Floorball - kemp, ktorý ťa rozhýbe!

Športový letný floorballový tábor pre tých, čo sa chcú cez leto baviť hrou, makať na svojich skills, no aj sa zabávať a užívať si leto s kamošmi.

detske tabory letne tabory wachumba sportovy tabor floorball1

Daj si pauzu od školy, nie od floorballu! Vybehni spolu s nami na palubovku letného floorball kempu, kde ťa čaká skvelá partia spoluhráčov, množstvo zápasov, tréningov a akčný športový program dobrý na kondičku.

Wachumba floorball nie je žiadna letná floorballová drezúra ani kondičák, kde celé dni len lapáš po dychu. Je to športový kemp, kde sa mladí hráči, vedúci a tréneri bavia tým, čo ich spája - floorballom.

Akčné hry na pohyb aj zasmiatie pomôžu tvojej kondičke, na tréningoch si nacvičíš všetky triky, kľučky a herné situácie, no a všetko otestuješ v množstve zápasov, ktoré budeme hrať.

Neboj, nie sme žiadni palubovkoví “fanatici” a prázdniny si budeme vo veľkom užívať aj mimo telocvične, napríklad na kupku a motokárach. Viac o programe tábora.

Vyber si variant podľa seba! Program PRO je zameraný pre skúsenejších hráčov. Základný Floorball, je vhodný ako pre úplných začiatočníkov tak aj pre mierne pokročilejších hráčov.

Tak neváhaj, ber hokejku, kamošov a poďme sa baviť hrou, ktorá nás spája. Pozri sa, ako sa páčilo hráčom v minulých ročníkoch. 

Názov tábora: Floorball Pro
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
07.07-15.07 12+ 9 260 € 29 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Názov tábora: Floorball
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
28.07-05.08 8+ 9 250 € 28 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V cene: 7x ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, prenájom telocviční a športovísk, športový animačný program, profesionálni tréneri, tréningové vybavenie, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€/mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 • Miesto: Šport Hotel** Nesvady
 • Ubytovanie: 2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením
 • Prečo tento tábor: profesionálni tréneri a ligoví hráči, výborný športový areál – 2 telocvične, 3 hodiny tréningu denne , vzájomné zápasy poobede, motokáry
 • Už v cene tábora:
  • zapožičanie hokejky (vlastná je však vítaná)
  • výlet na kúpalisko - 2x za pobyt
  • jazda na motokárach
  • táborové tričko
 
 
 
 
 
 
 
 

40 x 20 - Tu sa to všetko rozhodne!

detske tabory letne tabory wachumba sportovy tabor floorball5

Wachumba floorball nie je žiadna letná florbalová drezúra ani kondičák, kde celé dni len lapáš po dychu. Je to športový kemp, kde sa partia decák, vedúcich a trénerov baví tým, čo ich spája - florbalom.

Zlepšíš si kondičku, techniku a vybuduješ dôveru so spoluhráčmi na ihrisku aj mimo neho. Základom je dobrá atmoška, tímový duch, spoločná chuť si zahrať a zlepšovať sa. Nerozhoduje len počet strelených gólov v telocvični (hoci tie ako jediní máme až 2). Rozhoduje tvoje nadšenie!

Wachumba systém FAIR PLAY ponúka nový zážitok s floorballu. Predstavíme ti nové pravidlá a oživenia hry, Zažiješ spoluprácu, nadšenie, férovosť a rýchlosť či zábavu nie len v spotenom drese s florbalkou v ruke, ale aj pri akčných hrách a osviežení na kupku, kde pôjdeme až dva krát!

 

Tréningový proces v tábore bude prebiehať každý deň doobeda, po 3 hodiny čistého času venovanému iba floorballu. Vždy mu bude predchádzať 30 minút zábavnej športovej hry na rozohriatie organizmu a rozbehanie sa. Tréning bude mať každý deň iné zameranie, aby počas celého pobytu komplexne rozvíjal hernú činnosť každého hráča.

Počas večerných workshopov bude prebiehať diskusia hráčov s trénermi a prezentovanie praktických skúseností z extraligových zápasov. Okrem toho budú mať účastníci dvakrát za pobyt plnohodnotný kondičný tréning.

Čo ťa čaká, podľa toho aký si dobrý:

Začiatočníci:

 • základná floorballová abeceda
 • pravidlá a držanie hokejky
 • vedenie a kontrola loptičky
 • nahrávky a spracovanie loptičky
 • základná streľba ťahom

Pokročilejší hráči:

 • zdokonaľovanie strely ťahom, švihom a príklepom
 • štandardné herné situácie
 • správne stavanie múru
 • vyskúšanie si názorných príkladov v hre

Profíci:

 • rady a konzultácie od trénerov
 • vylepšovanie techniky nahrávok a striel
 • praktický aj teoretický rozbor herných systémov a situácií

Brankári:

 • základné postoje
 • pohyb v bránke
 • zvlášť cvičenia pre brankárov

Rozdiel v programoch Floorball a Floorball Pro.

Floorball Floorball Pro
skúsení tréneri viac trénerov, individuálnejší prístup
tréningy zamerané na jednoduché individuálne zručnosti a hru zložitejšie tréningy, nácvik herných situácii, náročnejšie cvičenia
tréning + hry dvojfázový tréning (herné činnosti + vytrvalosť, kondícia, koordinácia)
táborové hry zamerané na netradičné aktivity, zábavu táborové hry zamerané na tímovú spoluprácu, vytrvalosť, rýchlosť
športové/nešportové workshopy viac workshopov zameraných na rôzne floorballové činnosti
  videorozbory, špeciálne tréningy pre brankárov, regenerácia, rôzne posilňovacie cvičenia a rozcvičky ako prevencia proti zraneniam, ...

Tréneri a garanti floorbalového programu v tábore:

wachumba-detske-tabory-floorbalovy-tabor-floorball-trener-bernatova Baja Bernátová - hlavný tréner: študuje telesnú výchovu na UMB so zameraním na kondičnú časť. Má za sebou 9 rokov pôsobenia v Slovenskej extralige a odohratých niekoľko medzinárodných turnajov. Už viac ako 5 rokov sa venuje trénovaniu detí.

wachumba detske tabory skolske pobyty deliaca linia

wachumba-detske-tabory-floorbalovy-tabor-floorball-trener-kalous Martin Kalous - tréner: študuje jednooborovú psychológiu v Olomouci (tento údaj sa hádam bude meniť pred letom na "vyštudoval"). Floorballu sa aktívne venuje už 10 rokov a za túto dobu svojho pôsobenia prešiel všetkými možnými ligami, floorballovými campami a ďalšími. Venuje sa trénerstvu už 5 rokov, kde sa zameriava najmä na trénovanie dospelých (muži aj ženy). Zároveň sa orientuje aj smerom ku športovej psychológii.

wachumba detske tabory skolske pobyty deliaca linia

wachumba detske tabory floorbalovy tabor floorball trener hudik Pavel Hudík - tréner: študuje telovýchovu na Juhočeskej univerzite v Českých Budejoviciach. Snaží sa zameriavať na cvičenia s deťmi od najnižšieho veku, ako vo floorballe, tak v celkovom pohybovom rozvoji. Floorballu sa venuje približne 10 rokov a posledné 4 roky hrá najvyššiu krajskú mužskú ligu za tím FBC Příbram.

Tábor je vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých hráčov, mladších aj starších nadšencov tohto čoraz populárnejšieho športu a aktívneho pohybu. Športový, animačný program bude plný tradičných aj menej tradičných hier, takže treba rátať s množstvom pohybu a občas aj s trochou únavy.

Šport Hotel Nesvady - Vitaj v krajine medzi mantinelmi

letne tabory floorball wachumba ubytovanie

Dobrý floorball si nezahráš len tak hocikde, ale nám sa podarilo nájsť miesto, kde nám k tomu nič nebude chýbať! Šport Hotel Nesvady je centrum krajiny medzi mantinelmi, neďaleko obce Nové Zámky nám poskytne nie jednu, ale rovno dve floorballové haly s rozmermi 20x40m, veľké futbalové ihrisko na športové hry a prípravu, posilňovňu na vylepšenie kondičky a dokonca aj saunu na uvoľnenie a oddych.

Ubytovanie: v 2 až 4-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením
V stredisku: 2x veľká telocvičňa,  malá posilňovňa, futbalové ihrisko, reštaurácia, 2 veľké spoločenské miestnosti

Aby ste vedeli, ako to k nám máte ďaleko :) :

Mesto BA TT NR TN BB ZA PP PO KE
Vzdialenosť v km 100 80 50 152 167 223 288 363 306

Takto sa Vám vo Floorballe páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba sportovy tabor floorball4

...Syn bol prvýkrát a bol spojný na 100 percent. Najradšej by si to predĺžil ešte o týždeň. Maximálna spokojnosť, odporúčali sme všetkým známym. Už teraz si syn začína šetriť, lebo budúci rok ide určite zase. Všetkým organizátorom i vedúcim veľmi pekne ďakujem za vynikajúcu starostlivosť. ...
...Syn sa už nevie dočkať, kedy tam zase pôjde, pretože bol naozaj veľmi spokojný. A mne ako matke sa páčilo, že tam mali aj prednášku o zdravej výžive. :)))) ...
...Roman (EMINEM) si to riadne užil a už sa teší na budúcoročné PRO-čko :) ...
...Syn bol maximálne spokojný. Ďakujem vedúcim za organizáciu a program, ktorý pripravili pre naše deti. ...
...Tento rok fakt skvelý turnus, najlepší animátori, super program, skrátka výborný tábor. Určite si to na budúci rok zopakujem. Ďakujem za skvelú zábavu, fakt som si to užil. :) ...
...Florbalový tréner bol tento turnus výborný a dovolím si povedať, že zatiaľ najlepší z tých, čo tam boli po minulé roky. Hlavná vedúca bola proste super. A všetci ostatní vedúci boli super. Ďakujem za všetko! :)...
...Ďakujem za starostlivosť o naše dieťa - za super program a určite pôjdeme s vami do toho aj na budúci rok...
...Syn bol v tábore spokojný, takže sme spokojní aj my - rodičia :-) Oceňujem zaujímavé motivácie, súťaže, tréningy pre deti, návštevu kúpaliska...! DVD ako prekvapenie nás potešilo, žiaľ bolo nefunkčné, pretože bolo zle napálené! Celkovo sme s táborom spokojní, ďakujeme všetkým, ktorí sa na ňom podieľali :-)...
...Môj syn Marco bol v tábore prvýkrát a bol maximálne spokojný. Z tábora má kopec zážitkov, na ktoré rád spomína...
...Veľmi pozitívne hodnotím ústretovosť pri odvoze syna z tábora. Výborná komunikácia...
...Dcéra bola s táborom veľmi spokojná, predčil jej očakávania, najmä čo sa týka tréningov.. A tábor bol skutočne floorballový, o čo nám išlo. Veľká spokojnosť a veľká vďaka...
...Som maximálne spokojná s organizáciou pred aj počas tábora. Syn bol nadmieru spokojný, o rok chce ísť zas. Páčilo sa mi, že deti boli neustále zamestnané, vedúci sa im venovali neustále a aj ich prístup či chovanie bolo super. My rodičia sme mohli na facebooku sledovať, čo naše deti robia počas dňa. Patrí Vám veľké Ďakujem za všetko...
...Náš syn bol prvýkrát v tábore, bol ním nadšený, on je muzikant, ale floorball ho veľmi baví...
...Môj syn bol veľmi spokojný, teší sa o rok znova...

 

wachumba detske sportove tabory tabor floorball1

Názov tábora: Floorball Pro
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
07.07-15.07 12+ 9 260 € 29 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Názov tábora: Floorball
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
28.07-05.08 8+ 9 250 € 28 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

detsky sportovy tabor floorball video

Viac videí z táboraŠípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 2
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 3
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene