Späť na zoznam
 • Penzión Bystrík, Čičmany
 • 9 - 18 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Dance

Tanečný HIP-HOP tábor s profesionálnymi lektormi tanca od LACI STRIKE. Zaži ten najlepší prázdninový týždeň plný tanca, hudby, streetovej kultúry a zatancuj si aj s Laci Strike.

26.07.2020 - 02.08.2020305 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
53%
10-11
47%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
95%
5%
305 € Doprava: Individuálna
15.08.2020 - 22.08.2020305 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
50%
10-11
25%
12-13
25%
14-15
Podľa pohlaviaPohlavie
90%
10%
305 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Dance - District 7

Poď si s Wachumbou a tanečníkmi z Laci Strike Street Dance Academy užiť ten najtanečnejší týždeň tvojich prázdnin. Spoločne sme pre teba pripravili nabitý program plný tanca, hudby, vystúpení, aj akčných hier a pohodovej letnej atmošky kde sa budeš baviť s kamošmi na tom, čo máš rád.

V Dance hudba fičí naplno a tanec ťa sprevádza na každom kroku! Je to totiž jediný pobytový tábor s tanečnými profíkmi od Laciho Strika v krásnom prostredí areálu v Čičmanoch, ktorý budeme mať iba pre seba a nikto nás tu nebude rušiť.

Pod vedením profi tanečníkov sa môžeš tešiť na 4 hodiny tanečných workshopov denne. Máme pripravené instantné energizre, osviežujúce dobové tance, večerné tanečné battles a shows, vyrazíme aj na rýchle motokáry a zrelaxujeme na kúpalisku!

Pretancujeme sa rôznymi tanečnými štýlmi, postavíš sa na pódium a necháš o sebe rozhodnúť, do ktorej tanečnej zóny patríš najviac! Alebo ty budeš práve ten, čo sa vymyká celému systému? Potom sa maj na pozore a nenechaj sa programom EIA odhaliť! Viac o program Dance District 7

Nezáleží na tom či si začiatočník, alebo skúsenejší streetdancer, stačí aby ti srdce bilo správnym beatom a svoje miesto si v Dance nájdeš! Spoločne vytvoríme jednu veľkú tanečnú choreografiu, ktorú si s nami zatancuje aj Laci Strike(Samozrejme, na záverečné vystúpenie sú pozvaní aj rodičia.) 

Tak neváhaj, pozri si ako sa páčilo dancerom v minulých ročníkoch a pridaj sa k nám! Počet miest v našej tanečnej crew je obmedzený!

District 7 - otvor si nové možnosti tancom!

Svet je rozdelený na frakcie a ty v každej zóne zažiješ iný dancerský movement!

S tanečníkmi zo zóny Animo ti porastie odvaha a dôkladnosť, s ktorou prinesieš do tanca ohromnú energiu! V Concoridii pretavíš lásku a priateľstvo do obdivuhodnej choreošky a zistíš, že tvoj tanec prináša mier do celého sveta. V oblasti Verita žijú neskrotní danceri a tvoj tanečný život s nimi bude jeden veľký freestyle! A to je len začiatok!

Prejdeš šiestimi tanečnými Districtmi a keď to všetko vyskúšaš, inteligentný program EUI ťa bude chcieť zaradiť kam patríš. Necháš o sebe rozhodnúť alebo všetkým ukážeš, že si plný originálnych tanečných myšlienok, schopný vydobyť si vlastné miesto na stagi a so svojimi parťákmi založiť novú Zónu? Pri tanci u nás totiž nezáleží len na štýle, ale aj na energii, myšlienke a spirite, ktorý do neho vložíš!

Venovať sa budeme HIP-HOPu, POPINu, LOCKINu, rôznym tanečným prístupom a interpretáciám a okoreníme to štipkou slovenského folklóru aj latino exotiky. Nebude chýbať ani množstvo zábavných hier, večerných workshopov, tajných questov a stopovačiek, vody nie len na kúpalisku a zajazdíme si aj v rýchlych motokárach! To všetko zavŕšime oslavnou choreografiou s Laci Strikom a jeho tanečníkmi, na ktorú sú, samozrejme, pozvaní aj tvoji rodičia na konci tábora!

Tábor je vhodný pre všetkých nadšencov hudby a tanca, mladších aj starších. Program aj tanečné workshopy sú zostavované hlavne so zameraním na tanečnú zložku a nezávisle od veku. Na svoje si prídu jednak skúsení tanečníci a jednako tí, ktorí s tancom ešte len začínajú. 

Penzión Bytrík Čičmany - pravá tanečná district!

Toto leto to poriadne roztancujeme na Penzióne Bystrík priamo v malebnej a kultúrnej dedine Čičmany v horskej oblasti Strážovských vrchov. K tancu, k tréningom a ku hrám budeme využívať jeho široké okolie, športoviská či dokonca priestrannú telocvičňu a veľké spoločenské priestory, takže o priestor tu núdza určite nebude

Ubytovanie:
v 2 až 3-lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom

Stredisko:
jedáleň, spoločenské a kongresové miestnosti, telocvičňa, ohnisko, veľké trávnate plochy pred penziónom, zimná záhrada,, stolný futbal, biliard, stolný tenis a WIFI

Ako sa môžem spojiť s deťmi?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Kedy je záverečné vystúpenie?

To čo Vaše deti dokázali počas tábora nacvičiť pod profesionálnym dohľadom, Vám predvedú na čele s Lacim Strikom v posledný deň tábora (deň odchodu z tábora). Presnú hodinu Vám vždy oznámi vedúca tábora.

Ako často majú deti tréningy?

Deti majú tanečné tréningy s členmi SDA Laciho Strika každý deň, nechýbajú večerné tanečné workshopy ani beatle.

Ako je riešený celodenný program v tábore?

Vaše deti od rána do obeda zdokonaľujú svoje pohyby pod vedením tanečných lektorov zo SDA. Po tvrdej makačke majú deti výdatný obed a zaslúžený odpočinok, aby načerpali nové sily. Následne ich čaká táborový program plný hier a pravej táborovej zábavy. Večer majú deti rôzne workshopy, tanečné súboje a regeneračné cvičenia.

Kde a kedy nájdeme fotky z tréningov a z tábora?

Ak nám podmienky dovoľujú, fotky z tábora pridávame priebežne každý deň na našu FB stránku. Po skončení tábora, Vám na e-mail bude zaslaný link s odkazom na všetky fotky z tábora ako aj táborové video a videozáznam zo záverečného vystúpenia.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Dance páčilo:

 • ...Nemôžem nič iné, len vysloviť poďakovanie, syn bol nadšený. ...
 • ...Tábor bol podľa rozprávania mojich deti úplne najlepší.Uz sa tešia na budúci rok.Dakujeme....
 • ...Ďakujeme za skvelý týždeň,ktorý mohlo prežiť naše dieťa,vedúci boli úžasní,tak isto aj lektori,na budúci rok ideme opäť,bol to náš prvý tábor a dieťa mi nechcelo ísť ani domov)))))to hovorí asi o všetkom...
 • ...Boli sme maximálne spokojní a určite budeme odporúčať, táborov sa zúčastníte ešte aj budúci rok...
 • ...Dcéra mi na všetko hovorí, ze SUPER :)...
 • ...Bolo super klobúk dole ako to zvládli inštruktori aj s menšími deťmi...
 • ...Chcem Vám zagratulovať k dobre odvedenej práci :)...
 • ...Ďakujeme za super tábor DANCE , Šimonko bol nadšeny a o rok chce ist zas.... keby sa da,tak davame aj 10 hviezdičiek :-)...
 • ...Určite sa vrátime aj budúci rok bol to najlepší tábor nádherne prostredie a najviac sa mi páčilo ako Gorky a Citron dali do toho všetko a deti boli šťastné a naučili ich teda veľa za pár dni. Najlepší tábor, ďakujeme...
 • ...Ďakujeme za Wachumba dance tábor, synovi sa veľmi páčilo a hneď po príchode povedal, že by veru chcel ísť naspäť aj o rok. Ďakujeme aj za dobrú zdravotnú starostlivosť, taktiež hlavnej vedúcej Zuzke za maximálnu pozornosť a nápomocnosť. Všetci animátori boli skvelí, organizácia tábora sa nám zdala výborná. Ďakujeme a vrelo vás budeme odporúčať aj iným rodičom...
 • ...Ste super. :)...
 • ...Super, super, super, týždeň bol ale mááálooo. Pôjdeme zas !!!...
 • ...Dcéra hodnotila tábor výborne. Na záverečnom vystúpení bolo vidno, ako veľa sa deti naučili...
 • ...Dcéry boli veľmi spokojné. Chystajú sa aj na budúci rok. Aj ja sa vám chcem poďakovať. Majú skvelé zážitky...
 • ...Ste super, plánujeme sa niečoho podobného zúčastniť aj budúci rok. Dík...
 • ...Strava bola vraj super, ubytko, areál, ihrisko a telocvičňa tiež. Táborový program a vedúci spolu s trénermi tanca tiež super, takže týždeň bol aj málo. Určite o rok znova krpec príde...