Späť na zoznam
 • Hotel Magura - Chvojnica
 • 7 - 14 rokov
 • 8 dní

Constructor

Staviteľský tábor s Minecraft legom a Transformers tématikou, kde buduješ svoju vlastnú planétu, zachraňuješ vesmírne lego-úlomky a plníš questy z Minecraft sveta, aj z toho nášho.

Zobraziť
všetky
termíny
Najbližší termínTermíny
Najbližší termínTermíny07.07.2019 - 14.07.2019265 €8 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
265 €
21.07.2019 - 28.07.2019265 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
33%
6-7
33%
10-11
33%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
265 €
18.08.2019 - 25.08.2019265 €8 dni8 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
265 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • referencie
 • fotogaléria

Constructor - záchrana Minecraftonu 

Do Minecraftu prišli Transformery! Tvoja obľúbená hra už nie je len vo svete počítačov a tabletov! Poď ju prežiť spolu s nami a staň sa staviteľom reálneho Minecraftronu.

Staviteľský tábor s Minecraft legom a Transformers tématikou, kde buduješ svoju vlastnú planétu, zachraňuješ vesmírne lego-úlomky a plníš questy z Minecraft sveta, aj z toho nášho.

Spolu s kamošmi staviteľmi (max. 4 na poriadnu kopu lega) predstúpite pred kapitánov autobotov a dostanete neľahkú úlohu - zachrániť a nanovo vystavať svoju domovskú planétu Minecraftron. Budete prechádzať cez portály medzi svetmi, získavať vzácne kocky a artefakty, putovať po vesmírnej mape, objavovať a budovať Minecraft svet a aj ten náš!

No nemysli si, že to bude také easy! V REAL Minecraft WORLD ti nebude stačiť len klik myšou! Každú surovinu, každú výhodu, každý stavebný blok musíš získať na vlastnom queste.

Priprav sa na dni plné akcie, pohybu, logických i zábavných úloh a samozrejme stavania z lega. Poriadne preskúmame okolie areálu vo Chvojnici, kde získame vzácnu energiu pre naše stavby z Allsparku a zúčastníme sa aj hviezdnej transformerskej párty! Viac o programe Záchrana Minecraftronu.

Zachrániť a nanovo vystavať Minecraftron nie je vôbec ľahké, ak sú nablízku Decepticoni. Okrem veľa Lego kociek a staviteľských nápadov to bude chcieť aj dobrý postreh, trochu potu a veľa odhodlania.

Tak príď zažiť konečne poriadny REAL MINECRAFT LEGO WORLD a ťukanie do tabletu ti už viac stačiť nebude!

Presvedč sa, ako sme stavali svety po minulé roky. 

Autoboti - záchrana Minecraftronu

Na Terru - Zem dopadli trosky zo zničeného Minecraftronu. Bola to tvoja planéta - domov autobotov, z ktorej ste sa zachránili medzi troskami. Na Zem spolu s vami dopadla aj kocka života Allspark! Tú chcú získať Decepticoni, ktorí majú po zničení Minecraftronu záujem aj o Terru!

Všetko je v tvojich rukách, tak sa pridaj na správnu stranu, aby si planétu zachránil. Pomocou hviezdnej mapy nájdeš minecraft artefakty na obnovenie Minecraftronu. Spoluprácu s kamošmi využiješ keď budeš strategicky budovať obranu Terry pred Decepticonmi, na úhyb pred meteoritmi využiješ vlastné svaly, pri hrdinskom skrotení sopečnej búrky zasa odvahu a usilovnosťou prekonáš aj zemskú príťažlivosť. Počas výletu uvidíš aj vnútro vesmíru v planetáriu a zažiješ transformerskú hviezdnu párty a osviežiš sa na kúpalisku s crazy šmýkľavkou a tobogánom.

Ak sa ti s tvojím tímom kamošov podarí obnoviť tvoju domovskú planétu, Optimus Prime ti ukáže ako využiť technológiu najnovšieho typu transformerov na prelet mliečnou dráhou a domov si prinesieš len tie najlepšie zážitky!

Tak neváhaj a vydaj sa na vesmírne lego-dobrodružstvo s tvojimi obľúbenými transformers!

