Wačumbáčik - môj prvý letný tábor

Prvý krôčik k letným táborom pre najmladších dobrodruhov - Wačumbáčikov, ktorí ešte potrebujú viac pozornosti a starostlivosti.

detske tabory letne tabory wachumba wachumbacik5

Vyšlite svojich malých zvedavcov na ich prvú táborovú cestu do rozprávkového sveta hier a angličtiny. Čakajú ich tu starostliví vedúci a hraví rovesníci, s ktorými zažijú svoj prvý táborový príbeh.

Bádatelia Wačumbáčikovia sú síce menší, no energia a odvaha im rozhodne nechýba. S veľkou chuťou a zvedavosťou túžia spoznávať svet okolo seba.

Jednou takou Wačumbáčkou je aj mladá indiánka Hviezdička, ktorej sa stratil kamarát Orlie pierko. Preto teraz potrebuje pomoc aj ďalších odvážnych Wačumbáčikov, aby sa k nej pridali a pomohli nájsť strateného kamaráta. Veď kamarátov potrebujeme všetci!

Spoločne budeme získavať pierka do našich indiánskych čeleniek, spievať indiánske anglické pesničky a vyberieme sa pozriet aj na pravý Western ranč za koníkmi a ďalšími zvieratkami. A ako budeme putovať, získavať čoraz viac pierok na naše čelenky, určite nájdeme aj Orlie Pierko.  Viac o táborovom programe.

O bezpečnosť sa bude starať tím trpezlivých a chápavých indianských náčelníkov (max. 6 detí na 1 sprievodcu), vrátane zdravotného dozoru. Indiánske putovanie svojich Wačumbáčikov búdu môcť rodičia denne sledovať aj na našej Facebook stránke, kde budeme posielať veselé fotky ich úspechov.

Pozrite sa, ako sa rodičom a Wačumbáčikom páčilo po minulé roky a vyberte svojim deťom ich prvý letný tábor, ktorý nesklame a posmelí aj do ďalších rokov.

Názov tábora: Wačumbáčik
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
08.07-13.07 5+ 6 200 € 33 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
05.08-10.08 5+ 6 200 € 33 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

V cene: 5x ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, učebné materiály, lektori, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€ mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 • Miesto:  Jedľové Kostoľany 
 • Ubytovanie: horský penzión s bazénom a veľkým areálom, 2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, bez poschodových postelí a na jednom poschodí spolu s vedúcimi
 • Prečo tento tábor: hravá angličtina, program a starostlivosť prispôsobená tým najmladším, areál s bazénom, výlet na zvieraciu farmu a jazda na koníkoch
 • Už v cene tábora:
  • táborové tričko
  • výlet na zvieraciu farmu
  • kŕmenie zvieratiek
  • jazda na koči
  • anglické materiály a pesničky
  • max 6 detí na vedúceho
 
 
 
 
 
 
 
 

Indiánka Hviezdička a Orlie Pierko

detske tabory letne tabory wachumba wachumbacik7

Ahojte, som indiánka Hviezdička a porozprávam vám príbeh. Raz keď som bola ešte malá, bývala v Te - pee v ďalekej prérií, mala som kamaráta Orlie pierko. Jedného dňa sa vydal na lov so svojim otcom Bystrou líškou. Zanechal mi len túto čelenku, ktorej niečo chýba...

Zapojte sa do indiánskej rozprávky s odvážnym Orlím pierkom. Je to veľká, bezpečná dobrodružná výprava pre najmenších v krajine plnej tančekov, tvorivých dielničiek, radosti a smiechu.

Veľká vládkyňa Anekke nám vo svojej tvorivej dielni ukáže ako si vyrobiť indiánske čelenky, na ktoré si za úspechy hrdo pripneme farebné pierko, vždy keď zvládneme ďalšiu najrozličnejšiu úlohu.

So silným náčelníkom postavíme indiánske tee-pee. Veľký bojovník Čierny havran nás pomaľuje pred večernou hrou a naučíme sa nové anglické slovíčka, pesničky a zaklínadla, aby sme v každej skúške zvíťazili. 

S náčelníkovou dcérou Hviezdičkou sa budeme veseliť pri tancovaní indiánskych tančekov, naše úspechy oslávime aj indiánskou penovou diskotékou. A keď už získame dosť pierok do čelenky, vezme nás aj na pravú dobrodružnú výpravu za ne-divokými mustangami a inými zvieratkami na Ranči u Bobiho.

Program tábora je špeciálne zameraný pre tých najmenších, ktorí ešte potrebujú viac starostlivosti a individuálnej pozornosti, no túžia vyskúšať alebo opäť zažiť, aké to je stráviť niekoľko dní bez rodičov. Tábor prirpavujú a o deti sa starajú kvalifikovaní animátori, ktorí majú dostatok skúseností s hravými “Wačumbáčikmi“.

Angličtina v tábore je vedená hravou formou, priamo osadená do každodenného rozprávkového príbehu, kde sa deti hrajú, spievajú, tancujú a prijímajú vedomosti v prirodzenom hravom prostredí spolu s rovesníkmi. Úrovne angličtiny sú prispôsobené úplnym začiatočníkom, ako aj prvým „slovíčkarom“.

Vaše časté otázky k táboru:

 • Bezpečnosť a starostlivosť v tábore: na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.
 • Informovanosť počas tábora:  počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.
 • Strava v tábore: jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.
 • Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno: Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

 Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Kam nás až zavedie cesta s indiánkou Hviezdičkou a Orlím Pierkom...

letne tabory wacumbacik wachumba ubytovanie1

Všetkých Wačumbáčikov privíta rozsiahly Areál Zdravia Jedľové Kostoľany, ktorý im poskytne všetko pre ich prvé prázdninové dobrodružstvo. Pekný penzión s čistými izbičkami, nádhernú prírodnú scenériu, bezpečné horské prostredie s množstvom športovísk, vrátane veľkého bazéna, kde budú prežívať svoje veľké príbehy.

Ubytovanie: 2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, vždy v blízkosti izby starostlivých vedúcich.
V stredisku: jedáleň, spoločenská miestnosť, TV, DVD, WIFI internet, 3 altánky, vonkajší tanečný parket, ohnisko, detské ihrisko, jazierko, vonkajší bazén, futbalové a multifunkčné ihrisko.

Aby ste vedeli, ako to k nám máte ďaleko :) :

MestoBATTNRTNBBZAPPPOKE
Vzdialenosť 139 95 46 94 94 143 214 290 283

Takto sa malým Wačumbáčikom u nás páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba wachumbacik3

...Chcem poďakovať všetkým vedúcim a vychovávateľom, ktorí sa o naše deti starali! Chcem však poďakovať hlavne p. Svobodovej, za prístup, rešpekt a ochotu, ktorú prejavila, pretože viem, aký je môj syn živel. :) Keď sme spolu telefonovali, bola veľmi milá, povedala mi neutrálny a objektívny názor, ktorý mi veľmi pomohol. Z jej hlasu bolo cítiť, že ju práca s deťmi veľmi baví a aj celý tým boli mladí ľudia, preto úplne super a klobúk dole pre to, čo pre deti robíte. :) Prajem celej zostave Wachumby veľa ďalších úspechov a posunu vpred.....
...Všetkým opätovne ďakujeme a wachumbáčik odporúčame. Boli sme spokojný...
...Na základe spoločného vyplňovania dotazníka so synom, ktorý tábor absolvoval, môžem len napísať že bol veľmi spokojný. Ja nemám taktiež výhrady. Keďže to bol prvý tábor, tak očakávania neboli príliš vysoké, o to viac však bola moja aj synova spokojnosť! Ďakujeme :)...
...Ďakujeme Vám veľmi pekne, za úžasný prvý Liliankin tábor. Bolo jej super, veľmi sa jej páčilo. Zoznámila sa s veľa novými kamarátmi, má veľa krásnych zážitkov a spomienok. A ak to bude možné, isto Wačumbáčik navštívi aj o rok. Ďakujeme Vám ešte raz, že ste dali na naše dieťa pozor, bola to dobrá skúsenosť byť na toľko dní a nocí bez rodičov. Lilianka a jej rodičia....
...Tábor bol skvelý, vážime si Vašu prácu s deťmi a držíme palce, aby ste aj do budúcna mali veľa inšpirácie a pre deti urobili super program. Ďakujeme za skvelý týždeň. :-)....
...Dcéra Magdalénka sa s nami podelila o svoje nové zážitky. Myslím si, že bola spokojná a cítila sa tam dobre. Aj ja som nadobudol presvedčenie, že bolo o ňu a ďalšie deti dobre postarané. :)....
...Boli sme nadšení, ako výborne náš 7-ročný syn zvládol jeho úplne prvý táborový pobyt a sme presvedčení, že je to zásluhou vašich skvelých vedúcich, ktorí sa o deti naozaj dobre postarali. Syn prišiel domov nadmieru spokojný s tým, že sa ani chvíľku nenudil a určite sa chystá do jedného z vašich táborov aj na budúci rok. S radosťou nám porozprával jeho zážitky, veľmi sa mu páčil výlet na Ranč u Bobbiho a bolo mu ľúto len to, že čas v tábore ušiel tak rýchlo...
...Chcela by som sa poďakovať, moja 7 ročná dcérka bola prvýkrát v tábore s prespávaním a zvládla to skvele aj s pomocou vynikajúcich vedúcich, ktorí jej v tom pomohli, keď bolo treba, keď jej bolo smutno :) Zvlášť ďakujeme Peťke za jej starostlivosť, prístup a ochotu. Dcérka má veľmi pekné spomienky na tábor, veľa spomína na kamarátov, vedúcich, zážitky... aj keď sme mali na začiatku obavy, nakoniec sme radi, že bola a že sme vybrali dobre :)...
...Máte úžasný tím neskutočne milých ľudí, ktorí to čo robia, robia pre to, že ich to baví, nerobia to nasilu a vymýšľať aktivitu za aktivitou a venovať sa deťom 24 hod. denne dokážu takto dokonale len tí, ktorí to robia srdcom. Syn bol prvýkrát v živote v tábore, a keď som videla tie fotky na FB, ako je na každej vysmiaty, vyškerený a spokojný, som vedela, že je mu tam dobre a boli sme spokojná celá rodina. A to len vďaka Janke, Danielovi a tým ostatným, kt. sa im venovali s chuťou. O rok sme u Vás opäť :)...
...Dcéra bola maximálne spokojná. Páčilo sa mi ubytovanie (čisté izby, okolie ...), prístup a informovanie od vedúcich tábora a animátorov. Prostredie bolo veľmi pekné. Program v tábore bol pekný, dcérka mala super zážitky. Animátorku Zuzku stále ešte spomína :-) Ďakujeme a tešíme sa na budúci rok...
...Dobrý deň, ja nemám žiadne negatívne pripomienky, dcérka bola spokojná, veľa sa tam naučila, čo sa týka angličtiny. Takže si myslím, že najlepšia vizitka je spokojné dieťa. Ďakujem všetkým za opateru a starostlivosť...
...Nakoľko deti boli spokojné, tak som spokojná aj ja, a čo je pre mňa najdôležitejšie, že chcú ísť do tábora aj nabudúce. Aj keď hodnotenie programu a výletov nie je asi v kompetencii rodičov, skôr tých, čo si to užívali. Veľmi pekne ďakujem...
...Všetko bolo super :o) Syn bol veľmi spokojný, pôjde aj budúci rok :o) Ďakujeme....
...Náš syn a aj my sme boli so všetkým veľmi spokojní, takže vybrať pre neho na budúce leto z vašej bohatej ponuky prázdninových táborov bude pre nás určite hlavolam. Páči sa nám Adventure koncept, no na ten bude ešte aj na budúci rok primladý. Možno na budúce leto otvoríte novy tábor Adventure Junior :) ??...
...Dcérka odkazuje, ze jej bolo super :)...
...Krásne prostredie, ideálne pre malé detičky, vhodný výber termínu, aj počtu dní........ dieťa prišlo spokojné, bez plaču a chce ísť aj o rok - takže zmeniť - nič, len opakovať aj budúci rok, prípadne niečo aj v zime... a veľa angličtiny pre najmenších...
...Milá Wachumba, ani neviem, ako sa mám poďakovať. Moja dcérka Karin bola v tábore prvýkrát. Napriek tomu, nebála som sa ju Vám zveriť. Hlavná vedúca tábora Janka je človek tak láskavý a ústretový, že som od prvého momentu vedela, že dcérka bude v dobrých rukách. Tiež oddielová vedúca Zuzka sa o deti vzorne starala ozaj ako mamina...
...Boli sme so všetkým maximálne spokojní, organizačné pokyny pred začatím tábora boli veľmi jasné, včas podané. Starostlivosť vedúcich o deti bola výborná, Tomáško si nevie vynachváliť, stále rozpráva o zážitkoch, o veselých rozpr. postavičkách...
...Aj napriek tomu, že si náš Samko pár dní poplakal, sa mu v tábore veľmi páčilo, každý deň spieva anglické pesničky a rozpráva zážitky z tábora...
...Od začiatku som mala dobrý pocit, nebolo nič, čo by som vytkla. Syn bol veľmi spokojný, informovanie počas priebehu tábora a komunikácia s Jankou Seligovou pred a počas tábora bola fajn. Touto cestou sa Vám chcem poďakovať, že bolo o moje dieťa celý týždeň dobre postarané a verím, že budúci rok sa vidíme.. :)...
...Skladám Vám veľkú poklonu a ďakujem za obetavosť a prístup k deťom, nemali ste to vôbec lahké s tak malými deťmi. Veľmi pekne ďakujeme...
...Dcéra bola prvýkrát ako 5 ročná v tábore, báli sme sa, ako to zvládne bez rodičov, ale zvládla to vďaka Vám perfektne. Sme veľmi spokojní a budúci rok sa k Vám chce opäť vrátiť. Ďakujeme....
...Veľké ocenenie pre vedúcich a ich postoj k deťom. Veľmi si vážim, ako sa zachovali k synovi, keď mal problémy v noci so spaním :-)....
...Deti boli nadšené, už teraz sa pýtajú, či budú môcť ísť do Wačumbáčika i o rok. Chcem dať do pozornosti veľmi profesionálne a ústretové správanie animátorov tábora k deťom i k rodičom, najmä vedúcu tábora Janku Šeligovú...

detske tabory letne tabory wachumba wachumbacik1

Názov tábora: Wačumbáčik
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
08.07-13.07 5+ 6 200 € 33 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
05.08-10.08 5+ 6 200 € 33 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 detsky jazkyvy tabor wachumbacik video

Viac videí z táboraŠípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 2
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory k

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene