Späť na zoznam
 • Čunovo - Action Park
 • 5 - 12 rokov
 • 5 dní

Denné tábory Bratislava Čunovo

 Už viac nemusíš váhať, či ísť s kamošmi do letného tábora, alebo si užívať prázdniny s rodičmi. U nás skĺbiš oboje!

Zobraziť
všetky
termíny
08.07.2019 - 12.07.2019139 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
3%
4-5
30%
6-7
53%
8-9
13%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
55%
45%
Počet voľných miest: 7139 €
15.07.2019 - 19.07.2019139 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
9%
4-5
19%
6-7
44%
8-9
28%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
32%
68%
Počet voľných miest: 6139 €
22.07.2019 - 26.07.2019139 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
6%
4-5
6%
6-7
38%
8-9
50%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
75%
25%
139 €
29.07.2019 - 02.08.2019139 €5 dni5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
32%
6-7
29%
8-9
38%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
28%
72%
Počet voľných miest: 4139 €
05.08.2019 - 09.08.2019139 €5 dni5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
38%
6-7
38%
8-9
25%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
6%
94%
139 €
12.08.2019 - 16.08.2019139 €5 dni5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
63%
6-7
38%
8-9
Podľa pohlaviaPohlavie
78%
22%
139 €
19.08.2019 - 23.08.2019139 €5 dni5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
25%
6-7
25%
8-9
50%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
44%
56%
139 €
V cene: strava 3xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • referencie
 • fotogaléria

Denný tábor Bratislava - Čunovo

 Už viac nemusíš váhať, či ísť s kamošmi do letného tábora, alebo si užívať prázdniny s rodičmi. U nás skĺbiš oboje!

Zažiješ pravý letný tábor so všetkým, ako má byť (rozprávkový príbeh, veľa akčných hier, športových atrakcií, noví kamaráti), no neprídeš ani o pohodlie svojej postele a rozprávky na dobrú noc od rodičov!

Každé ráno ťa naložíme na náš čarovný autobus a „buff“ o 15 minút sa ocitneš v úplne inom svete - v kráľovskom prístave areálu Action Parku. V perfektnom areáli s množstvom športovísk a atrakcií ťa privítajú naši vedúci ako veselí domorodci, ktorým pomôžeš preskúmať tajomný Zabudnutý ostrov. Skúsení inštruktori ti pomôžu prekonať všetky nástrahy na tvojej ceste a pripravia pre teba parádne atrakcie.

Svoje sily si zmeráš na mini spartan race, zajazdíš si na autíčkach, vyskáčeš sa na Bungee trampolíne pustíš sa do terénov s offroad Segwayom, či otestuješ svoju odvahu na malom lezeckom okruhu. Nezabuli sme pripraviť aj adrenalínovú obriu hojdačku, povozíš sa aj na lanovke a pre tých najmenších sú pripravené nízke lanové prekážky. V teplých letných dňoch sa schladíme v bazéne, ktorý pre nás bude nonstop k dispozícii.  Spolu s veselou posádkou domorodcov z kmeňa Wachumba sa vylodíš na Zabudnutom ostrove a nájdeš jeho skryté tajomstvo. Viac o programe Zabudnutý ostrov.

Rodičov môžeš upokojiť, pri všetkých tvojich dobrodruržstvách z teba oči nespustia naši starostliví animátori a certifikovaní inštruktori na každú atrakciu. Dokonca im ušetríš aj cestu, lebo náš rozprávkový autobus ťa dovezie až k bránam tohoto rozprávkového sveta. Viac o lokalite.

Tak neváhaj a poď zažiť svoje prvé táborové dobrodružstvo ako Wachumba námorník. Toto leto vyskúšaš a o rok sa stretneme aj na pobytových táboroch, uvidíš :)

Ovládni leto zážitkami s námorníkmi!

Staň sa námorníkom objaviteľom a prekúmaj Zabudnutý ostrov! Najakčnejší denný tábor s novými dobrodružnými a zábavnými atrakciami.

V detskej námorníckej atmosfére si vyskúšaš aké je to byť na ozajstnom tábore, hoci prespať môžeš stále doma.

Zažiješ plnohodnotnú táborovú atmosféru, keď budeš s odvážnymi kamarátmi objavovať legendu o tajomnom Zabudnutom ostrove. Nachádza sa na ňom poklad, avšak aby si ho získal musíš prekonať akčné prekážky Action Parku, čeliť bazénovej námornej vojne s kamarátmi, rozlúštiť stopy múdrych zlatokopov a zdolať čestným farebným zápasom domorodcov.

Dobre sa spolu zoznámime, spoznáš ostatných členov námorníckej posádky a vytvoríš s nimi neporaziteľný tím! Pri hrách plných pohybu a kreativity s našimi domorodcami si vytvoríme kapsičku na diamanty, vylúštime útržky starodávneho textu a po stopách indícií nájdeme zlatý luk princa Dakkara.

Pod dohľadom skúsených námorných inštruktorov zvládneme:

 • skonštruovať autíčka, na ktorých si zajazdíme
 • bungee trampolínu
 • obriu hojdačku
 • lanovku
 • seqway
 • mini spartan race
 • lanové centrum

 

Dobrodružné námornícke putovanie začína vždy o 8:15 a končí 17:45. Autobus pre námorníkov odchádza každé ráno o 8:00 z parkoviska pred Auparkom a návrat je o 18:00.

Tábor je vhodný pre mladšie aj trochu staršie deti, ktoré radi športujú, žijú rozprávkami, majú veľa energie a hľadajú spôsob, ako aktívne stráviť prázdninový čas. Rovnako je ideálnou alternatívou pre deti, ktoré chcú okúsiť pravú táborovú atmosféru, no z rôznych dôvodov nemôžu/nechcú ísť na pobytový tábor. 

Zábavný areál Action Park Čunovo

Pozor, tento rok zakotvíme v novom prístave na ostrove plnom neprebádaných atrakcií, aby sme sa ani tentoraz nenudili! Námornícky prístav areálu Action Park nájdeš v dedinke Čunovo, cca 20 km od centra Bratislavy, blízko vodného diela Čunovo na štátnych hraniciach s Maďarskom. Ponúka perfektné vybavenie a veľa možností pre naozaj pestrý táborový program pre rôzne vekové kategórie. Svojou polohou je ideálnym miestom pre prímestské tábory - len 14 km od Bratislavy a predsa v prírodnom prostredí, kde nás nebude nik a nič rušiť.

V stredisku budeme využívať: jedáleň, terasu, lanové centrum, toalety, šatne a sprchy, petangue, plážový volejbal a futbal, bufet, bazén, bungee trampolínu, obriu hojdačku, rôzne ihriská a zónu pre tímové aktivity.

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v dennom tábore páčilo:

 • ...Veduci boli velmi príjemní, obe deti chodili domov šťastné, takže spokojnosť je veľká...
 • ...Dcérka sa tábora zúčastnila už 2.krát a bola opäť spokojná aj s programom a aj s vedúcimi. Určite sa teší aj na budúci rok. ...
 • ...Všetko bolo výborné, milé vedúce, pestrý program, deti sa tešili na druhý deň. Takto pestrý program som ešte nezažila v žiadnom tábore. Vrelá vďaka celému kolektívu!!!!! Zvlášť pozdravujeme vedúcu Lenku....
 • ...Dcérka sa tábora zúčastnila už 2.krát a bola opäť spokojná aj s programom a aj s vedúcimi. Určite sa teší aj na budúci rok...
 • ...Vedúci boli veľmi príjemní, obe deti chodili domov šťastné, takže spokojnosť je veľká...
 • ...Tábor aj organizácia super. :)...
 • ...Ste super synovi sa veľmi páčilo. Ďakujeeeeeeeme. :).....
 • ...Dcérka bola maximálne spokojná a s organizáciou som bola zas spokojná ja. Nemám žiadne výhrady. Vedúci sa starali aj o to, aby boli deti natreté opal.krémom, nakoľko vyšiel veľmi horúci týždeň. Som ozaj spokojná. Určite to budúci rok využijeme tiež. :).....
 • ...Animátorov máte super a veľmi starostlivých. To je asi pre správne fungujúci tábor najdôležitejšie :) Ďakujeme a želáme ešte veľa spokojných klientov. .....
 • ...Syn bol v tábore po 1x, bol veľmi spokojný a určite by nemenil nič a pokračoval v tábore aj ďalšie dni :) Ďakujeme za krásne strávený týždeň a veríme, že o rok sa vidíme znova :)...