Späť na zoznam
 • Hotel Magura - Chvojnica
 • 9 - 18 rokov
 • 8 dní

Dance

Tanečný tábor s Laci Strike Street Dance Academy, kde pod vedením tanečných profíkov, stráviš prázdninový týždeň v rytme tanca a hudby.

Zobraziť
všetky
termíny
Najbližší termínTermíny
Najbližší termínTermíny04.08.2019 - 11.08.2019290 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
25%
8-9
25%
10-11
25%
12-13
25%
14-15
Podľa pohlaviaPohlavie
50%
50%
290 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • referencie
 • fotogaléria

Revolution Cup

Poď si s Wachumbou a tanečníkmi z Laci Strike Street Dance Academy užiť ten najtanečnejší týždeň tvojich prázdnin. Spoločne sme pre teba pripravili nabitý program plný tanca, hudby, ale aj akčných hier a pohodovej letnej atmošky kde sa budeš baviť s kamošmi na tom, čo máš rád.

Tanečný tábor s Laci Strike Street Dance Academy, kde pod vedením tanečných profíkov, stráviš prázdninový týždeň v rytme tanca a hudby.

V Dance môžeš žiť hudbou a tancom nonstop, je to totiž jediný pobytový tábor s tanečnými profíkmi od Laciho Strika, v super horskom hoteli neďaleko Bojníc, kde okrem pohodlného ubytka máme aj telocvičnu a dostatok priestoru na tréningy.

Pod vedením tanečníkov Gorkiho a Silviou sa môžeš tešiť na 4 hodiny tanečných workshopov denne, máme pripravené instantné energizre, osviežujúce dobové tance, večerné tanečné battles a shows, ale aj penovú párty, či zaslúžený relax v aquaparku!

Venovať sa budeme štýlom HIP-HOP, POPIN, LOCKIN a spoločne vytvoríme jednu veľkú tanečnú choreografiu na Dance Revolution Cup, ktorú si s nami zatancuje aj Laci Strike. (Samozrejme na záverečné vystúpenie sú pozvaní aj rodičia.) Viac o program Revolution Cup.

Nezáleží na tom, či si začiatočník, alebo skúsenejší streetdancer, stačí aby ti srdce bilo správnym beatom a svoje miesto si v Dance nájdeš!

Tak neváhaj, pozri si ako sa páčilo dancerom v minulých ročníkoch a pridaj sa k nám! Počet miest v našej tanečnej crew je obmedzený!

Revolution Cup.

Ak patríš medzi tých, pre koho je tanec komunikačný štýl, nenecháš osud tanca len tak a pridáš sa do veľkej dance revolúcie!

Odkryli sme bránu času a nazreli do budúcnosti. Budúcnosť, v ktorej sa svet prestal hýbať a tanec bol už iba mýtus. Čo za tým stojí? Kde nastala chyba? Len tancom sa dokážeme dopracovať spoločne k pravde, no tú však treba hľadať v dejinách.

Pridaj sa do našej dance crew na túto výpravu za tvorivým pohybom v skvelej táborovej atmoške!.

S partiou kamošov budeme bojovať za pravdu, nový skill naberieme aj v tanečných battloch, vyrepujeme si svoju pravdu a na grafity wall si nasprejujeme vlastnú značku a svoje tagy.

Prejdeme si rôznymi streetovými tanečnými štýlmi od ich úplného zrodu. Od tancov dažďa, bojové duely, swingové seánsy, popin, lockin, hip-hopové moves až po večerné disco párty.

Revolúciu zavŕšime veľkou choreoškou s Laci Strikom a jeho tanečníkmi. Ohromíme a rozhýbeme aj tvojich rodičov, ktorí sa na nás môžu prísť pozrieť na našom ultimate vystúpení na konci campu!

Zahor vášňou k tancu a v záverečnom Revolution Cupe ukáž všetkým niečo, čo ešte nevideli, niečo revolučné, niečo new a niečo nezabudnuteľne originálne, ako aj to, že sa oplatí bojovať za to, čo máš rád! Tak neváhaj a zažiar s nami vo svetle tanečnej revolúcie!

Tábor je vhodný pre všetkých nadšencov hudby a tanca, mladších aj starších. Program aj tanečné workshopy sú zostavované hlavne so zameraním na tanečnú zložku a nezávisle od veku. Tábor bude vyhovovať aj deťom, ktoré preferujú menšie pobyty, komornejšiu a nesúťažnú atmosféru, ktorú by ste vo väčších táboroch ťažko hľadali.

Horský hotel Magura - miesto, kde to tancuje!

Toto leto to poriadne roztancujeme v Horskom hoteli Magura neďaleko Bojníc schovanom v peknom prírodnom prostredí Chvojnickej doliny. K tancu, k tréningom a ku hrám budeme využívať jeho široké okolie, športoviská či dokonca telocvičňu a veľké spoločenské priestory, takže o priestor tu núdza určite nebude

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, telocvičňa, detské ihrisko, ohnisko, trampolína, hojdačky, stolný futbal, stolný tenis, šípky a WIFI

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Dance páčilo:

 • ...Boli sme maximálne spokojní a určite budeme odporúčať, táborov sa zúčastníte ešte aj budúci rok...
 • ...Dcéra mi na všetko hovorí, ze SUPER :)...
 • ...Bolo super klobúk dole ako to zvládli inštruktori aj s menšími deťmi...
 • ...Chcem Vám zagratulovať k dobre odvedenej práci :)...
 • ...Ďakujeme za super tábor DANCE , Šimonko bol nadšeny a o rok chce ist zas.... keby sa da,tak davame aj 10 hviezdičiek :-)...
 • ...Určite sa vrátime aj budúci rok bol to najlepší tábor nádherne prostredie a najviac sa mi páčilo ako Gorky a Citron dali do toho všetko a deti boli šťastné a naučili ich teda veľa za pár dni. Najlepší tábor, ďakujeme...
 • ...Ďakujeme za Wachumba dance tábor, synovi sa veľmi páčilo a hneď po príchode povedal, že by veru chcel ísť naspäť aj o rok. Ďakujeme aj za dobrú zdravotnú starostlivosť, taktiež hlavnej vedúcej Zuzke za maximálnu pozornosť a nápomocnosť. Všetci animátori boli skvelí, organizácia tábora sa nám zdala výborná. Ďakujeme a vrelo vás budeme odporúčať aj iným rodičom...
 • ...Ste super. :)...
 • ...Super, super, super, týždeň bol ale mááálooo. Pôjdeme zas !!!...
 • ...Dcéra hodnotila tábor výborne. Na záverečnom vystúpení bolo vidno, ako veľa sa deti naučili...
 • ...Dcéry boli veľmi spokojné. Chystajú sa aj na budúci rok. Aj ja sa vám chcem poďakovať. Majú skvelé zážitky...
 • ...Ste super, plánujeme sa niečoho podobného zúčastniť aj budúci rok. Dík...
 • ...Strava bola vraj super, ubytko, areál, ihrisko a telocvičňa tiež. Táborový program a vedúci spolu s trénermi tanca tiež super, takže týždeň bol aj málo. Určite o rok znova krpec príde...