Native Junior - pirátski jazykoplavci

Jazykový tábor, kde sa ako pirát budeš plaviť vo vodách angličtiny a stretávať anglických domorodcov.

detske tabory letne tabory wachumba jazykovy tabor native junior

Jazykový tábor so zahraničnými aj slovenskými animátormi pre mladšie deti, kde prídu (možno aj po prvýkrát) do kontaktu s reálnou angličtinou, ktorá je o každodennej komunikácii, hrách a zábave.

Zahraniční lektori prispôsobia svoju slovnú zásobu mladému, ale zvedavému publiku, slovenskí animátori vyskúšajú najprv po anglicky, potom po slovensky, aby deti postupne strácali strach z cudzieho jazyka, osmeľovali sa v komunikácii, no hlavne hrali a zabávali sa s rovesníkmi. Lebo deti sa najviac naučia, keď sa hrajú.

Na mladých začínajúci aj pokročilejší angličtinárov čaká partia pirátov, s ktoými sa nalodíte na plachetnícu The Native, aby ste zachytili ten správny vietor na honbe za pokladom. Po ceste natrafíte na slovenskú flotilu, anglických domorodcov, náčelníka Wa-chum-bu a neminú vás ani iné pirátske skupiny. Viac o programe Native Junior.

 Presvedčte sa, ako sa v tomto tábore zabávali s angličtinou po minulé roky. 

Názov tábora: Native Junior
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
15.07-22.07 7+ 8 250 € 31 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
19.08-26.08 7+ 8 250 € 31 € Individuálna wachumba detske tabory
Posledných 5 miest

V cene: ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, učebné materiály, lektori, zdravotná starostlivosť, vstupy na výlety a atrakcie, poistenie CK proti úpadku, DPH.
Rezervujte si tento tábor na splátky už od 50€ mesačne! Viac info na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 
   
 
 
   
 

Native Junior - Angličtina pirátov!

detske tabory letne tabory wachumba jazykovy tabor native junior7

Každý správny pirát má ostrý jazyk a ostrý meč!

Ako ináč by sa dostal z ťažkých situácií, na ceste za pokladom? Len nedávno silná búrka prevrátila lode, prevážajúce ukradnutý poklad aztéckeho kráľa Wach-um-bu. Ten teraz leží na dne a čaká, ktorý odvážny pirát poňho príde.

Avšak pozor! Hoci to boli slovenské lode, stroskotali v zahraničí a jedinou možnosťou ako nebiť príliš nápadný, je nabrúsiť svoj jazyk v angličtine.

Majte však po ruke aj šable, bude sa bojovať, súťažiť, hrať a zabávať až kým niektorý pirát poklad nenájde!

Angličtina v tábore je prispôsobená tým menším, ktorí s ňou už mali prvý kontakt, no chcú napredovať rýchlejšie. Medzinárodný kolektív anglicky hovoriacich lektorov zaručuje intenzívny kontakt s cudzím jazykom počas celého dňa, kde je angličtina nenápadne vsadená do celého táborového deja a hier.

Výučba angličtiny bude prebiehať jednu vyučovaciu hodinu v doobedňajších hodinách a jednu v poobednajších, hravou formou v skupinkách po cca 10 účastníkov.

Deti sú lektormi povzbudzované k aktívnemu používaniu jazyka nielen počas hodín, ale počas celého trvania pobytu, aby získali dostatočné sebavedomie a pružnosť v jeho používaní.

Tábor je vhodný pre mladšie aj trochu staršie deti, ktoré už mali prvý kontakt s angličtinou, baví ich spoznávať nové veci, nasávať vedomosti a nové skúsenosti, no program bežných letných táborov ich úplne nenapĺňa a od leta očakávajú viac.

Pirátsky prístav v Turci 

letne tabory art wachumba ubytovanie

Horský hotel Bartoška sa nachádza na rozhraní Kremnických vrchov a Veľkej Fatry v prostredí smrekového lesoparku, len 10 km od kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Ponúka ideálne zdravé horské prostredie s dobrým zázemím kvalitného ubytovania a množstvom príležitostí na výlety.

Ubytovanie: 2,3-lôžkové izby /jedna 4-lôžková/ s vlastným sociálnym zariadením, prípadne 6-lôžkové zrubové chatky. Kapacita: 50 lôžok v hlavnej budove, 30 lôžok v 5 zrubových chatkách.
V stredisku: jedáleň, bufet, spoločenská miestnosť, wifi, univerzálne ihrisko, ohnisko, TV, video, DVD, projektor, stolný tenis, biliard, wellness, sauna.

Aby ste vedeli ako to k nám máte daľeko :) :

MestoBATTNRTNBBZAPPPOKE
Vzdialenosť 213 168 120 104 31 57 144 224 260

Takto sa Vám v Native Junior páčilo:

detske tabory letne tabory wachumba jazykovy tabor native junior6

...Každopádne ste skvelí, ďakujeme a obe naše deti sa už tešia na budúce leto :)...
...Ste super, dievčatá prišli spokojné plné zážitkov a nových priateľstiev...
...Ahojte Wachumbáci, moje baby boli s vami na tábore už druhýkrát. Boli opäť veľmi spokojné a plné skvelých zážitkov. Všetkým známym a priateľom sme povedali že ste super. :-)))) Už sme vaši...
...Všetko bolo super, aspoň podľa nášho malého účastníka...
...Perfektne, naša Martinka bola veľmi veľmi spokojná. :-) Ďakujeme!...
...Celkovo boli deti v tábore spokojné, páčilo sa im, povedali, že idú aj na budúci rok ;) Tiež som videla „výsledok" angličtiny, hlavne na mladšej dcérke, ktorá začala prirodzene komunikovať a reagovať v angličtine, pričom doteraz akoby sa „hanbila" rozprávať. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie leto!;)...
...V prvom rade by som sa Vám chcela poďakovať za skvele zorganizovaný tábor a super animátorov, ktorí sa venovali ďeťom na 150%. Prvé synove slová po príchode domov boli: Bolo SUPER a na budúci rok chcem ísť opäť! :) Ešte raz vďaka za super zážitky a perfektne vykonanú prácu animátorov a lektorov...
...Chcem Vám poďakovať za syna. Bol to jeho prvý tábor a napriek tomu, že sa veľmi nezapájal do hier, tak vravel, že sa mu páčilo a budúci rok by sa opäť prihlásil. Videla som na ňom aj mierny pokrok v angličtine. Ešte raz Vám vďaka (aj za trpezlivosť s ním) a prajeme veľa úspechov...
..Tábor a zážitky v 100% kvalite, prístup 100% profesionálny. Sme nadšení, plní dojmov, zážitkov. Určite tábor odporučíme a na budúci rok pôjdeme zasa...
...Ďakujem v mene mojich deti za super tábor, veľká spokojnosť a nezabudnuteľné zážitky! Ak to bude možné, o rok by si to chceli zopakovať :)...
...V prvom rade by sme sa Vám všetkým chceli poďakovať za pobyt a program, ktoré ste pre deti pripravili. Naše deti prišli spokojné, usmiate a chcú si pobyt s Vami zopakovať! ...... už teraz sa tešia!...
...Všetko bolo (podľa detí) úplne super, určite chcú ísť znova, dokonca aj slzy na rozlúčku boli :-)...
...Veľmi pekne Vám všetkým ďakujem. Ako rodič dieťaťa, ktoré bolo po prvýkrát v tábore som nadšená. Už komunikácia pred táborom bola super, bola som milo prekvapená tým, ako máte všetko prešpekulované a nič nenecháte na náhodu...
...Ďakujeme za naše deti. V tábore boli veľmi spokojné a veľmi sa im páčilo. Obaja vyronili doma slzičky, lebo sa tam chceli vrátiť!! Ako rodičia Vám ďakujeme, pretože naše deti boli prvýkrát v tábore a vďaka Vám majú záujem a chuť ísť do tábora znova...
...Ďakujem za perfektný tábor, dcérka prišla domov nadšená, plná zážitkov, so zlepšenou angličtinou a už teraz sa teší na ďalší Wachumba tábor :)...
...Podľa názoru našej dcéry boli táborový vedúci úplne super. A majú od nej veeeľkú pochvalu. :o)...

detske tabory letne tabory wachumba jazykovy tabor native junior5

Názov tábora: Native Junior
Termín Vek Počet dní Cena Cena/Deň Doprava Rezervácie
15.07-22.07 7+ 8 250 € 31 € Individuálna Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
19.08-26.08 7+ 8 250 € 31 € Individuálna wachumba detske tabory
Posledných 5 miest
detsky jazykovy tabor native junior video

Viac videí z táboraŠípka Hore
 • letné tábory 1
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory 2
 • letné tábory 0
 • letné tábory 1
 • letné tábory 2
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 3
 • letné tábory 4
 • letné tábory 5
 • letné tábory 6
 • letné tábory 7
 • letné tábory 8
 • letné tábory 9
 • letné tábory r

 

Táborové tričko pre každého

letne tabory wachumba tircko v cene