o postupe v prípade podozrenia na infekciu.
 • Izolačná miestnosť bude zabezpečená v každom stredisku podľa platných nariadení.
 • Dávame vám garanciu vrátenia celej zálohy v prípade, že sa tábor nebude môcť konať. Ak sa tábor bude konať, no vy jednako budete mať obavy nastúpiť, a preto sa nezúčastníte (a dáte nám to vedieť najneskôr 3 dni pred začiatkom tábora), presunieme vám celú zálohu na leto, kde ju budete môcť využiť na akýkoľvek tábor.