Constructor - Minecraft World

Lego tábor s Minecraft tématikou, kde si Ty sám staviaš vlastný Minecraft svet, plníš questy, putuješ mapou a bojuješ proti Ender Dragonovi!

detske tabory letne tabory wachumba lego tabor constructor5

Tvoja obľúbená hra už nie je len vo svete počítačov a tabletov! Poď ju prežiť spolu s nami a staň sa staviteľom reálneho Minecraft sveta.

Spolu s kamošmi staviteľmi (max. 4 na poriadnu kopu lega) sa staneš členom Rádu Staviteľov. Budeme putovať mapou, ťažiť suroviny, hľadať portály, stavať hrady či mosty. Ak ak ti bude chýbať dáky tool na splnenie questy, tak hádaj čo? Postavíš si ho!

No nemysli si, že to bude také easy! V REAL Minecraft WORLD ti nebude stačiť len klik myšou! Každú surovinu, každý quest, každý kúsok mapy si musíš poctivo zaslúžiť.

Priprav sa na dni plné akcie, pohybu, logických aj športových úloh. Zajazdíme si na motokárach, zastrieľame v Laser Tag, aj si zaskáčeme do vody. Viac o programe Minecraft World.

Dostať Ender Dragona nie je vôbec ľahké a okrem veľa Lega kociek a staviteľských nápadov, to bude chcieť aj dobrú kondičku, trochu potu a veľa odhodlania.

Tak príď zažiť konečne poriadny REAL MINECRAFT WORLD a ťukanie do tabletu ti už viac stačiť nebude, sľubujeme!

Presvedč sa, ako sme stavali svety po minulé roky. 

Názov tábora: Constructor Build & Play
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
23.07-30.07 7+ 8 250 € 31 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
13.08-20.08 7+ 8 250 € 31 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Stačí, keď máš Wachumbu v srdci, nemusíš na ňu myslieť stále. Radi ti tento tábor pripomenime v čase a spôsobom, aký ti najviac vyhovuje

Tábor:Constructor Build & Play

napr. dátum, časové obdobie - koncom týždňa povedzme, alebo iná podmienka - keď bude menej ako 10 voľných miest....
(kvôli zlým, škaredým robotom)

V cene: ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€/mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 • Miesto: Hotel Junior Piatrová - Turiec
 • Ubytovanie: 2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením 
 • Prečo tento tábor: pekné horské prostredie a výborná lokalita v Turcih, kúpalisko, motokáry, Laser Tag, tvorivé lego workshopy úzko prepojené s táborovým príbehom, ideálna kombinácia času stráveného s obľúbenou stavebnicou a vonku v prírode pri hrách, program zameraný na rozvoj detskej predstavivosti, tvorivosti a vzájomnej spolupráce
 
   
 
 
   
 

Návrat Ender Dragona a rád Staviteľov

detske tabory letne tabory wachumba lego tabor constructor3

Porazený Ender Dragon opäť povstal a na náš minecraft svet chrčí spŕšku ohňa. Jedniným spôsobom, ako hrozbu odvrátiť je zavolať na pomoc mocný Rád Staviteľov.

Vytesaj ich magické runy do stavebného materiálu a dodaj tak svojim pevnostiam kúzelnú ochranu. Postav most cez rieku, alebo portál z unikátnych kameňov, ktorý ti umožní prepraviť sa na neprístupné miesta alebo vstúpiť do podzemnej šachty, kde získaš špeciálne artefakty pre svoju postavu.

Ak budeš dostatočne pripravený, Rád Staviteľov ťa vyšle čeliť Ender Dragonovým posluhovačom ako Skeletonovi, Endermanovi, Creeperovi. Niektorým je lepšie sa vyhnúť, od niekoho zasa čosi získaš, ak ho porazíš. Na ceste ťa očakáva aj remeselník, čarodejnica, oživovaťeľ či vojak, ktorí ti obnovia tvoju stratenú silu.

Tak neváhaj, vstúp do Radu Staviteľov a využi ich vedomosti na súboj s Ender Dragonom!

 

Program tábora je vždy rozdelený do tematických blokov, ktoré kombinujú tvorivé lego workshopy so zábavnými táborovými hrami v peknej okolitej prírode, aby účastníci rovnomerne trávili čas pri hrách so stavebnicou, ale aj pohybovými a tvorivými hrami s rovesníkmi.

Stavanie z lega sa odvíja od príbehu a prebieha buď individuálne, alebo v tímoch max. 4 deti na poriadnu škatuľu lega.

Tábor je vhodný pre mladších účastníkov, ktorí preferujú kľudnú tvorivú atmosféru v menších skupinkách a nevyhľadávajú klasické tábory s typicky súťaživým programom, no a samozrejme ich obľúbenou hračkou je lego stavebnica.  

Kapacita tábora je obmedzená na 40, aby mal každý účastník dostatočné množstvo stavebníc a mohol tvoriť v malých skupinkách, kde sa najlepšie rozvíja kreativita a deti sa navzájom dobre poznajú.

Junior Hotel Piatrová v Turci

letne tabory robotic wachumba ubytovanie

Junior Hotel Piatrová v peknej prírode Turca a Malej Fatry, nám poskytne priestor, kde si môžeme vystavať svoj vlastný prázdninový lego svet. Nájdeme tu pekné okolie, množstvo športovísk a pohodlné ubytovanie.

Ubytovanie: v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom
V stredisku: jedáleň,2x spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, ping pong, šípky a WIFI

Aby ste vedeli, ako to k nám máte ďaleko :) :

MestoBATTNRTNBBZAPPPOKE
Vzdialenosť v km 225 181 153 105 70 24 123 199 236

Takto sa Vám v Constructore páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba lego tabor constructor4
...Všetko bolo super, syn sa vrátil nadšený, šťastný a maximálne spokojný, čiže o rok opakujeme ☺...
...Syn prišiel šťastný a opäť raz sa mu nechcelo ísť domov. O rok sa opäť vidíme aj so staršou dcérkou...
...Syn bol veľmi spokojný, nemám čo dodať...
...Prostredie bolo krásne, kolektív priateľský k deťom, úctivý, žiadne pubertálne predvádzanie sa...
...Kedykoľvek Vám zverím dieťa :-)...
...Všetko bolo super, maximálna spokojnosť. Tak zasa o rok. :)...

detske tabory letne tabory wachumba lego tabor constructor2

Názov tábora: Constructor Build & Play
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
23.07-30.07 7+ 8 250 € 31 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
13.08-20.08 7+ 8 250 € 31 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
lego tabor constructor wachumbaViac videí z tábora

Šípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory r

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene