Späť na zoznam
  • Chata Žiar, Rajecká Lesná
  • 12 - 19 rokov
  • 5 dní

Jesenný tábor RealityBreak

Neži spomienkami na leto ani čakajúc na zimný SnowCamp. Ži tu a teraz! Príď už teraz načerpať Wachumba energiu, stretnúť letných parťákov či obľúbených vedúcich a spoločne sa vrhnúť do recesného súboja o večný plameň - Flame of eternity.

30.10.2019 - 03.11.2019155 €5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
155 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: V članku nie je perex
  • O tábore
  • program
  • lokalita - ubytovanie
  • časté otázky
  • fotogaléria

RealityBreaky - Flame of eternity

Rýchly jesenný únik do zážitkového sveta Wachumby, kde si pripomenieš jedinečnú Wachumba atmošku, stretneš kamošov z leta a zažiješ recesnú bojovku so štítmi a guľami.

Neži spomienkami na leto ani čakajúc na zimný SnowCamp. Ži tu a teraz! Príď načerpať Wachumba energiu, stretnúť letných parťákov či obľúbených vedúcich a spoločne sa vrhnúť do recesného súboja o večný plameň - Flame of eternity.

Prichystali sme pre teba síce kratší, ale o to intenzívnejší mix toho najlepšieho z našich zážitkových táborov. Program nabitý od rána do večera akčnými, strategickými a recesnými hrami so štipkou adrenalínu. Bojovať budeme papierovými guľami, štítmi, tancami a prefíkanými nástrahami, našou rýchlosťou, šikovnosťou, ale aj rozumom a odhodlaním. Viac o programe Flame of eternity.

Tak neváhaj a poď si užiť jesenné prázdniny tak, ako ešte nikdy predtým - s Wachumbou, s kamošmi a v hrejivej UNITY atmoške, ktorú teraz doplní čaro jesenných dní a plamienky sviečok.

Flame of eternity (Trója vs. Sparta)

Podobný príbeh všetci dobre poznáme z Homérových úryvkov alebo z filmu, v ktorom Brat Pitt dobýva hradby Tróje a presne vieme, čo čakať od Trójskeho koňa :). No nič sa nevyrovná tomu, keď ho zažiješ na vlastnej koži s Wachumbou!

V tematickej atmosfére sa stretneme dve armády skalných aj nových Wačumbákov a zavedieme 4-dňový boj o úctu, slávu a večný Helenin oheň, v ktorom sa ukrýva všetká múdrosť padlých bojovníkov.

V zážitkových a recesných bojoch nebude chýbať obrana hradieb, dobývanie vlajok, trénovanie oslavných tancov ani nočný boj svetla. Zažiješ bohémske grécke párties, trójske hry šikovnosti a zúčastníš sa aj na tajomnej noci predkov.A aby toho náhodou nebolo málo, tešiť sa môžeš aj na airsfot, lanové dráhy a Spartan Race.

Dokážeš vyhrať Parisov šíp o najpresnejšiu lukostreľbu, postaviť najvernejšieho trójskeho koňa či vyhrať Herkulov turnaj v súbojoch jeden na jedného? Budeš to práve ty, kto vytvorí najtajomnejšiu masku na uctenie Heleninho ohňa? Vynesieš večný plameň až na samý Olymp? To nezistíš, kým sa neprihlásiš.

Tak poď do toho s nami, vyber si armádu, obvolaj kamošov a začni trénovať na toto teenage jesenné bláznenie, ktoré sme pre teba pripravili.

Horské centrum aktívneho oddychu - Chata Žiar, Rajecká dolina

Tohotorčný RealityBreak a súboje o večný plameň sa odohrajú v horskej doline na úpätí Malej Fatry, len 8 km od kúpeľných Rajeckých Teplíc a 25 km od Žiliny. Samotný areál a okolitá príroda ponúka ideálne prostredie pre náš výcvik: lanové centrum, paintballové ihrisko, zorbingová dráha, lanovka ponad celý areál, zlaňovacia prírodná skala, pieskové aj trávnaté ihriská a určite využijeme aj potok tečúci priamo cez areál. 

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby v pohodlných zrekonštruovaných chatkách (každá po 10 lôžok). Každá chatka má 2 poschodia, 2x sociálne zariadenie, spoločenskú miestnosť.

Stredisko:
hlavná budova, spoločenská miestnosť, reštaurácia, bar, plážové volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, lanové centrum, airsoftové ihrisko, biliard, stolný futbal, pódium, 2x altánok a ohnisko. Celým areálom preteká potok.

Ako sa môžem s deťmi spojiť?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Odporúčame kontaktovať hlavnú vedúcu/hlavného vedúceho tábora telefonicky alebo e-mailom. Telefónne číslo obdržíte v pokynoch pred táborom.

Ako sú deti ubytované?

Ak je to možné, tak sa vždy snažíme vyhovieť požiadavkám z prihlášok. To, ako sú dispozične riešené izby a chatky si môžete pozrieť v sekcii „ubytovanie“.

Pre koho je tábor určený?

RealityBreak je určený pre starých aj nových wachumbákov, (12+) ktorí si chcú naplno užiť jesenné prázdniny, zažiť neopísateľný Wachumba spirit a spoločne so svojimi kamošmi prežiť jeseň naplno.

Je táborový program zložený iba z bojoviek?

Na každý deň je pripravená funky bojová alebo akčná hra, no okrem nich máme aj kopec ďalších vypeckovaných aktivít, hier, tancov, zábavného programu ale aj dávku silnej večernej atmosféry, počas ktorej si pri plameni sviečok uctíme našich predkov. O skvelý a hodnotný program sa naozaj báť nemusíte.

Potrebujem si so sebou zobrať niečo špeci?

Nie, tábor je pripravený úplne v našej réžií a všetko, čo k hrám a chodu tábora potrebuješ od nás dostaneš. Treba si vziať len bežnú táborovú výbavu a oblečenie (do jesenného počasia), o ktorej informácie posielame v organizačných pokynoch po prihlásení sa na tábor.

Čo môžem očakávať od programu?

Camp je síce kratší no o to intenzívnejší a nadupanejší je náš program, na ktorom si dávame zvlášť záležať. Recesné bojovky, nočné hry, tance, silná atmosféra… Na svoje si príde naozaj každý 🙂

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám
 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať