Dance - roztancuj sa od radosti z leta!

Tanečný tábor s Laci Strike Street Dance Academy, kde pod vedením tanečných profíkov, stráviš prázdninový týždeň v rytme tanca a hudby.

detske tabory letne tabory wachumba tanecny tabor laci strike dance3

Poď si s Wachumbou a tanečníkmi z Laci Strike Street Dance Academy užiť ten najtanečnejší týždeň tvojich prázdnin. Spoločne sme pre teba pripravili nabitý program plný tanca, hudby, ale aj akčných hier a pohodovej letnej atmošky v peknej horskej prírode neďaleko Bojníc.

V Dance môžeš žiť hudbou a tancom nonstop, je to totiž jediný pobytový tábor s tanečnými profíkmi od Laciho Strika, v super horskom hoteli, kde okrem pohodlného ubytka máme aj telocvičnu a dostatok priestoru na tréningy. 

Pod vedením tanečníkov od Laciho Strike sa môžeš tešiť na 4 hodiny tanečných workshopov denne, večerné tanečné battles a parties, ale aj penová tanečná párty, či relax v auaparku!

Venovať sa budeme štýlom HIP-HOP, POPIN, LOCKIN a spoločne budeme vytvárať jednu veľkú tanečnú choreografiu, ktorú si s nami zatancuje aj Laci Strike. (Samozrejme na záverečné vystúpenie sú pozvaní aj rodičia.)  Viac o program Dance.

Nezáleží na tom, či si začiatočník, alebo skúsenejší streetdancer, stačí aby ti srdce bilo správnym Beatom a svoje miesto si v Dance nájdeš!

Tak neváhaj, pozri si ako sa páčilo dancerom v minulých ročníkoch a pridaj sa k nám! Počet miest v našej tanečnej crew je obmedzený!

Názov tábora: Dance
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
29.07-05.08 9+ 8 290 € 36 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V cene: 7x ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, odborné vedenie tanečných workshopov, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€/mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 • Miesto: Hotel Magura - neďaleko Bojníc
 • Ubytovanie:  pekný horský hotel, 2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením
 • Prečo tento tábor: pripravované v spolupráci s Laci Strike Street Dance Academy, profesionálni taneční inštruktori, 4 hodiny denne tanečných workshopov, večerné diskotéky a „battles“ – porovnávanie zručností, na záver pobytu vystúpenie pre rodičov
 • Už v cene tábora:
  • každý deň tanečné tréningy s profi tanečníkmi
  • vystúpenie s Laci Strike (fotenie aj autogrami)
  • výlet do aquaparku Turčianske Teplice
  • Grafity street art workshop
  • táborové tričko
 
 
 
 

The art of motion! 

detske tabory letne tabory wachumba tanecny tabor laci strike dance4

Poď zo seba vyhnať všetku únavu. Ukáž, že vieš rozhýbať svoje telo na recesistickom táborovom WWS (wachumba world šampionáte) do kreácií rôznych štýlov naraz!

Objav nepoznané zákutia tanca a svojho ja! Zlepši si motoriku a cit pre hudbu a pohyb, či už si začiatočník alebo porkočilý. Vynikni nad svetom svojou vlastnou choreoškou v záverečnom tanečnom battle!

Vytvoríme tanečné kulisy, upravíme kostými, či nasprejujeme svoju graffiti wall, nech to má štýl! Vo veľkej open show pretancujeme aj obávaných Neporaziteľných.

Ani chviľu sa nebudeš nudiť, pretože ťa čaká táborová eskejpka, množstvo letných akčných hier a mix tanečných štýlov! Street dance, hip-hop, poppin a lockin zremixuješ so spoločenskými tancami latino a folku pod vedením elitých inštruktorov od  Laci Strike Street Dance Academy

Pusti si teda poriadnu dávku kvalitnej hudby a rozhýb do rytmu každú svoju bunku!

