Späť na zoznam
 • Podskalie Rekreačné Zariadenie
 • 8 - 14 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Funfária

Najbláznivejší jazykový tábor detských radostí s FUNangličtinou, FUNkamošmi a FUNdobružstvami! Vstúp do krajiny FUNfária, ktorá je otvorená všetkým deťom a ich nápadom.

12.07.2020 - 19.07.2020260 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
67%
9-10
33%
11-12
Podľa pohlaviaPohlavie
75%
25%
260 € Doprava: Individuálna/Spoločná
19.07.2020 - 26.07.2020260 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
18%
9-10
64%
11-12
18%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
45%
55%
260 € Doprava: Individuálna/Spoločná
09.08.2020 - 16.08.2020260 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
56%
9-10
44%
11-12
Podľa pohlaviaPohlavie
33%
67%
260 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Funfária - Výprava do Terabitie - dospelým neprístupná

Funfária je výprava do pestrého dobrodružstva, tvorená predstavami a nápadmi jej občanov, ktorí v nej vládnu.

Vo Funfárií máš istotu, že cez leto nič nezmeškáš. Nemusíš si viac vyberať či chceš zažiť kopec blážnivých hier a smiechu, či tvoriť a maľovať, alebo sa vydať na fantastické dobrodružstvo. 

Staň sa FUNobčanom a získaj prístup k vysnívanému letu rôznorodých zážitkov, kde si určite nájdeš to svoje, hlavne ak ťa nebaví robiť každý deň to isté! Od rýchlych motokár cez zábavnú FUNangličtinu a osvieženie v bazéne až po výlet za históriou lietania nielen ľudí z bájnej Terabitie. Nebude chýbať ani odhalenie tajomstva správy vo fľaši poslanej po nekonečnej rieke Bluewave a nočné zážitky nie iba pri ohni. Viac o programe Funfária - Výprava do Terabitie.

Letná bláznivá FUNkrajina s FUNangličtinou, ktorá otvára svoje brány všetkým detským FUNobčanom, ktorí chcú cez leto uniknúť z nudného sveta dospelých.

Tak vstúp do nej aj TY! Čím viac FUNobčanov nás bude, čím viac FUNnápadov budeme mať a FUNangličtinu spoznávať, tým bude rozsiahlejšia a krajšia. Kto vie, možno raz pohltí aj celý ten strohý svet dospelých.

Pozri sa, ako nám bolo vo Funfárií pominulé roky.

Funparádna výprava do Terabitie je vyhlásená! 

Funfárií vládne 5 vládcov. A že sa v nej Funobčania nikdy nenudia, svedčí okrem jej obľúbenosti aj správa, ktorá prišla po nekonečnej rieke z ďalekej krajiny Terabitie!

Zvoláva nás na ďalšiu ohromnú výpravu do ďalekých krajov a nepoznaných končín. Cesta plná objavovania, tajných odkazov, ponorenia sa do tajov lietania občanov Terabitie, zábavy pri skvelých hrách aké poznajú len v krajine Funfária a mnohých siesta-challengov, FUNrelaxov a energizerov, z ktorých získame vždy čerstvé sily.

Čaká nás arzenál umeleckých výtvorov, budovanie mostu cez mystickú rieku Bluewave aj hľadanie magického a vzácneho Goldamantrisu či nasledovanie vyblednutých stôp a miznúcich suradníc k starobylému stromu Jasensons hlboko v horách. Zisti, aké prekvapenie ukrýva!

Nech už sa pridáš k vládcom Happiády, Relaxiády, Kreativiády, Adventuriády či Fantasiády, nudiť sa nebudeš! Máme nachystané preteky na motokárach, dávky rozmanitých hier popretkávaných angličtinou, bazénovačku v Trenčíne a navštívime aj letecké múzeum.

Angličtina v tábore je vždy tematicky osadená do táborového príbehu a programu. Výučba prebieha v malých skupinkách (podľa úrovne) 1 hodinu denne z tematicky pripravených materiálov a zároveň je aj zakomponovaná do táborového programu, hier a workshopov.

Ktorá FUNfária bude tvoja: 

wachumba-detske-tabory-detsky-tabor-funfaria-funfara-adventuristi Funfária Adventuriádov -  plná dobrodružstva a akcie
wachumba-detske-tabory-detsky-tabor-funfaria-funfara-chillout Funfária Relaxádov -  plná relaxu a letnej pohody
wachumba-detske-tabory-detsky-tabor-funfaria-funfara-creativcov Funfária Kreativiádov - plná tvorivosti, inšpirácie a predstavivosti
wachumba-detske-tabory-detsky-tabor-funfaria-funfara-happy Funfária Happyiádov -  plná bláznivých hier, smiechu a žartíkov
wachumba-detske-tabory-detsky-tabor-funfaria-funfara-dream Funfária Fantasiádov - plná príbehov a bájnych bytostí

Nezabudni, ako sa ukážeš tento rok, to ktorá Funfária vyhrá, rozhodne o tom, akým smerom sa bude uberať krajina Funfária ďalšie roky! Už nežiješ len týmto letom, už aj rozhoduješ, ako si užiješ to ďalšie!

