NEXT - Cesta dlhá tisíc snov

Keď ti servírovaná zábava detských táborov už nestačí, a strohý svet dospelých ti je stále vzdialený, ako stráviš leto medzi svojimi? Odpoveď je NEXT!

detske tabory letne tabory wachumba zazitkovy tabor next3

Akčný zážitkový pobyt pre tých, ktorí sú už starí na rozprávky, ale ešte príliš zasnení na strohosť dospelosti. Sú stále hladní po nových zážitkoch a skúsenostiach, no tie v klasických táboroch už pre nich prestávajú byť výnimočné.

Máš už svoj vek, svoj názor a pohľad na život. Máš svoje sny, ciele a predstavy, čo by si v živote chcel, skúšaš a spoznávaš. Niekto by povedal, že si rebel, že furt len vymýšľaš a vzdoruješ. My tvrdíme, že len hľadáš, čo ďalej, že hľadáš NEXT! A nie si v tom sám!

Pripoj sa k partii mladých ľudí, ktorí sa rozhodli užiť si leto po svojom. Čaká ťa výnimočný zážitkový program, ktorý ti dá viac priestoru na rozhodnutia, ale aj viac zodpovednosti a tým aj príležitostí na spoznávanie samého seba.

Pod coauchingom vedúcich, ktorí nezabudli, že tiež boli v tvojom veku, sa ponoríš do deja hier a aktivít, ktoré budeš priamo svojimi rozhodnutiami, postojmi meniť a ovplyvňovať. Už nebudeš len prijímať servírovaný program, ale aj vytvárať - pre seba aj svojich parťákov. Viac o programe NEXT Cesta dlhá tisíc snov.

NEXT ťa naučí, ako mať veľké sny, no realistické ciele. Ako ísť tvrdohlavo za svojim, ale sa aj prispôsobiť, keď sa pomýliš.

Ak neveríš, tak si pozri feedbacky z minulých ročníkov a rýchlo klikaj na prihlášku. Počet miest je obmedzený!

Názov tábora: Next
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
19.08-26.08 15+ 8 240 € 30 € Spoločná/Individuálna wachumba detske tabory
Posledné 4 miesta

V cene: 7x ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€/mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 • Miesto: Chata Žiar Rajecká lesná
 • Ubytovanie: chatky po 8 lôžok, každá s 2x WC a kúpelňou
 • Prečo tento tábor: Zážitkový pobyt pre najstarších - no kids!, nočný pochod, výnimočná atmosféra - maximálne 35 účastníkov
 • Už v cene tábora:
  • paintball
  • zlaňovanie
  • lanové centrum
  • výlet na kúpalisko Rajec
  • táborové tričko
 
 
 
 

Cesta dlhá tisíc snov...

detske tabory letne tabory wachumba zazitkovy tabor next8

...sa začína prvým krokom.

Urob ten ďalší krok za svojim snom. Otvor dvere Nextu! 8 dní plných výziev, skúšania si nových vecí, otvorenosti, priateľstva a spoznávania nových horizontov.

Zažiješ každú akciu v novej rovine, či už adrenalín na lanáči, priateľské hry v kempe alebo nočný “výpadok”. Vystúpiš zo svojej komfortnej zóny pri psychických a osobnostných výzvach a pri role play hrách zistíš, ako na tvojich rozhodnutiach záleží. Čaká ťa aj zaručený relax v bazénoch Rajeckých Tepliciach, či osobný rast napr. po zdolaní Wood Racu, alebo len taký čill v spacákoch pod nočnou oblohou. O svojej vlastnej ceste do neznáma nám príde porozprávať aj zaujímavý hosť s mnohými životnými skúsenosťami.

Cesta tisícich snov je o putovaní za svojim cieľom. O odvahe čeliť neznámemu a hľadaní toho, čo je podstatné. Na ceste síce prejdeš pár míľ v cudzých topánkach, aby si spoznal uhol pohľadu svojich priateľov, avšak na konci aj tak najviac spoznáš sám seba.

Next je naozaj ďalší krok poza to, čo je o bežných táboroch známe. Next level nasadenosti a zážitkov. Či už tých akčných alebo tých osobných, ktoré pochopíme z hĺbky svojho vnútra.

 

Next je pre tých, ktorých už nebaví klasický tábor, nehľadajú len teenage párty, ale radi idú naprieč novým výzvam.

Zážitkový pobyt je vhodný pre tých najstarších, ktorí sa už cítia pristarí dokonca aj na teenagerske tábory, ale radi strávia čas s výnimočnými ľuďmi. Neboj sa padnúť a vstať, pootvoriť dvere s dospelosťou a hľadať odpovede na svoje otázky. Možno ich dokonca láka pokračovať v táborových svetoch ako mladí, energickí a skúsení vedúci.