 

Záverečné vystúpenie Dance 2016:

Taneční lektori 

wachumba-detske-tabory-tanecny-tabor-dance-trener-gorki Gorki: V Street Dance Academy tancuje od roku 2005 a stal sa z neho obľúbený lektor. Svoje tanečné skúsenosti obohacuje aj na súťažiach, kde je jeho meno dobre známe. Do povedomia tanečnej komunity sa zapísal mnohými víťazstvami, hrdý však môže byť aj na svoje prvé miesta na súťažiach v Rakúsku (Flying Steps Battle tour 1vs1), v Čechách (Beat Street, Hip hop Kemp) či v Maďarsku. Nestratí sa ani na veľkých pódiách, absolvoval totiž už veľa televíznych a iných zaujímavých podujatí. Vystupuje v tanečno divadelnom predstaveni "JULIO & ROMEA" ako Paris.

wachumba detske tabory skolske pobyty deliaca linia

wachumba-detske-tabory-tanecny-tabor-dance-trener-zitron Zitron: Tancu sa venuje od svojich 8 rokov a od folklóru sa pretancoval až k b-boying. Street Dance Academy navštívil po prvýkrát v roku 2007 a svojou šikovnosťou sa za krátky čas vypracoval na lektora. Okrem množstva vystúpení má za sebou aj veľa súťaží, v ktorých dosiahol vynikajúce umiestnenia. Medzi naj patria Life on the floor - 1. miesto, Daj si - 1. miesto, SDK preselekcia all style - 2. miesto, Catch the beat all style 5vs5 - 1. miesto. Tak ako ostatní členovia SDA Elita, aj Zitron okúsil prestížne pódiá na najrôznejších podujatiach, televíznych prenosoch a firemných večierkoch. Tiež vystupuje v tanečno-divadelnom predstavení "JULIO & ROMEA".

Tábor je vhodný pre všetkých nadšencov hudby a tanca, mladších aj starších. Program aj tanečné workshopy sú zostavované hlavne so zameraním na tanečnú zložku a nezávisle od veku. Tábor bude vyhovovať aj deťom, ktoré preferujú menšie pobyty, komornejšiu a nesúťažnú atmosféru, ktorú by ste vo väčších táboroch ťažko hľadali.

Horský hotel Magura - miesto, kde to tancuje!

letne tabory dance wachumba ubytovanie

Toto leto to poriadne roztancujeme v Horskom hoteli Magura neďaleko Bojníc, schovanom v peknom prírodnom prostredí Chvojnickej doliny. K tancu, k tréningom a ku hrám budeme využívať jeho široké okolie, športoviská či dokonca telocvičňu a veľké spoločenské priestory, takže o priestor tu núdza určite nebude

Ubytovanie: v 2 až 5-lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom
V stredisku: jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, telocvičňa, detské ihrisko, ohnisko, trampolína, hojdačky, stolný futbal, stolný tenis, šípky a WIFI

Aby ste vedeli, ako to k nám máte ďaleko :) :

Mesto BA TT NR TN BB ZA PP PO KE
Vzdialenosť v km 185 140 100 65 70 60 172 248 285

Takto sa Vám v Dance páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba tanecny tabor laci strike dance5

...Určite sa vrátime aj budúci rok bol to najlepší tábor nádherne prostredie a najviac sa mi páčilo ako Gorky a Citron dali do toho všetko a deti boli šťastné a naučili ich teda veľa za pár dni. Najlepší tábor, ďakujeme...
...Ďakujeme za Wachumba dance tábor, synovi sa veľmi páčilo a hneď po príchode povedal, že by veru chcel ísť naspäť aj o rok. Ďakujeme aj za dobrú zdravotnú starostlivosť, taktiež hlavnej vedúcej Zuzke za maximálnu pozornosť a nápomocnosť. Všetci animátori boli skvelí, organizácia tábora sa nám zdala výborná. Ďakujeme a vrelo vás budeme odporúčať aj iným rodičom...
...Ste super. :)...
...Super, super, super, týždeň bol ale mááálooo. Pôjdeme zas !!!...
...Dcéra hodnotila tábor výborne. Na záverečnom vystúpení bolo vidno, ako veľa sa deti naučili...
...Dcéry boli veľmi spokojné. Chystajú sa aj na budúci rok. Aj ja sa vám chcem poďakovať. Majú skvelé zážitky...
...Ste super, plánujeme sa niečoho podobného zúčastniť aj budúci rok. Dík...
...Strava bola vraj super, ubytko, areál, ihrisko a telocvičňa tiež. Táborový program a vedúci spolu s trénermi tanca tiež super, takže týždeň bol aj málo. Určite o rok znova krpec príde...

detske tabory letne tabory wachumba tanecny tabor laci strike dance2

Názov tábora: Dance
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
29.07-05.08 9+ 8 290 € 36 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
detsky letny tanecny tabor Dance videoViac videí z tábora

Šípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 1
 • letné tábory 4
 • letné tábory 7
 • letné tábory 2
 • letné tábory 0
 • letné tábory 4
 • letné tábory 8
 • letné tábory e

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene