Späť na zoznam
 • Šport Motel Raketa
 • 8 - 19 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Tennis

Tenisový tábor s profesionálnymi trénermi, vhodný pre začiatočníkov aj skúsenejších hráčov. Máme kvalitné stredisko s 3 kurtmi, osvedčený koncept tréningov a športový program.

18.07.2020 - 25.07.2020295 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
7%
7-8
47%
11-12
20%
13-14
20%
15-16
7%
17-18
Podľa pohlaviaPohlavie
44%
56%
295 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Tennisový tábor - 2020 Wachumba Grand Slam!

Máš v sebe krv tenisového šampióna a športového ducha, už roky trháš výplety na rakete alebo by si len chcel s tenisom začať? Tak toto je tábor presne pre teba!

Tenisový tábor pre začiatočníkov aj skúsených mladých hráčov, ktorí túžia stráviť leto na kurtoch, kvalitne si zahrať, odtrénovať svoju dennú dávku a ovládnuť záverečný turnaj, a pritom zažiť nekonečnú zábavu.

Otvára sa 10. ročník veľkého Grand Slamu, kde sa proti sebe postaví 25 nasadených hráčov! Príď osláviť s Wachumbou toto špeciálne jubileum! V jednej veľkej UNITY atmoške spoločne trénujeme, športujeme, smejeme sa a povzbudzujeme k ďalším úspechom. Najvyšší RESPECT patrí práve jedinému víťazovi každej kategórie, no radosť z toho máme všetci!

Počas 8 dní sa ti budú venovať profesionálni tréneri B a C kategórie. Trpezlivo a hravo vtiahnu začiatočníkov do tajov tenisu (dôležité je zanietenie pre hru a nenechať sa odradiť prvými prekážkami), pokročilejším hráčom sa bude venovať zvlášť tréner na vedľajšom kurte, no a profíci si zatiaľ na treťom antukovom dvorci budú ladiť techniku a údery vo vzájomných zápasoch.

A aby sa nesmialo a nesúťažilo len na kurtoch, tenisové bloky budeme striedať so športovým animačným programom, sem-tam dáme kondičný tréning či odbehneme uvoľniť svaly do neďalekých bazénov. Viac o programe 2020 Grand Slam Jubileum.

Pozri si, ako sa hráčom na turnaji páčilo pominulé roky a registruj sa ešte dnes! Miesto máme len pre 25 najrýchlejších!

2020 Grand Slam Jubileum!

Silný charakter si zaslúži pevný výplet!

Je to tu! Wachumba Grand Slam hľadá tenisové talenty na Jubilejnú oslavnú súťaž!

Zaži namakané leto na kurtoch. Wachumba Grand Slam ťa vtiahne do deja tenisu, či už budeš odrážať loptičku prvýkrát, alebo máš na rukách mozole z držania rakety.

Počas celého campu budú skúsení tréneri stáť po tvojom boku, vybrúsia tvoju techniku, odhalia ti tajomstvo zmätenia protihráča a ukážu ti, ako pridať silu do úderu, kam umiestniť loptičku, aby si hral samé esá.

Ukáž počas zápasov svoj bezchybný forehand či nečakaný backhand a vyhraj Wachumba Grand Slam 2020.

Jedinečnú atmosféru si užiješ na 3 upravovaných antukových kurtoch aj mimo neho. Spoznaj svojich súperov z dvorca, premeň ich na priateľstvá a vybláznite sa pri spoločných táborových misiách. Čakajú ťa akčné hry, nočné výpravy, boj o pohár v Archery tag aj chill v aquaparku. Nemusíš vyhrať každý jeden zápas, pretože to najpodstatnejšie je, aby si si turnaj poriadne užil, vylepšil svoje tenisové skills a získal správny prístup k tomuto skvelému športu!

Tak neváhaj, prichystaj raketu, utiahni šnúrky a vidíme sa na kurte.

Tréningové a súťažné kategórie na Wachumba OPEN:

Začiatočníci:

 • oboznámenie sa so základnými pravidlami
 • základné údery (forehand, backhand, volley, smeč, podanie)
 • nácvik pohybu po kurte
 • menšie WILSON siete a HTO lopty v prípade potreby
 • vzájomné zápasy s loptami pre začiatočníkov

Pokročilejší hráči:

 • zdokonaľovanie jednotlivých úderov (forehand, backhand, slice, volley, smeč, podanie, return)
 • nácvik úderov na terče
 • nácvik úderov dropshot a stopball
 • nácvik nábehových úderov s prechodmi na sieť
 • nácvik podania I.,II.,III.

Profíci:

 • zdokonaľovanie úderov na terče od základnej čiary
 • nácvik obiehaných úderov
 • nácvik backhand, slice, cross line, prípravných volejov a voley drive
 • zdokonaľovanie podania I.,II.,III.
 • zdokonaľovanie nabiehaných útočných úderov s prechodom na sieť
 • zdokonaľovanie hry na sieti

 

Tréningový proces v tábore: každý deň doobeda 3 hodiny čistého času venovanému iba tenisu, 1 hodina denne kondičný tréning. Poobede bude vyčlenený čas na sparingové zápasy pod vedením trénerov, kde hráči budú mať možnosť vyskúšať si taktiku hry a nové poznatky z tréningov. Limitovaný počet účastníkov zabezpečí individuálny prístup trénerov ku každému hráčovi.

Tréneri a garanti tenisového programu v tábore:

tenisove tabory wachumba trener julia zacharidesova Júlia Zacharidesová - hlavná trénerka: Tenis hráva aktívne približne 20 rokov. Ako 5 ročná začínala v klube TK Vrútky, kde si závodne prešla všetkými vekovými aj turnajovými kategóriami, družstvami, dvojhrami aj štvorhrami. V roku 2015 sa stala trénerkou s licenciou 1. stupňa a odvtedy sa trénovaniu venuje aktívne. Zameriava sa na trénovanie začiatočníkov, mierne pokročilých a na kondičnú prípravu.
tenisove tabory wachumba trener karin liptaiova Karin Liptaiová - trénerka: Má dlhoročné herné skúsenosti, keďže tenis hráva od 4 rokov a na turnaje začala chodiť už ako 6 ročná. Stala sa viacnásobnou Majsterkou Slovenska v družstvách, 4-hrách a finalistkou dvojhry v doraste do 18 rokov. Hrávala 1.ligu dorastu za Banskú Bystricu a extraligu žien za Ružomberok. Tenis ju tiež zaviedol hrávať aj ligu do Nemecka. Aktívne trénuje od roku 2015 a je držiteľkou licencie Tréner 1.stupňa. Zameriava sa na sparingy a trénuje všetky vekové kategórie.

Wachumba OPEN Bojnice - turnaj v srdci Slovenska

Prvotriedny tenisový turnaj akým je Wachumba OPEN si zaslúži aj prvotriedny tenisový areál! Miestom, kde sa tento rok zídu všetky budúce tenisové nádeje Slovenska je Šport Motel Raketa, vzdialený len 4 km od Bojníc, v obci Nedožery Brezany. Hráči tu nájdu všetko potrebné pre hladký chod turnaja. Priestory na športovú prípravu, tréningy a hry, možnosti na oddych a regeneráciu, no aj pohodlné ubytovanie, ktoré si hráči turnaja určite zaslúžia.

Ubytovanie:
v 2 až 3-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV

Stredisko:
3 tenisové antukové kurty s umelým osvetlením, beachvolejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, dve petanque ihriská, stolný tenis, detské ihrisko, reštaurácia, fitness, WIFI internet

Čo všetko si má dieťa priniesť na tábor? (výstroj)

Všetko čo dieťa potrebuje na Wachumba tenisový tábor, máte uvedené v organizačných pokynoch, ktoré Vám budú zaslané pred táborom do Vašej e-mailovej schránky. Raketa je samozrejmosťou. 😊

Ako často deti trénujú?

Deti trénujú 3-4 hodiny denne pod dohľadom profesionálnych trénerov na antukových kurtoch (plus majú denne turnaje a kondičné tréningy).

Akú kvalifikáciu majú tenisoví tréneri?

Vaše deti na tábore trénujú licencovaní tenisoví tréneri kvalifikácie B,C.

Ako je zostavený program tábora počas celého dňa?

Ráno majú deti kvalitnú rozcvičku a potom trénujú pod dohľadom trénerov. Nasledujú kondičné tréningy, turnaje a, samozrejme, pokračujú až do večera zábavným animačným programom. Počas dňa majú deti aj dostatok odpočinku, aby načerpali nové sily a zregenerovali sa.

Ako je zabezpečený zdravotný dohľad?

Každý člen Wachumba tímu prechádza školením bezpečnosti, prvej pomoci a má skúsenosti s podobnými podujatiami, či už ide o športový tábor, umelecký, alebo zvlášť pre tých najmenších. Samozrejmosťou nášho tímu je účasť profesionálnych zdravotníkov s ukončeným vzdelaním v požadovanom odbore podľa MVSR.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Tennise páčilo:

 • ...Super tábor, z ktorého sa moja dcéra vrátila s množstvom perfektných zážitkov. Veľká vďaka vedúcim, ktorí sa postarali deťom o zaujímavý program každý deň, a veľa ich naučili. Bol to jej prvý tábor a zvládla ho s Vašou pomocou perfektne...
 • ...Dcéra sa vrátila plná zážitkov, celú cestu rozprávala s nadšením, teší sa znova o rok :-)) Miestami sa pri rozprávaní zážtkov smiala až jej slzy tiekli od smiechu... SUPER ĎAKUJEME...
 • ...Maximálna spokojnosť syn sa teší každý rok a vždy sa vráti plný zážitkov ✌️...
 • ...Syn bol veľmi spokojný vrelo odporúčam ...
 • ...Ďakujeme všetkým vedúcim za skvelý prístup k deťom a množstvo fotografií. Tešíme sa, že budúci rok si opäť niečo vyberieme z pestrej ponuky Wachumby...
 • ...Maximálna spokojnosť a pôjdeme aj o rok...
 • ...Bolo to fajn. :).....
 • ...Simon prišiel domov s krásnymi zážitkami a ten uprimný plač keď odchádzal mi pripomenul moje detstvo keď sa mi ťažko lúčilo s novými kamarátmi a vedúcimi. To hovorí za všetko...vidíme sa o rok...
 • ...Paľko bol veľmi spokojný a na budúci rok ide opäť. :).....