Späť na zoznam
 • Hotel Junior, Piatrová
 • 12 - 19 rokov
 • 9 dní

Native

Najobľúbenejší jazykový tábor so zahraničnými lektormi, kde každoročne desiatky mladých ľudí trávi leto v medzinárodnom prostredí, nasávajú všadeprítomnú angličtinu a užívajú si leto s rovesníkmi.

Zobraziť
všetky
termíny
Najbližší termínTermíny
Najbližší termínTermíny26.07.2019 - 03.08.2019300 €9 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
13%
11-12
46%
13-14
38%
15-16
4%
17-18
Podľa pohlaviaPohlavie
60%
40%
300 €
10.08.2019 - 18.08.2019300 €9 dni9 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
25%
11-12
63%
13-14
13%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
50%
50%
300 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • referencie
 • fotogaléria

Jazykový tábor pre teenagerov kde sa zabávame a spíkujeme iba v angličtine

Neboj sa nového a zisti, že “jazykový tábor” je vždy dobrá experience. Spoznaj našu komunitu “nativákov” a presveč sa, že aj English je FUN, keď ju namiesto čítania nudných učebníc reálne zažiješ!

Najobľúbenejší jazykový tábor so zahraničnými lektormi, kde každoročne desiatky mladých ľudí trávi leto v medzinárodnom prostredí, nasávajú všadeprítomnú angličtinu a užívajú si leto s rovesníkmi.

Speakovať budeš so zahraničnými lektormi a animátormi, ktorí už precestovali kus sveta, a nakoniec zistíš, že angličtina a zábava idú v tomto tábore ruka v ruke - spontánne s ľahkosťou a friendly atmoške.

Máme vymakaný program špeciálne pre tých starších, zábavné atrakcie ako motokáry, Archery Tag, pôjdeme chillovať do aquaparku a výjdeme si užiť svieži východ slnka. V krásnom penzióne pod Martinkami ťa Doctor When zapojí do funky misie s cieľom rekonštruovať jeho Time Machine. Viac o programe Lost in Time.

Wachumba Native je každoročne komplet sold-out ako najobľúbenejší jazykový tábor medzi teenagermi. Tak sa nenechaj odtáborovať len tak hocikde a stráv leto medzi svojimi, v tábore, kde zistíš, že angličtina je jazyk na život a zábavu, nie na nudné učenie.  Presvedč sa sám, čo hovoria o tábore tí, ktorí ho už zažili.

Lost in Time

Doctor When ťa pozýva do svojho oddelenia History department, aby ti predstavil tajnú misiu. Chystá sa cestovať do dávnej minulosti a hľadá tú správnu crew.

V krásnom penzióne Piatrová pod Martinskými hoľami sa stretne medzinárodný tím, vyboostuje svoje skills a pripraví sa na misiu. Slová na dorozumievanie budeme kreovať z angličtiny lebo iným jazykom sa nahlas nehovorí! A ak sa necítiš byť s angličtinou na úrovni Native, nezúfaj, tento tábor je o tom, aby si taký feeling mal pri odchode!

Po rozpade Time Machine bude náš transfer čisto náhodný, čo zapríčiní, že sa ocitneme v dobe Vikingov, kde prežijeme boje s vtedajším Kingom of North, svoj intelect otestujeme zaujímvaými questami na workshopoch v Mythological Greece, v Ancient Egypt skúsime si rôzne role-play aktivity a na night games budeme čeliť obávaným horsmenom z Mongolian Empire.

Čaká nás kúpanie v aquaparku, prestrelka s lukmi, bláznivé motokáry a množstvo voľného pokecu aj vedených lekcií so zahraničnými lektormi.

Táborníci sú lektormi povzbudzovaní k aktívnemu používaniu jazyka nielen počas hodín, ale počas celého trvania pobytu, aby získali dostatočné sebavedomie a pružnosť pri jeho používaní. Vyučovacie hodiny sú rovnomerne rozložené do celého dňa - hodina ráno, poobede a počas večerných workshopov.

Každý level angličtiny obsahuje ucelené tematické bloky (Biology, History, Film/TV, Food, Travel, Geography, English Grammar) učené vždy iným lektorom (aby sa účastníci naučili počúvať rôzne prízvuky angličtiny), s presne cielenou slovnou zásobou a gramatikou.

Jazykové levely v tábore a obsah učebných materiálov

Intermediate:

 • práca na slovnej zásobe
 • gramatika
 • základy plynulej komunikácie

Upper Intermediate:

 • rozširovanie slovnej zásoby
 • zlepšovanie gramatiky
 • konverzácia na plynulej úrovni

Advanced:

 • konverzačné hodiny, precvičovanie plynulej formy komunikácie
 • cvičenia na zdokonaľovanie náročnejšej gramatiky
 • rozširovanie slovnej zásoby o idiómy, zaužívané frázové slovesá
 • zoznámenie sa s rôznymi prízvukmi - anglický, írsky, škótsky

 

Pobyt je vhodný pre staršie deti a teenagerov, ktorí už majú zvládnuté základy angličtiny, túžia spoznať nových ľudí, nové kultúry a radi prijímajú nové vedomosti v kruhu rovesníkov. Nelákajú ich už obyčajné detské tábory, ale radšej by zažili niečo nové, originálne, primerané ich veku a vedomostiam.

Základňa pre naše misie s Doctorom When

Anglické tajomstvá sú bezpečne strážené v Hoteli Junior Piatrová na úpätí Martinských hôľ, kde nás nikto rušiť nebude a zároveň poskytne dostatočnú flexibilitu na výber tých najlepších výletov a atrakcí.

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom.

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, biliard, stolný tenis a WIFI.

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Native páčilo:

 • ...Dobrý deň, všetko bolo v úplnom poriadku, dcéra sa hned pýtala na tábor na budúci rok :)...
 • ...Boli sme v NATIVE prvý krát, dcéra prišla nadšená z partie, ktorá tam vznikla , ale kedže chodieva na iné anglické tábory pravidelne...
 • ...Syn bol z programu nadšený...
 • ...Skvele zorganizovaný tábor. Vedúci aj miesto skvelé. O rok sa opät vidíme...
 • ...Veľká vďaka za super tábor - Native 2. Podľa slov Andreja, všetko bolo na 100% a super. Vizitkou kvality boli Andrejove prvé slová po 10 dňoch tábora,keď sme ho prišli vyzdvihnúť..."budúci rok idem zas" ...tak toto hovorí za všetko :)Pozdravujeme vedúcich :)...
 • ...Moja dcéra bola v tábore NATIVE vo Chvojnici nadmieru spokojná. Ešte sa mi asi v živote nestalo, že nemala čas nám ani zavolať. Výborná organizácia, úžasní ľudia, krásne prostredie. Robíte to naozaj skvele. Ďakujeme!...
 • ...Bol to úžasný tábor, milujem wachumbu a každým razom je to lepšie a lepšie až neuveriteľné :)...
 • ...Veľmi dobrý tábor a preto Vám prajem veľa elánu do ďalších rokov...
 • ...Baby boli veľmi spokojné s atmosférou tohto turnusu, vraj sa zozbieral veľmi dobrý kolektív a lídri boli fantastickí ako vždy...
 • ...Ďakujeme, dcéra bola veľmi spokojná, aj si za vami poplakala. O to je to pre mňa dôležitejšie, lebo to bol jej prvý tábor a teraz bude chcieť ísť aj nabudúce...
 • ...Krásne prostredie, veľmi slušné ubytovanie, strava a excelentný vedúci!!!!!...
 • ...Dcéra bola nadšená, konečne tábor, ktorý jej vyhovoval. Veľmi sa jej páčili hry a prístup vedúcich. Držím palce...
 • ...Môj Syn bol v tábore prvý krát a bol veľmi spokojný a moc sa mu páčilo, zostal by ešte dlhšie.Ďakujeme...
 • ...Vidíme sa opäť na budúci rok. :)...