Tábor je vhodný pre mladších aj trochu starších FUNfáristov, ktorí by najradšej do svojho leta zamiešali čo najviac zážitkov a nechú sa zamerať iba na jeden typ tábora. Aj trochu tvorivosti, aj akčné a behacie hry s rovesníkmi, taktiež poriadna dávka fantázie a rozprávkových príbehov. Počas tábora sami môžu do určitej miery rozhodovať, akú chcú mať svoju Funfáriu, a tým si dotvárať leto podľa seba, zároveň spolu s rovesníkmi budovať svoju detskú krajinu aj do ďalších rokov. Je vhodný ako pre začínajúcich táborníkov, tak aj pre deti, ktoré sú už zvyknuté chodiť do táborov.

Krajina letných táborov!

Funfáriu nájdeš rozprestierajúcu sa v známom stredisku Podskalie. Krásne prírodné okolie, rozľahlé lúky, lesy, masív Podskálského Roháča, ihriská, altánky aj veľký bazén sú ideálne na prázdninové dobrodružné výpravy.

Ubytovanie:
Priestranné 3 podlažné Okále ( niečo na spôsob rodinného domu) v 2 až 5 lôžkových izbách. V každom Okále je malá spoločenská miestnosť a dostatok spŕch/sociálnych zariadení, aby sa Wačumbáci netlačili

Stredisko:
bazén, pódium, ozvučovacia technika, 3 x spoločenská miestnosť, vonkajší párty stan, ohniská, altánky, 3x vonkajšie ihriská, potok,  

Ako sa môžeme spojiť s deťmi?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Do ktorej Funfárie prihlásiť svoje dieťa?

Priamo na stránke pod táborom Funfária v sekcii program nájdete opis jednotlivých „funfár“, následne v prihláške zvoľte tú, ktorá najviac vystihuje Vaše dieťa.

Ktorý deň je plánovaný výlet?

Túto informáciu si vždy viete zistiť pri nástupe do tábora alebo telefonicky. Kontakt na hlavného vedúceho máte uvedený v e-maile „organizačné pokyny“, ktorý ste obdržali pred nástupom do tábora.

Ako často sa deti kúpu v bazéne, ktorý máte v stredisku?

Ak nám podmienky a počasie dovolia, snažíme sa s deťmi uskutočňovať aktivity v bazéne denne. Pobyt v bazéne máme ako aktívny oddych počas horúcich dní. 😊

Ako je to s úschovou mobilov a cenností počas tábora?

Mobilné telefóny, peniaze alebo iné cennosti odporúčame dať do úschovy k vedúcim v tábore. Predídete tak prípadnej strate. Ak Vaše dieťa počas tábora potrebuje telefón či peniaze, vedúci mu ich odovzdá.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám vo Funfárií páčilo:

 • ...Moja dcéra prišla z tábora max. nadšená a určite sa zúčastní aj bud. rok. Palec hore a vďaka vám všetkým!...
 • ...Super tábor, decká boli veľmi spokojné - s programom aj s vedúcimi. Hlavná vedúca veľmi milá a ústretová, ako aj ostatní animátori. Deti sa chcú budúci rok opäť vrátiť. Ďakujeme!!...
 • ...Super tábor... Evička si vás veľmi pochvaľovala a o rok príde znova, už teraz sa teší... dakujemeeeee...
 • ...Veľká spokojnosť, syn bol nadšený a ešte by bol ostal. Skvelé, že deti trávili minimum času s elektronikou.... A je fajn pre rodiča vidieť fotky na FCB, že je všetko o.k. Ďakujem...
 • ...Ste skvelí! Dcérka je úplne nadšená a má kooopec zážitkov z tábora. Ďakujeme :-)...
 • ...Tešíme sa o rok...
 • ...Ďakujem za perfektne strávený týždeň mojich synov...
 • ...Dieťa bolo maximálne spokojné :)...
 • ...S týmto táborom veľká spokojnosť....
 • ...Ste skvelí! Dcérka je úplne nadšená a má kooopec zážitkov z tábora.Ďakujeme :-)....
 • ...Dcére sa páčilo ,vedúci boli super a všetko bolo super....
 • ...Dobrý deň. S vašim táborom sme boli veľmi spokojní. Dieťa sa nám vrátilo domov šťastné a plné zážitkov. Veľký obdiv a vďaka mladým animátorom!!! Vrelo odporúčam!....
 • ...Vedúci boli skvelí, veľmi som ocenila stručné hromadné sms od vedúceho z tábora o dianí, super bolo priebežné dopĺňanie foto. Vďaka....
 • ...Naša dcéra bola teraz v tabore Funfária prvykrát. A veľmi sa jej páčilo. Bola veľmi spokojná ako s programom, tak aj s vedúcimi a nám sa hlavne páčilo prostredie v Jedlových Kostoľanoch...doslova v lone prírody. Ďakujeme....