Unity, Respect, Wachumba...

Vitaj a poď s nami objavovať svet Wachumby!

Wachumba je tu pre všetkých mladých ľudí, ktorých spája hlad po poznaní, túžba žiť naplno a neustále objavovať svet okolo seba. Vo Wachumbe meníme detskú zvedavosť a chuť všetko skúsiť na hry a zábavu, neopakovateľné zážitky, nové skúsenosti a dospievanie, na spoznávanie seba samého – rozširovanie svojich horizontov.

Vo Wachumbe už roky môžu nové dobrodružstvá zažiť 5-roční Wačumbáčikovia i 17-roční mladí ľudia. Každý rok sa do Wachumby vracajú, s Wachumbou vyrastajú a dospievajú, z Wachumby vystupujú do reálneho sveta dospelých, pripravení na ďalšie výzvy. Mnohí z nich sa k nám neskôr vracajú ako animátori a inštruktori, ktorí presne vedia, čo žiť Wachumbou znamená.

A to je to, čo robí Wachumbu výnimočnou! Tá jednoduchá a pritom silná myšlienka, že žiť treba naplno, mladosť užívať vo veľkom a všetko nové je len ďalšia výzva, pred ktorou netreba uhnúť. Aj preto nie je výnimkou, že vo Wachumbe nájdete deti, ktoré s ňou trávia celé svoje detstvo, od 5 rokov až po prah dospelosti, aby sa neskôr mohli vrátiť ako tí najlepší animátori a uzavrieť tak „Circle of life with Wachumba“.

Slovo Wachumba – čítaj „vačumba“, je svahilský výraz, ktorý znamená láska – láska k životu, láska k sebe, láska k ľudom a svojmu okoliu. My sme vytvorili slovenský význam slova Wachumba, čo znamená naozaj výnimočné tábory a školské pobyty vystavané na zážitkovej pedagogike, kde si účastníci môžu nájsť program presne podľa svojich záujmov a koníčkov. Kde naozaj rastú, spoznávajú a rozširujú svoj potenciál. Wachumba je jednoducho hravý a farebný detský svet vo veľkom a serióznom svete dospelých.

Sme hrdí, že sa nám ho spolu s Vami darí budovať už niekoľko rokov.

wachumba tabory skoly v prirode logo1UniReWa (Unity-Respect-Wachumba)
Wachumba tím

wachumba detske tabory skolske pobyty kto smewachumba detske tabory skolske pobyty kto sme2wachumba detske tabory skolske pobyty kto sme5wachumba detske tabory skolske pobyty kto sme8wachumba detske tabory skolske pobyty kto sme10wachumba detske tabory skolske pobyty kto sme4