Prečo Wachumba

wachumba tabory skoly v prirode preco my obr1

1. Wachumba je myšlienka, nie produkt!

Celá Wachumba vzišla z myšlienky, že detské tábory a pobyty pre deti majú byť viac ako len produkt cestovných kancelárií. Mal by to byť priestor a príležitosť pre ich osobnostný rozvoj, kde nájdu porozumenie. Detstvo a mladosť je čas, kedy sa žije naplno a sníva vo veľkom! Je to čas, kedy človek spoznáva hrou, prekonáva svoje detské výzvy a naberá nové zážitky a skúsenosti, ktoré ho ovplyvnia na celý život. Wachumba je myšlienka, že k životu treba pristupovať s láskou, hravosťou a odhodlanosťou, že treba neustále spoznávať nové veci, prijímať nové výzvy a rozširovať svoje horizonty - veď kedy ak nie vtedy, keď je človek mladý! Táto základná filozofia je hlboko zakorenená v našom DNA a v každom našom podujatí.

2. Každý z nás je výnimočný – a také by mali byť aj jeho zážitky.

Nerobíme naše tábory či školské pobyty len ako ponuku, z ktorej Vám dáme na výber, ale pre ich zmysel, pre ich obsah a podstatu! Preto, že keby tu taký typ tábora/pobytu chýbal, deti aj rodičia by prišli o veľa. Každý Wachumba program je preto u nás originál. Vždy so špeciálnym zameraním, pre konkrétnu vekovú skupinu, pre konkrétne deti. Nerobíme programy pre všetkých, ale presne pre tých, ktorý sa v nich nájdu! Lebo tábor pre všetkých, od 6-18 rokov je v skutočnosti pre nikoho!

3. Za tým čo ponúkame, si naozaj stojíme.

U nás nenájdete najširšiu ponuku táborov ani 100-ky turnusov! U nás nájdete iba toľko a tie pobyty, za ktorých kvalitu a 100% pripravenosť sa aj postavíme. Tak, aby každé z detí, ktoré nám zveríte, dostalo prvotriedne Wachumba zážitky. Každý pobyt je plne v našej réžii, v nami vybraných lokalitách, pripravovaný našimi animátormi, ktorý prešli naším školením a plne rozumejú Wachumba filozofii!

4. Tím ľudí, na ktorých sa môžete plne spoľahnúť.

Môžeme pripraviť akýkoľvek úžasný program, vybrať výnimočné atrakcie, či nájsť tie najlepšie lokality, no len tí najlepší animátori sú nakoniec tí, ktorí dokážu spraviť z bežného tábora výnimočné leto so spomienkami na celý život. A my vo Wachumbe si trúfame neskromne povedať, že takých máme. Každý prešiel našim vlastným školením, má skúsenosti s prácou s deťmi, rozumie našej filozofii a mnohí dokonca sami boli kedysi u nás deťmi a odžili si Wachumbu už od mlada. Pre každý náš tábor/pobyt skladáme osobitný tím ľudí, ktorí sa na to presne hodia a sami sa naň tešia. Preto či už si vyberáte tábor pre najmenších, adrenalínový tábor pre teenagerov, športový tábor s profesionálnymi trénermi, vždy Vás privítajú správni ľudia na správnom mieste, ktorí ešte nezabudli, že kedysi boli deťmi a svoje životné skúsenosti s radosťou posúvajú ďalej.

5. Bezpečnosť, odbornosť a istota.

Je pre nás cťou a aj hrdosťou, že nám každoročne zverujete do rúk to najcennejšie, čo máte – Vaše deti. No zároveň je to pre nás aj obrovská zodpovednosť, ktorú určite neberieme na ľahkú váhu a pre bezpečnosť Vašich detí robíme maximum.

  • V našom tíme nájdete profesionálnych zdravotníkov, lektorov, pedagógov a detských psychológov.
  • Každoročne organizujeme vlastné školenia animátorov, ako aj navštevujeme zahraničné workshopy týkajúce sa bezpečnosti a práce s deťmi.
  • S dôrazom na bezpečnosť a kvalitu v našich táboroch garantujeme najviac 8 detí na jedného animátora, pri Wačumbáčiku, ktorý navštevujú deti už od 5 rokov dokonca najviac 5-6 detí na jedného animátora, čo je omnoho menej, ako ukladá zákon a štandardne garantuje konkurencia (15 detí na jedného animátora).
  • Všetky doplnkové atrakcie (splav, lanové centrum, skalolezenie, paintball...) sú organizované certifikovanými inštruktormi a licencovanými subdodávateľmi..

6. Wachumba centrála – sme tu pre Vás pred, počas, i po skončení pobytu.

Je prirodzené, že sa zaujímate o to, ako a s kým Vaše dieťa strávi svoj čas, že priamo počas pobytu aj po ňom chcete vedieť, ako si užíval Wachumbu. Preto sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť so svojimi otázkami, naši odborníci na detské zážitky vždy ochotne pomôžu, vysvetlia a poradia. Počas pobytu dostanete telefonický kontakt priamo na hlavného vedúceho tábora, ktorý vás v prípade potreby spojí aj s hlavným zdravotníkom. A samozrejme počas trvania pobytu sme Vám k dispozícii aj priamo v našej centrále - na emailoch a telefónoch. V prípade, že to technické okolnosti dovoľujú, môžete dokonca aj priamo online cez našu FB stránku sledovať, ako sa Vaše deti majú, uverejňujeme tam fotky z každého dňa podujatia.
Pri školách v prírode a školských pobytoch sa zase pani učiteľky a páni učitelia môžu spoľahnúť, že všetky detaily pobytu budú s nimi odkomunikované v dostatočnom predstihu. A samozrejme aj počas pobytu sa môžu na nás kedykoľvek obrátiť.

wachumba tabory skoly v prirode logo1