 

Program tábora je vždy rozdelený do tematických blokov, ktoré kombinujú tvorivé lego workshopy so zábavnými táborovými hrami v peknej okolitej prírode, aby účastníci rovnomerne trávili čas pri hrách so stavebnicou, ale aj pohybovými a tvorivými hrami s rovesníkmi.

Stavanie z lega sa odvíja od príbehu a prebieha buď individuálne, alebo v tímoch max. 4 deti na poriadnu škatuľu lega.

Tábor je vhodný pre mladších účastníkov, ktorí preferujú kľudnú tvorivú atmosféru v menších skupinkách a nevyhľadávajú klasické tábory s typicky súťaživým programom, no a samozrejme ich obľúbenou hračkou je lego stavebnica.  

Kapacita tábora je obmedzená na 40, aby mal každý účastník dostatočné množstvo stavebníc a mohol tvoriť v malých skupinkách, kde sa najlepšie rozvíja kreativita a deti sa navzájom dobre poznajú.

Horský hotel Magura - pozemská základňa Minecraftronu

Autoboti sa toto leto zídu na tajnom mieste skrytom v horách, vo Chvojnickej doline, neďaleko Bojníc. Ubytujeme sa v Horskom hoteli Magura a planétu budeme obnovovať z lego úlomkov v jeho peknom prírodnom okolí. Na dobrodružné puutovanie a získavanie kociek budeme využívať okolité športoviská či dokonca telocvičňu a veľké spoločenské priestory, takže o priestor pre naše stavby tu núdza určite nebude.

Ubytovanie:
2 až 5-lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, telocvičňa, detské ihrisko, ohnisko, trampolína, hojdačky, stolný futbal, stolný tenis, šípky a WIFI

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Constructore páčilo:

 • ...Ďakujem, ďakujem, ďakujem - syn bol maximálne spokojný, hoci prvé dni sme sa obávali, že budeme po neho musieť prísť ... A ja som bola veľmi rada, že som každý deň bola informovaná či už prvé dni cez mobil, alebo cez fb, ako to v tábore prebieha. Zbytočne som sa obávala, že budú celý deň len nad legom sedieť :-D. Takže ešte raz veľmi pekne ďakujeme a určite sa vidíme o rok :-)...
 • ...Minecraft tábor - syn Branko bol nadšený, dva dni rozprával zážitky, ďakujeme....
 • ...Chcem sa úprimne poďakovať všetkým organizátorom animátorom, ktorí sa podielali na celkovom priebehu a úžasnej atmosfére v tábore Chvojnica :-D sú to skvelí mladí ľudia... ;-) este raz velká vďaka :-* s pozdravom mamka Janka :-)...
 • ...Chlapec bol prvýkrát, bol spokojný, nadšený. Ja som bola tiež spokojná aj s organizáciou a informáciami. Chcela by som aj takto poďakovať mladým animátorom, ktorí sa tam starali o naše deti....
 • ...Detičky prišli z tábora nadšené, takže aj vedúci aj program bol super...
 • ...Osobitne ďakujeme za pochopenie, ústretovosťt, špeciálnu starostlivosť o plačúce deti :-) a ich rodicov :-), záazračné metódy na uspávanie slabších spachtošov a lásku. Ešte raz ďakujeme za všetko, bolo vidno, že deti boli v pohode, spokojné a šťastné, dokonca aj tie, čo sa tomu spočiatku trochu bránili :-)...
 • ...Všetko bolo super, syn sa vrátil nadšený, šťastný a maximálne spokojný, čiže o rok opakujeme ☺...
 • ...Syn prišiel šťastný a opäť raz sa mu nechcelo ísť domov. O rok sa opäť vidíme aj so staršou dcérkou...
 • ...Syn bol veľmi spokojný, nemám čo dodať...
 • ...Prostredie bolo krásne, kolektív priateľský k deťom, úctivý, žiadne pubertálne predvádzanie sa...
 • ...Kedykoľvek Vám zverím dieťa :-)...
 • ...Všetko bolo super, maximálna spokojnosť. Tak zasa o rok. :)...