Ideálne je, keď účastník už pozná Wachumbu, bol súčasťou niektorých našich táborov, ale to samozrejme nie je podmienkou!

Tí najšikovnejší účastníci s Wachumbou v srdci dostanú príležitosť pokračovať v našich táboroch ako vedúci.

Horské centrum aktívneho oddychu - Chata Žiar, Rajecká dolina

letne tabory hero wachumba ubytovanie

Príď sem a začni si užívať leto! V horskej prírode Rajca sme pre nás našli ďalšie dokonalé dejisko pre zážitkový tábor NEXT. Areál a príroda Horského centra Chaty Žiar nás určite nebude ničím obmedzovať, práve naopak! Nájdeme tu dokonalú letnú pohodičku v peknej horskej prírode, rozľahlé okolie pre náš nadupaný program a výborne vybavené stredisko, kde nás určite nikto nebude rušiť. 

Ubytovanie: 2 až 4-lôžkové izby v pohodlných zrekonštruovaných chatkách (každá po 10 lôžok). Každá chatka má 2 poschodia, 2x sociálne zariadenie, spoločenskú miestnosť.
V stredisku: hlavná budova, spoločenská miestnosť, reštaurácia, bar, plážové volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, zorbingová dráha, biliard, stolný futbal, pódium, 2x altánok a ohnisko. Celým areálom preteká potok.

Aby ste vedeli ako to k nám máte daľeko :) :

Mesto BA TT NR TN BB ZA PP PO KE
Vzdialenosť 200 156 120 80 88 31 174 249 287

Takto sa Vám v NEXTe páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba zazitkovy tabor next9

...Ďakujem, že môj syn s Vami strávil týždeň plný zážitkov, spoznávaním seba samého a rovesníkov... v rámci táborového programu mohol pocítiť svoju autenticitu, zabaviť sa, v bezpečnom prostredí skúsiť aj svoje limity...posunúť hranice... Ďakujem ešte raz a prajem Vám...nech plamienok nadšenia stále vo Vás horí. Robíte to skvele, so srdcom :)...
...Počas celého týždňa stráveného v tábore som zažila v peknom prostredí veľa zábavy, spoznala som úžasných ľudí, ktorý ho robili ešte lepším a taktiež som si odniesla mnoho zážitkov a bolo to pre mňa skvelé ukončenie leta...
...Bol som maximálne spokojný. Keďže som v čase tábora mal 15, tak som si od toho moc nesľuboval. Ale nakoniec som bol nadšený. Keď sme dorazili, tak nás privítala skupinka vysmiatych mladých vedúcich. S ostatnými deckami sme tvorili SUPER kolektív. Napriek celkom zlému počasiu sme trávili kopu času vonku. Program bol pre nás tínedžerov skvelý! Vedúci sa so svojo úlohou, zabaviť 30 adolescentov, popasovali ukážkovo... "Prof. Maximilián"
...Wachumba next, pre mňa neopísateľne senzačný zážitok. Mnoho neskutočne skvelých ľudí a úplne mega, extra, ultra skvelých vedúcich. Kópec srandy, úžasných hier skvelo formovaných pre našu vekovú kategóriu, ale hlavne nespočetne veľa nenahraditeľných zážitkov...
...Na tento tábor som nemal ani v najmenšom úmysle ísť, išiel som sem len z donútenia rodičov, radšej som preferoval, keď som mohol v kľude ostať doma. Po tomto tábore sa všetko zmenilo, prišiel som v ňom k novým postojom a taktiež som sa naučil vnímať niektoré veci z iného uhla. Nezaškodili mi ani táborové hry s peknou skrytou ideou a v poslednom rade aj neočakávané nočné pochody. Po Nexte som proste dospel k tomu, že ho nemôžem vynechať ani na budúci rok a určite sa ho musím zúčastniť...
...Wachumba si ma ako po iné roky opäť získala super atmosférou, keďže program, ktorý si pre nás vedúci pripravili a decká, ktoré boli nabudené si leto užiť, to je ako inak užastná kombinácia :)...
...Wachumba Next bol môj prvý tábor, ale určite nie posledný. Myslela som si, že som na to už možno pristará, ale NEXT nesklamal. Bola som maximálne spokojná, skvelí vedúci, kolektív, výborný program. Určite odporúčam...

NEXT - prihláška do tábora

wachumba-detske-zazitkove-tabor-next6

Názov tábora: Next
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
19.08-26.08 15+ 8 240 € 30 € Spoločná/Individuálna wachumba detske tabory
Posledné 4 miesta
teenage zazitkovy tabor next videoViac videí z tábora

Šípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 8
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 2
 • letné tábory 0
 • letné tábory 2
 • letné tábory 7
 • letné tábory 9
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory t

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene