Constructor - 7 divov Minecraftu

Lego tábor s Minecraft tématikou, kde buduješ svoj vlastný Minecraft svet, plníš questy, putuješ cez portály a snažíš sa zachrániť čo najviac monumentov, nie len z Minecraft sveta, ale aj z toho nášho.

detske tabory letne tabory wachumba lego tabor constructor5

Tvoja obľúbená hra už nie je len vo svete počítačov a tabletov! Poď ju prežiť spolu s nami a staň sa staviteľom reálneho Minecraft sveta.

Spolu s kamošmi staviteľmi (max. 4 na poriadnu kopu lega) predstúpiš pred tajný rád Druidvo Minecraftu a dostaneš neľahkú úlohu - zachrániť a nanovo vystavať čo najviac monumentov a veľkých divov, nie zo sveta Minecraftu, ale aj z toho náśho! Budete putovať cez portály medzi svetmi, získavať vzácne bloky kociek, stavať  a obnovovať známe aj menej známe monumenty oboch svetov

No nemysli si, že to bude také easy! V REAL Minecraft WORLD ti nebude stačiť len klik myšou! Každú surovinu, každý quest, každý stavebný blok si musíš poctivo zaslúžiť.

Priprav sa na dni plné akcie, pohybu, logických aj športových úloh. Navštívime Energoland, kde získame vzácnu energiu pre naše stavby, zaskáčeme si v bazéne s tobogánmi, a zúčastníme sa aj penovej Minecraft párty!. Viac o programe 7 divou Minecraftu.

Zachrániť a nanovy vysatavť čo najviac divou z nášho aj Minecraft sveta nie je vôbec ľahké a okrem veľa Lego kociek a staviteľských nápadov, to bude chcieť aj dobrú kondičku, trochu potu a veľa odhodlania.

Tak príď zažiť konečne poriadny REAL MINECRAFT WORLD a ťukanie do tabletu ti už viac stačiť nebude, sľubujeme!

Presvedč sa, ako sme stavali svety po minulé roky. 

Názov tábora: Constructor Build & Play
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
14.07-21.07 7+ 8 260 € 33 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
05.08-12.08 7+ 8 260 € 33 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
19.08-26.08 7+ 8 260 € 33 € Spoločná/Individuálna wachumba detske tabory
Posledných 8 miest

V cene: 7x ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€/mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 • Miesto: Horský Hotel Magura - Chojnická dolina pri Bojniciach
 • Ubytovanie: 2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením 
 • Prečo tento tábor: pekné horské prostredie, tvorivé lego workshopy úzko prepojené s táborovým príbehom, ideálna kombinácia času stráveného s obľúbenou stavebnicou a vonku v prírode pri hrách, program zameraný na rozvoj detskej predstavivosti, tvorivosti a vzájomnej spolupráce
 • Už v cene tábora:
  • výlet do Energolandu
  • kúpalisko a výlet Bojnice
  • táborové tričko
  • max. 4 deti na veľké stavebnice lega
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7 divov Minecraftu

detske tabory letne tabory wachumba lego tabor constructor3

Zasadol rád najmocnejších Mincraft Druidov, ktorí sa zhodli, že Minecraft svet potrebuje obnoviť!

A na to je treba niečo veľkolepé! Staň sa najlepším inžinierom dejín a príď vytesať svoje nápady do mega divov sveta Minecraftu!

Obrátená pyramída, Ľadový hrad, Chrám na dne mora, Oblačné mesto, či Jedovaté kryptonitové bane čakajú na svojho tvrocu. Ak si správny architekt, určite vytvoríš aj svoj vlastný originálny div!

Prepoj tvoje obľúbené lego s letným dobrodružstvom. V zábavných hrách získaš mystické kocky, ktoré budeš pretvárať na svetové monumenty! Pomocou digitálneho portálu navštívime krajné končiny Minecraftu, odkryjeme tajné miesta kde sa nachádza vzácny modrý Glowstone a získame runový obsidián z rúk mocných mobov! Pomáhať nám budú samotní Druidi MinecrafMu. Príď s nimi vycraftiť nový svet.

Program tábora je vždy rozdelený do tematických blokov, ktoré kombinujú tvorivé lego workshopy so zábavnými táborovými hrami v peknej okolitej prírode, aby účastníci rovnomerne trávili čas pri hrách so stavebnicou, ale aj pohybovými a tvorivými hrami s rovesníkmi.

Stavanie z lega sa odvíja od príbehu a prebieha buď individuálne, alebo v tímoch max. 4 deti na poriadnu škatuľu lega.

Tábor je vhodný pre mladších účastníkov, ktorí preferujú kľudnú tvorivú atmosféru v menších skupinkách a nevyhľadávajú klasické tábory s typicky súťaživým programom, no a samozrejme ich obľúbenou hračkou je lego stavebnica.  

Kapacita tábora je obmedzená na 40, aby mal každý účastník dostatočné množstvo stavebníc a mohol tvoriť v malých skupinkách, kde sa najlepšie rozvíja kreativita a deti sa navzájom dobre poznajú.

Horský hotel Magura - tajné miesto Druidov Minecraftu

letne lego tabory constructor wachumba ubytovanie

Druidi Minecraftu sa toto leto zídu na tajnom mieste skrytom v horách, vo Chvojnickej doline, neďaleko Bojníc. Ubytujeme sa v Horskom hoteli Magura a veľkolépe divy sveta Minecraftu aj sveta nášho budeme budovať v jeho peknom prírodnom okolí. Na dobrodružné puutovanie a získavanie kociek budeme využívať okolité športoviská či dokonca telocvičňu a veľké spoločenské priestory, takže o priestor pre naše stavby tu núdza určite nebude.

Ubytovanie: v 2 až 5-lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom
V stredisku: jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, telocvičňa, detské ihrisko, ohnisko, trampolína, hojdačky, stolný futbal, stolný tenis, šípky a WIFI

Aby ste vedeli, ako to k nám máte ďaleko :) :

MestoBATTNRTNBBZAPPPOKE
Vzdialenosť v km 185 140 100 65 70 60 172 248 285

Takto sa Vám v Constructore páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba lego tabor constructor4
...Všetko bolo super, syn sa vrátil nadšený, šťastný a maximálne spokojný, čiže o rok opakujeme ☺...
...Syn prišiel šťastný a opäť raz sa mu nechcelo ísť domov. O rok sa opäť vidíme aj so staršou dcérkou...
...Syn bol veľmi spokojný, nemám čo dodať...
...Prostredie bolo krásne, kolektív priateľský k deťom, úctivý, žiadne pubertálne predvádzanie sa...
...Kedykoľvek Vám zverím dieťa :-)...
...Všetko bolo super, maximálna spokojnosť. Tak zasa o rok. :)...

detske tabory letne tabory wachumba lego tabor constructor2

Názov tábora: Constructor Build & Play
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
14.07-21.07 7+ 8 260 € 33 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
05.08-12.08 7+ 8 260 € 33 € Spoločná/Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
19.08-26.08 7+ 8 260 € 33 € Spoločná/Individuálna wachumba detske tabory
Posledných 8 miest
lego tabor constructor wachumbaViac videí z tábora

Šípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory r

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene